Search results for query: *

• Users: lied
  • Content: Threads
  • Order by date
  1. lied

Bozulma

Teknik Desteğe de açmıştım burayada açim. Bunun bir çözümü varmı? (Başlığı da değiştirmeye üşendm )
  2. lied

Resolved Bozulma ?

Şunun bir çözümü var mı ? Başta 1.0.0 sürümü kullanıyordum sıkıntı yoktu sonra 1.1.0 sürümünde girdiğimde böyleydi bende sürümdendir diyip beta sürümüne geçtim ve sonra steam'a dosyaları kontrol ettirme şeyini yaptım . Hiçbir şey değişmedi :/ (Sürüm adlarından tam emin değilim .)
  3. lied

Krallık Olmak ?

Güney İmparatorluğunun paralı askeriydim. Birlikte bir Sturgia şehrini aldık sonra ben sözleşmeyi bozup Güney İmparatorluğunun ordusuna sonrada aldıkları şehre saldırdım. Şuan o şehir bende fakat bir krallık değilim. Krallık olmak için ne yapmam lazım? (Bide ben baya bir lordu infaz ettim...
  4. lied

Linux'da Bannerlord

Soru basit Bannerlord Linux'u destekleyecek mi ?
  5. lied

Bir Klasik Konu "Co-Op"

Bu konu hakkında milyarlaca konu açıldı ve bende o yığının arasına atlamak istiyorum . İlk olarak ayrı partilerle oynayacağımız senaryoyu düşünelim . Bunun singleplayer'a göre doğuracağı sorunlara bir göz atalım . Asker alım ekranında diğer oyuncu asker alınca sizde aynı menüdeyseniz...
  6. lied

Format?

Dostlar ben diskimi 2ye böldüm hem windows hem linux kullanıyorum . Bu pc ye nasıl format atabilirm eğer atarsam linux yada windows silinir  mi ?
  7. lied

The Walknig Lahmacun's

Hikayeye hoj geldiniz . Umarım beğenirsiniz(?) ...
  8. lied

...

...
  9. lied

Vuruş biçimi önerisi

Usta hani mb de klasik 4 farklı vuruş şekli varya bence buna el atsalar iyi olur . 8 farklı yerden vursak dahada güzel olabilir . Yada 360 derece bir vuruş sistemi olabilir tabi 360 derecede tek tek tutturmayla değil.  Biz 360 derece kılıcımızı döndürsek ve 360 derecede istediğimiz gibi...
  10. lied

Hikaye Devam Ettirmede | 1-5 kelimelik olanından V3.5

Kurallar , - Üstekinin yazdığını uygun bir şekilde devam ettirerek bir hikaye yazıyoruz . (1-5 kelime yazıcağız) - Başkasının yada önceki turdan kullanmadığınız kelimeleri kullanamıyorsunuz . - Cümlenin akışını feci bir şekilde bozan cümleler yok sayılacaktır . - Tanrı evreni yok etti ...
  11. lied

Şövalye'nin Birkaç Önerisi

Selamlar beyler , Her ne kadar bannnerlordun modlamasıyla ilgili pek bişey bilmesek de olmasını istediğim şeyleri yazayım dedim zaten varsa k.b İlk önerim yeni zırh ekleme yeri ekleyebilme (cümleyi toparlayamadım) . Yani demek istediğim yani hani vardı ya bot , zırh , eldiven , miğfer ve yeni...
  12. lied

None

:party:
  13. lied

Brodherhood | 1. Bölüm |

Brodherhood
  14. lied

[Soru] Sahnedeki Trooplara Animasyon Yapdırma

Bir sahneye troop ekledim o adamın yapdığım animasyonu uygulamasını istiyorum nasıl yapabilirim
  15. lied

[WB][SP] Swords of Shields

Mod Kalradya'nın isyandan parçalandığı bir zaman diliminde olup hem serbest mod hemde senaryo desteği olucak . Biliyorum mod biraz gecikdi senaryo , yeni devletler falan derken baya zamanımı harcadı , planım aslında nativedeki devletleri geliştirip sunmaktı sonra böyle bir mod güzel olmaz diye...
  16. lied

[Soru] Siyah Görünen Zırhlar

Yaptığım modda bazı zırhlar ve silahlar siyah renk gözüküyor nedenini anlamadım belkide 2000 farklı texture 1600 yeni item olduğu içindir ne olduğu bilen varsa söyleyebilir mi ?
  17. lied

[Soru] Haritayı Büyütme

Ben bir harita yapıyorum şu sarı ve kırmızı yeri büyütüyorum fakat böyle oluyor o mavi boşluğu nasıl deniz yapabilirim
  18. lied

Soru : (Sahneden sahneye geçmek için kapı)

Hani hanlarda dışarı çıkmak için falan kapıdan geçiyoruz ya yada öyle bir sahneye giriyoruz . KOdu nasıl yapacam
  19. lied

[Soru] Biz Basmadan adamın bizle konuşması

Light and Darkness oynuyanlar bilir nehir korsanları avlama görevinde Kahya Harek biz F ye basmadan direk kendisi konuşuyor . Onu nasıl yapabilirim
  20. lied

[Soru] Sahneye düşman trooplar ekleme

Ben bir scene ekledim o scene de savaşılmasını istiyorum nasıl yapabilirim Belki gerekir diye şuna bakın game_menus te kullandığım menünü kodu ("swosh_17th",menu_text_color(0xFF000000)|mnf_disable_all_keys,     "Ruya Goruyorsun.",     "none",     [],     [    ...
Back
Top Bottom