Search results for query: *

1. kalradyafatihi

How good or bad bannerlord multiplayer

Greetings. I reach 1500 hour warband since 2015 to 2019 and i break warband. Whats different warband and bannerlord? Is game have 10 vs 10 games? 12-12 etc. Whats different mechanics warband?
  2. kalradyafatihi

Bannerlord un onlinesi ne alemde

S.a Hiç bannerlord oynamadım. Warband 1500 saat kadar oynadım. 2018 de bıraktım denebilir. Bannerlordun onlinesi warbanda bişey katıyor mu? Warband native online çöktü gibi bişey çeşitli ergen işi serverler yüzünden bitti maalesef. Bannerlord da 10 a 10 meydan muharebesi olan oyun varmı aktif...
  3. kalradyafatihi

Açlık ile kale/şehir fethetme

Selam forumdaşlar. Aramızdan hiç açlık ile kalr fetheden var mı? Mesela kale fethederken yiyecek stoku 99 gün yazıyor. Bu şekilde 99 gün bekleyip kale alan vs aramızda var mı? Eski forumlara baktım net bi bilgi yok. Olanlarda birbiriyle çelişiyor.
  4. kalradyafatihi

The change of armor to men and women.

Hi. native armors become ladies design in ladies dressing  . How does the game make these changes? 1-I want the (my modelling)armor to look different in the ladies. How can I do it? 2- How can I access the ladies modeling of native armor?
  5. kalradyafatihi

Zırhları nasıl bayan/erkek yapabilirim

S.a Ben şimdi bi zırh yapıyorum ve bu zırhı bayan karakter girince daha bayansı olsun istiyorum. Bunu nasıl yapabilirim? Anlamayan için Misal: svadyan şövalye zırhını bayan karaktere giydirince daha farklı oluyor. Bu şekilde bi zırh tasarlayıp  bayan giyince daha farklı olsun
  6. kalradyafatihi

Heart breaker başarımı nesil yapılıyor?

Arkadaşlar 15 kadar başarımım kalmış.  Onları birirmeye çalışıyorum. Bu heart breaker nasıl yapılıyor. Bide conquest başarımı için conquest oynamak lazım.  Kimse olmadığı için oyunda conquesti nasıl yapabilirim. Birisiyle aslında anlaşıp 1 vs 1 seklinde conquest oynayip başarım alınabilir...
  7. kalradyafatihi

Glunmar Köyü Kehaneti

Warbanda fazla gomulenler iyi bilir. Oyunda rodok krallığına bağlı,  kalradyanin en batısında kıyıda bi koy bulunur. Bu köyde diğer köylerden farklı olarak Girişte kancalı teberler ve kılıçlar bulunur. Mızrağa çakılı kafatasları bulunur. Köyün ortasında kule ve üstünde nöbetçi adam bulunur.  Ve...
  8. kalradyafatihi

Beyler Bi Düşünsenize

Beyler Şimdi yazıyorum arkanızı yaslayıp hayal edin ŞİMDİ ARMAĞAN YAVUZ bannerlordu yüzde yüz olarak çıkartıyor.  Sizde hemen ucuza alıyorsunuz hemde CD halinde. Cd ye bakıp vay be ne muhteşem cd varmış diyorsunuz.  Kale yıkılıyor atlar kişniyor, kan ve barut kokuyor heryer Sonra cd yi...
  9. kalradyafatihi

Pk yı kurdum ama sunucu listesi gelmiyor

Arkadaşlar pkyı kurdum ama  sunucu listesi  0 a geldiginde dahi bomboş kalıyor.  Filtrelerden de modulle uyumlu seçeneği hariç hepsini kapattım.  Halen sunucu listesi bomboş . Pk v1.1 rar dosyasını indirdim.  Dosyadakileri pk nın kendi dosyasına (bu dosya moduleste) attım ama oyun açılırken hata...
  10. kalradyafatihi

Meraklısı için en iyi 3d tasarım programı nedir?

Arkadaşlar gerek oyunlara modelleme için gerekse kafada oluşturulan ahşap eşya,  süslemeler vb. 3d yazıcıya birşeyler çıkartmak amaçlı en iyi 3d tasarım programı öneriniz nedir?
  11. kalradyafatihi

Modules Klasörü kendi kendine silindi

arkadaşlar az önce bi mod sildim warband launcherdan. sonra launcher dondu kapandı. sonra tekrar açtım warband launcheri. bi mesaj geldi " yüklü hiç modul yok" gibisinden. sonra baktım warband klasörüne MODULES klasorum komple silinmiş. Ben sadece bir modu silmişti halbuki. Napiyim şimdi
  12. kalradyafatihi

module systemi olan moddan başka moda item nasıl aktarabilim

selam arkadaşlar. queens's blade diye bi moddakii itemleri nasıl diplomacy 4.3 e aktarablrim. kendi çapımda beğendiğim zırhları atacaktım fakat yuzlerce item olduğu için hepsinin atmak istiyorum? nasıl yaparım teşekkürler
  13. kalradyafatihi

Nexusmod dan bedava mod yükleme açığı vs. Varmı

Herkesin fitr bayramını kutlarım. Bu nexusmod dan 2 mb üstü mod yüklemek paralı fakat bunun bi açığı yokmudur? Veya Biri hayrına bi günlüğüne hesap verebilirmi  :fruity:
  14. kalradyafatihi

Tr_Only_Arena sunucusu kapatılsın

Ya arkadaşlar birisi bu serveri açtığından beri ne tr_battle +20 kişi oluyor nede adam akıllı oyuncular bi sunucuda toplanıyor.  Adını şanını duymadığım adamlar bu sw de fiskirirken sabit oyuncular sırf bunlarla oynamamak ve iki saat  arenada aynı ırklar karşılaşıyor diye dagiliyirlar. İki ay...
  15. kalradyafatihi

Karakter vücutlarını değiştirmek mümkün mü?

Varmıdır bunun ile ilgili bir mod veya bizim halihazırdaki native vücudunu wings3d açıp bir ayar vermemiz mümkünmüdür? Artık şu kalas yığınını görmek istemiyorum
  16. kalradyafatihi

Multide en çok sevdiğiniz ırk nedir?

Ben nedense vaegir seviyorum. Varsayilan itemleri berbat olmasına rağmen nedense seviyom... fandom wikiden mp ırkların özelliklerine bakınca vaegirler en zayıfı olmasına rağmen elit pala cazip geldiği için vaegirler mp de üstün gibime geliyor . Hee ağır yay da güzel. Bunun dışında rodokların...
  17. kalradyafatihi

Çıkarmazsan bannerlordu heklenirisn böyle

*** korktumlan pembe taleworlds logosunu görünce.  Bannerlord isteriz. Ss alıp anı olumsuzlestiriyorum
  18. kalradyafatihi

Kral yaroglek in adı nerden geliyor buldum

Evet beyler kalradyanın merden geldiğini bulduğum gibi bunuda buldum       Kral yaroglek --> knez yaroslav https://tr.m.wikipedia.org/wiki/I._Yaroslav_(Kiev_B%C3%BCy%C3%BCk_Knezi) Böylece vaegirlerin slav ve knez hanlığı temsili olduğu da deşifre oldu Oyun çıktıktan 8 yıl sonra  bizzat...
  19. kalradyafatihi

Kalradya adının nerden geldiğini buldum

Beyler sonunda buldum. Yunanistandaki arkadya manastırı ve bölgesinden geliyor. Calradia arkadia çok benzer dime Oyun çıktıktan 8 yıl sonra KALRADYAFATİHİ tarafından keşfedilmiştir.                                 Since 2018 Mart 25
  20. kalradyafatihi

warband steamden alınmış oyun mp girmiyor

arkadaşlar 30dk uğraştık girmedi. tw bize yardım et
Back
Top Bottom