Tr_Only_Arena sunucusu kapatılsın

Users who are viewing this thread

Ya arkadaşlar birisi bu serveri açtığından beri ne tr_battle +20 kişi oluyor nede adam akıllı oyuncular bi sunucuda toplanıyor.  Adını şanını duymadığım adamlar bu sw de fiskirirken sabit oyuncular sırf bunlarla oynamamak ve iki saat  arenada aynı ırklar karşılaşıyor diye dagiliyirlar. İki ay önce sandi oynamaktan sıkılıdık arena diye tutusurduk, şimdide t den konuşunca çoğu kişi sw yi kurana küfür ediyo. 
Şu sw yi kuran adam BARİ okçu ve atlı sınırı yap. 10 tane vaegir okçu ne kalkan bırakıyor nede baseden ayrılıp kılıç sallıyor.  Veya 5 tane atlı karambole alıp nord okcusu gibi zayıf grupları hemen avlıyor.
Hayır tr battle da bekliyorum adam dolsun diye; gelen az diyip gidiyor yada arena açıp sovduruyor :evil:
Oyunda zaten sw bolluğu var. Artık oyuncu fazla olmasına rağmen taleworldsun fazla sw leri kapatmamak gibi bir hatası olduğu için oyuncu kıtlığı BOLLUK İÇİNDE YOKLUK OLUŞTURUYOR.  Ctf gibi swler artık bitti. Bunun nedenide aşırı sw bolluguydu!
El at TALEWORLDS

Hakany said:
Ne diyeceğimi bilemedim en iyisi emoji koyayım. ?
O emojiyi niye koydun  :?:
Armağan abi BAAKKK bizeee. Bannerlord çıkınca bu oyun bitmesin!!!
ARMAĞAN ABİ şu server işini hallet. Herkes dağıldı gitti küçük küçük severlere

only arena ve battle olarak , battle modunu ikiye bölmek büyük yanlış

Yakında ben sunucu açıcam.Benim gibi düşünmeyenleri sunucuya almicam + arena haristasını tamamen silicem :party:

Hemre said:
Yakında ben sunucu açıcam.Benim gibi düşünmeyenleri sunucuya almicam + arena haristasını tamamen silicem :party:
Pazar günü saat 13.00
Tr arena 0 kişi
Tr only arena 13 kişi
Tr hemreiz no arena 15 kişi

Bu seferde oyun arena ve no arena olarak ayrılcak. Ezel buna efkarlandı

Black Dead said:
only arena ve battle olarak , battle modunu ikiye bölmek büyük yanlış
Only arena açılınca tr battle kepenk indirdi.  Only arena da 10 turdan sonra oynanmıyor.  Aynı hareta aynı olay. 10 okçu çıkıp herkesi vuruyor.  Hem dengesiz bi sw hemde yıllardır duran tr battle i bitirdi.  Sw sahibide sorumsuz biriki hala ortalıkta yok. Sorumluluk sahibi olsa tw foruma uğrardı.
Oyundada başka battle swsi yok

Merakımdan soruyorum. Casual oynayan tayfa battle moddan ne anlıyor? Bende eskiden çok oynardım battle. Ama sonra team deathmatch ve siege modlarında güzel svler dolunca oralarda oynuyordum. Server yokluğundan battle oynadım genelde. Birde clan maçları için. Kalabalık sunucuda milletin ölmesini beklemek sıkmıyor mu? Oyunu oynamıyorsunuz ki..

Roffron said:
Merakımdan soruyorum. Casual oynayan tayfa battle moddan ne anlıyor? Bende eskiden çok oynardım battle. Ama sonra team deathmatch ve siege modlarında güzel svler dolunca oralarda oynuyordum. Server yokluğundan battle oynadım genelde. Birde clan maçları için. Kalabalık sunucuda milletin ölmesini beklemek sıkmıyor mu? Oyunu oynamıyorsunuz ki..
Takim maçı meydan savaşından daha zevkli ama oyunu böyle saçma sapan moduculae türlü türlü sw ler açtığında öldürünce o oyun türleri artık yok

Ah ah Karargah, Bayrak Kapmaca, Savaş ve Yoket. Bu oyun modları çok ilginç, en sevdiğim oyun modları. Ama bir tane sunucu yok. Birkaç oyun moduna karar vermişler, diğer oyun modlarını hiç denemiyorlar.

Back
Top Bottom