TR_Groupfighting [AKTİF] leaderboard.gelibolutumeni.com

Jesar0v'un haritasında FPS/performans düşmesi yaşıyormusunuz?

• Evet, düşük FPS ile oynuyorum.

Votes: 49 37.4%
  • Hayır, yüksek FPS ile oynuyorum.

Votes: 57 43.5%
  • Orta düzey FPS alıyorum.

Votes: 25 19.1%

• Total voters
    131

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
Gatts said:
Zeus.xl said:
Bu bence sizin için bi problem deil 4 tane perm nedir ki siz baska keylerle girersiniz diye tahmin ediyorum

Hayattaki tek başarınız NW'da sunucu açmak zaten, en büyük mutluluğunuz da bu sunucudan sebepsiz yere insanları banlayarak ego kasmaktır eminim.

Ama sizi bu mutluluktan mahrum edeceğiz.

Seninde En Büyük Mutlulugun Klanlardan Oyuncu Davet Etmek,Burda Boş Yapmak Hangi Oyuncuyu Emeğinle Eğittin. Daha 2 kelimeyi araya getirmekten aciz bir insansın git ötede oyna saten oyuncularının banlanmasını istiyordun şimdi neden burda ağlıyorsun

BSH said:
Gatts said:
Zeus.xl said:
Bu bence sizin için bi problem deil 4 tane perm nedir ki siz baska keylerle girersiniz diye tahmin ediyorum

Hayattaki tek başarınız NW'da sunucu açmak zaten, en büyük mutluluğunuz da bu sunucudan sebepsiz yere insanları banlayarak ego kasmaktır eminim.

Ama sizi bu mutluluktan mahrum edeceğiz.

Seninde En Büyük Mutlulugun Klanlardan Oyuncu Davet Etmek Burda Boş Yapmak Hangi Oyuncuyu Emeğinle Eğittin Daha 2 kelimeyi araya getirmekten aciz bir insansın git ötede oyna saten oyuncularının banlanmasını istiyordun şimdi neden burda ağlıyorsun

Bize her klandan adam geliyor, gelen herkes de kendi isteğiyle geldi ve ayrıca gelen herkes de çok gelişti ve memnun halinden, özellikle 57'den gelenler resmen biz şimdiye kadar hiç antrenman yapmamışız diyorlar.

Bir de duyduğuma göre "bizim adamlar yüzünden turnuva kazandılar ama yhaa ühühü : (((((((" diye ağlıyormuşsunuz, öyle bir şey yok, çünkü bu adamlar sizdeyken de maç kazanamıyordunuz.

:grin: Kardeş Yanlış Anlamada İstediğini Al Umrumuzda Değil enfazla 2 aya defolup gidersin yine buralardan

BSH said:
:grin: Kardeş Yanlış Anlamada İstediğini Al Umrumuzda Değil enfazla 2 aya defolup gidersin yine buralardan

Öyle bir şey olmayacak kardeş, o sizin hayal gücünüzün ürünü. 6 aydır aynı şeyleri yazıp duruyorsunuz ama aksine her geçen gün daha da büyüyüp güçleniyoruz. 57'den de daha fazla açık kalacağız. Siz saçmalamaya devam ettikçe oyuncularınız bize geliyor zaten.

kardeş bizden güçlü ol problem yok bizden adam al problem yok  sen klanını kurdugunda yeni kurulmus 33y den 12 kişilik bir klanın üyelerine göz dikecek kadar küçük bir insansın  57 den daha fazla açık olmaya gelince tek bir 57li kalsa bile bu klan açık kalacaktır.

Daha önceden hakkında özür dilediğin bir şeyi ısrarla çarpıtmaya devam ediyorsun. 33y'den bize 2 tane adam geldi, biri sarrywill denilen biriydi, diğerinin ismini bile hatırlamıyorum, ikisini de tanımıyordum bile, kendileri katılmak istediler, sarrywill başka herhangi bir türk klanının grubunda değildi, diğer adam da 33y'den sıkılıp geldim dedi, daha sonradan saboyu falan bile silmiş. Daha önceden bunu saboya açıkladım, sen de gelip bu yüzden benden özür diledin, şimdi gelip burada hala utanmadan iftira atıyorsun.

Ondan sonra hiç onurun veya gururun yok dediğim zaman da laf yapıyorsun.

Utanmadan hala yalan söylüyorsun klanı kurar kurmaz ibrahim paşha yı bile üye listene yazmış birisin sen :grin:  adamlara sormadan üye listene yazıyorsun

özüre gelince benim senle sorunum yok  aramızda sorun yok diyip burada eski konulardan aglıyormusun la hala yazık lan sana :grin:  sende onur olsa  light gibi sağlam bir adamın sözünü yere düşürmezdin

BSH said:
Utanmadan hala yalan söylüyorsun klanı kurar kurmaz ibrahim paşha yı bile üye listene yazmış birisin sen :grin:  adamlara sormadan üye listene yazıyorsun

özüre gelince benim senle sorunum yok  aramızda sorun yok diyip burada eski konulardan aglıyormusun la hala yazık lan sana :grin:

İbrahim paşa yardıma gelirim demişti, kendisine sorabilirsin. Daha sonra Veyselle konuştular, Veysel silmemi istedi ve ben de sildim. Olay bu.

Ama sen harbiden son derece yüzsüz bir insansın. Burada senin yerinde 10 yaşında bir çocuk olsa utanırdı şu yazdıklarımdan. Ama sende hiç utanma arlanma yok, pişkin bir şekilde iftira atmaya devam ediyorsun.

olm uza lan burdan yüzsüz diyor yüzsüzün daniskası sensin olm adam yardım ederim dedi diye klan liderine danışmadan sırf araları bozulsun diye bunu yapan art niyetli birisin sen artık yazmayı kes sadece dediklerini yap bekliyoruz 57.yi çökert sunucuları kapattır hadi

BSH said:
olm uza lan burdan yüzsüz diyor yüzsüzün daniskası sensin olm adam yardım ederim dedi diye klan liderine danışmadan sırf araları bozulsun diye bunu yapan art niyetli birisin sen artık yazmayı kes sadece dediklerini yap bekliyoruz 57.yi çökert sunucuları kapattır hadi
Şurada 33y fotoğrafını kullanman bile hatırayı kirletiyor ya.

:grin: Sen Buna Karar Vericek, vasıfda değilsin sadece 33 kuruldugu zaman sana yaptıgım abilikleri hatırla ona göre davran

Luz1kA said:

Niye Kaldırdın la yorumu 88 33 den adam alırken sen daha çömezdin la kimse seni ts almazken bana yazıyordun abi ts ye gelimmi diye şurda 2 dakika adam olun 33y benim yüzümden dağılmışmış sen 33y hakkında ne bilebilrsin 33y de 2 defa antrenmana gelmiyen kırımlı ne bilebilir, biz en azından emeğimize saygı duyarak klan kapandıktan sonra hatıramızın yaşamasına yardımcı olmaya devam ettik

inşallah bu klan ilk ve son klanım olacak diye dua eden bir mümine göre çok atarlı konusuyorsun luz1ka seni daha öncede uyardım senle uğraşmıyorum bulaşma bana

büyük lokma ye büyük söz söyleme sözünü tecrübe ederek ögrendim aynı sözü sende ögren ilerde ihtiyacın olucak :smile:  :party:  33den oyuncu çalmadık max1m kendi istegiyle geldi hiç aglamayın burda demekki ortamı sevdi 1 ay durup çıkmadı diger klanlar gibi biz oyunculara hak ettigi degerleri veriyoruz onlarda bizim verdigimiz degeri boşa çıkarmıyorlar.

Sana Diyorumki o olaylar olurken sen daha  oyun oynamayı bile bilmiyordun neye dayanarak yorum yapıyorsun ve emin ol bana enson birşey katacak insan sensin şu ortamda

(o zamanlar) ama şuan herşeyi biliyorum kimin ne oldugunu ya da kimlerin bana yardımcı oldugunu , kimlerin yüzüme gülüp arkamdan iş çevirdigini anlıyabiliyorum ve oyun anlamındada kendime çok şey kattıgımı düşünüyorum ve o olaylar olurken ben senin şu an bulundugun klanda Astsubaydım eger oyunu bilmesem o rütbeye gelicegimi düşünmü oh wait karıştırdım pardon.

Luz1kA said:
(o zamanlar) ama şuan herşeyi biliyorum kimin ne oldugunu ya da kimlerin bana yardımcı oldugunu , kimlerin yüzüme gülüp arkamdan iş çevirdigini anlıyabiliyorum ve oyun anlamındada kendime çok şey kattıgımı düşünüyorum ve o olaylar olurken ben senin şu an bulundugun klanda Astsubaydım eger oyunu bilmesem o rütbeye gelicegimi düşünmü oh wait karıştırdım pardon.

Ciddimisin sen la nasıl astsubay oldun sen kimler sayesinde :grin:

Aha kavga var.

P39iEm1vRkjrawE557fsyHBVyQdMzy82bHkfkOtU4NIdcw9BWuvVuPBPMAv6fxtxUVn3Sst8mA=w420-h315-nc

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom