TR_Groupfighting [AKTİF] leaderboard.gelibolutumeni.com

Jesar0v'un haritasında FPS/performans düşmesi yaşıyormusunuz?

• Evet, düşük FPS ile oynuyorum.

Votes: 49 37.4%
  • Hayır, yüksek FPS ile oynuyorum.

Votes: 57 43.5%
  • Orta düzey FPS alıyorum.

Votes: 25 19.1%

• Total voters
    131

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
Gatts said:
Luz1ka'ya verilen cezanın adaletle bağdaşmadığını düşünüyorum ve bu kararın daha mantıklı ve objektif bir şekilde gözden geçirilmesini talep ediyorum.

O toplantıda şahsen yoktum ama yaşananları da az çok tahmin edebiliyorum, burada Luz1ka'nın yaptığı doğru bir şey değil ama bu şekilde linç edilmesi sadece sizin taraflı bir şekilde nefretinizi kusmanızdan ibaret, sonuçta yaptığı şey ortada, herkes hata yapabilir ama kimse bir hata yaptı diye sunucudan sınırsız bir şekilde yasaklanmayı haketmiyor.

Senin burada banlı kalacaktır demen resmen sunucu benim, istediğimi oynatırım demekten farksız.
Bir hatadan ban yemedi kaç kere kalktı onun banı.

DeliTürk said:
Gatts said:
Luz1ka'ya verilen cezanın adaletle bağdaşmadığını düşünüyorum ve bu kararın daha mantıklı ve objektif bir şekilde gözden geçirilmesini talep ediyorum.

O toplantıda şahsen yoktum ama yaşananları da az çok tahmin edebiliyorum, burada Luz1ka'nın yaptığı doğru bir şey değil ama bu şekilde linç edilmesi sadece sizin taraflı bir şekilde nefretinizi kusmanızdan ibaret, sonuçta yaptığı şey ortada, herkes hata yapabilir ama kimse bir hata yaptı diye sunucudan sınırsız bir şekilde yasaklanmayı haketmiyor.

Senin burada banlı kalacaktır demen resmen sunucu benim, istediğimi oynatırım demekten farksız.
Bir hatadan ban yemedi kaç kere kalktı onun banı.

Yanılmıyorsam 2. banı oluyor bu ve ban sebebi kendi oyunuyla da alakalı değil, başkasına eski bir key vermesi, dediğim gibi EU_GF'den 10 defa ban yiyip de tekrar banı açılan insanlar gördüm, o yüzden karar verirken duygularınızı ön plana çıkarmak yerine biraz daha sağ duyu ile hareket etmenizi rica ediyorum.

Sunucunun huzurlu ve tarafsız olabilmesi için bu gerekli.

Gatts said:
Normalde konu uzamasın diye cevap yazmayacaktım ama ben sonuç olarak yok yere havadan sudan sebepten ban atmadım.
Tek başıma bu oyuncu GUID değiştirdi banlıyorum da diyebilirdim ama meşrulaştırmak için alay liderleriyle tek tek konuştum.
Bu liderlerin public sunuculardan banlanmasının doğru ceza olduğunu söyledikleri için banladım.
Gatts said:
sağ duyu ile hareket etmenizi rica ediyorum.
Dediğin gibi sağ duyu gösteriyorum ama kendisi banının kaldırılmasını zorlaştırmaktan başka bir şey yapmıyor.
Ban yemesine rağmen GUID değiştirerek girmesi direk kural ihlali, ban yemesinin ardından forumdan "İlla başka key aldırtcan" yazmasının affedilecek bi tarafı yok bence.
Kural ihlali alanen olmasa yine bi kurtarır tarafı olsa yönetici toplantısı yapardım ama bu konuda yapılan kural ihlali apaçık ortada.

Bu konuyu daha uzatmaya gerek yok, eğer kafanıza takılan soru varsa bana ulaşabilirsiniz.

Gatts said:

Hala Burda Adaletden'mi Bahsediyorsun. Kardeşim Adam Ajan Yolluyor Üye Çalmaya Çalışıyor Neyi Savunuyorsun_

BSH said:
Gatts said:

Hala Burda Adaletden'mi Bahsediyorsun. Kardeşim Adam Ajan Yolluyor Üye Çalmaya Çalışıyor Neyi Savunuyorsun_

Ajan meselesi hakkında benim de en fazla sizin kadar bilgim var ama adam çalmaya çalışmadığından eminim. 57'den bize gelen 10 tane adamın 10'u da kendi isteğiyle geldi.

Ve ayrıca bunun TR_GF ile ne alakası var onu söyler misin?

Gatts said:
BSH said:
Gatts said:

Ajan meselesi hakkında benim de en fazla sizin kadar bilgim var ama adam çalmaya çalışmadığından eminim. 57'den bize gelen 10 tane adamın 10'u da kendi isteğiyle geldi.

Ve ayrıca bunun TR_GF ile ne alakası var onu söyler misin?

KARDEŞİM BÜTÜN İLLEGAL ŞEYLER VAR ADAMINDA. ADAMÇALMA, BANLANDIGI SUNUCUYA FARKLI KEY İLE GİRME, YADA AJAN GÖNDERME FACEDE BENDE BÜTÜN KONUŞMALARI VAR 57 OLARAK EMIN OL SENIN VE 88 GURURUNU luz1ka DAN DAHA FAZLA DÜŞÜNÜYORUZ

Rumil said:
88'in adamlarının banlanması 88'in işine gelmiyor mu? Geçen gün kendi isteği ile banlanmalarını talep etmişti oysa

Sıkıntı Luz1ka'nın banlanması değil zaten, bana kalsa TR_GF'de oynamasa da olur ama sıkıntı adamların ben dediğimde değil, ondan sonra kulisler kurulararak banlanması.

BSH said:
KARDEŞİM BÜTÜN İLLEGAL ŞEYLER VAR ADAMINDA. ADAMÇALMA, BANLANDIGI SUNUCUYA FARKLI KEY İLE GİRME, YADA AJAN GÖNDERME FACEDE BENDE BÜTÜN KONUŞMALARI VAR 57 OLARAK EMIN OL SENIN VE 88 GURURUNU luz1ka DAN DAHA FAZLA DÜŞÜNÜYORUZ

Kardeş defalarca arkamızdan konuşan, hakaretler eden ve karşılaştığımız her yerde de köpek gibi pişman olup özür dileyen bir insansın, mümkünse sen onur ve gurur gibi şeylerden bahsetme, bunlar seni aşan şeyler.

Ben şahsen senden bin kat daha mantıklı konuştuğumu düşünüyorum ve ilaveten ben bir şey diyeceğim zaman ve hatta küfür edeceğim zaman karşımdaki insanın yüzüne konuşurum.

Özür dilemen sıkıntı değil ama özür diledikten sonra aynı şeyleri tekrar yapman beni senin kişiliğin hakkında düşünmeye itiyor, bundan 2 ay öncesine kadar seni tanımıyordum ama şu an nasıl yanar döner bir insan olduğunu ve bu ortamda ciddiye alınacak son kişi olduğunu biliyorum yani.

Gatts said:
Rumil said:
88'in adamlarının banlanması 88'in işine gelmiyor mu? Geçen gün kendi isteği ile banlanmalarını talep etmişti oysa

Sıkıntı Luz1ka'nın banlanması değil zaten, bana kalsa TR_GF'de oynamasa da olur ama sıkıntı adamların ben dediğimde değil, ondan sonra kulisler kurulararak banlanması.

BSH said:

Kardeş defalarca arkamızdan konuşan, hakaretler eden ve karşılaştığımız her yerde de köpek gibi pişman olup özür dileyen bir insansın, mümkünse sen onur ve gurur gibi şeylerden bahsetme, bunlar seni aşan şeyler.

SEN  BUNU KÖPEKLİK VE ONURSUZLUK OLARAK GÖRÜYORSAN BU SENİN AYIBIN KARDEŞİM.

Bir üstteki mesajda yazmıştım, tekrar alıntı yapayım gözünden kaçmışsa.

Gatts said:
Ben şahsen senden bin kat daha mantıklı konuştuğumu düşünüyorum ve ilaveten ben bir şey diyeceğim zaman ve hatta küfür edeceğim zaman karşımdaki insanın yüzüne konuşurum.

Özür dilemen sıkıntı değil ama özür diledikten sonra aynı şeyleri tekrar yapman beni senin kişiliğin hakkında düşünmeye itiyor, bundan 2 ay öncesine kadar seni tanımıyordum ama şu an nasıl yanar döner bir insan olduğunu ve bu ortamda ciddiye alınacak son kişi olduğunu biliyorum yani.

Gatts said:
Bir üstteki mesajda yazmıştım, tekrar alıntı yapayım gözünden kaçmışsa.

Gatts said:

Krds yabmasaydin bunu offf

Gatts said:

GATTS SENLE BİR DEFA TARTIŞDIK BURDA TOPLU BİRŞEYLER YAPILACAK DEDİLER SENİ ÖZELE ÇEKTİM KUSURA BAKMA DEDİM SENDE SORUN YOK OLUR BÖYLE ŞEYLER DEDİN SORUNUMUZ YOK DEDİN BİRDAHA ARAMIZDA BİR TARTIŞMA OLMADI ARKANDAN DA KONUSMADIM ARKANDAN KONUSTUGUN DEDIGIN SEYIDE ADAMINA SANA İLETMESİ İÇİN SÖYLEMİŞTİM. AMA HALA BURDA HAKARET EDEREK TARTIŞMA CIKARMAK PEŞİNDESİN FARK EDERSEN HALA ALTTAN ALIYORUM YANLIŞ BİRŞEY SÖYLEMEMEK İÇİN.

Kardeş yaptığın bir değil, iki değil, beni sevmek zorunda değilsin, nefret edip küfür de edebilirsin.

ama arkamızdan dalga geçip, küfür ettikten sonra gelip bir de dostmuş gibi davranmaya çalışma.

Eğer nefret ediyorsan bile onurlu bir duruşun olsun. İkili oynamandansa ona daha çok saygı duyarım

Gatts said:
Kardeş yaptığın bir değil, iki değil, beni sevmek zorunda değilsin, nefret edip küfür de edebilirsin.

ama arkamızdan dalga geçip, küfür ettikten sonra gelip bir de dostmuş gibi davranmaya çalışma.

Eğer nefret ediyorsan bile onurlu bir duruşun olsun. İkili oynamandansa ona daha çok saygı duyarım

kardeşim bak hala saçmalıyorsun arkamdan konustugun dedin şey luz1ka ya içinden geçerim ona söyle dememdi

başka ne tartışma yaşandı anlatasana bir aydınlatalım ben kolay kolay küfür eden bir insan değilim senle dalgada geçmedim daha 88 kuracağım derken sana eu maçlarına gelirim diyende bendim ben sana hep dost davrandım küçük bir mevzu için aramızın bozulmasını istemedğim için senden özür diledim sorunumuz yok dedin ama hala eski konuları açıyorsun

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom