Search results for query: *

1. Mount&Blade II: Bannerlord - Tartışma Konusu

söylemekten bıkmayacağım oyunda çift kılıç kullanabilmemiz lazım. ama herkes kullanamamalı. level yada exp anlamında belirlenmis yüksek bir sınır olmalı kullanabilmek icin.
  2. Mount&Blade II: Bannerlord - Tartışma Konusu

MuratBey said:
    colombos said:
    Oyunda avlanmak var mıydı?

Oyun açık dünya olmadığı için avlanma olacağını sanmıyorum. Acaba gece savaşları olurmu askerlerin ellerinde meşale sancak düşmana naralar atarak ilerliyoruz fazlamı olur ?

keşke kardeşim keşke.. ama bu vizyonsuzlar akıl edebilir mi bilemem.. belli ulusların kendi naraları ve davul ritimleri olması lazım savaşa o şekilde gidilmesi lazım. biz kale savunurken de düşmanın naralarını duymamız lazım. içi boş oyun yapıyorlar anca...
  3. Mount&Blade II: Bannerlord - Tartışma Konusu

argon45 said:
    Teknoseyir incelemesinde Levent Bey söyleyince aklıma geldi; merdivenlerin yerde olduğu sahnede oyunun final halinde su olacaktır umarım. Merdivenlerin o şekilde yerde olması da daha iyi yapıyor durumu; tüm askerler suyun üzerinden merdiveni kullanarak geçip sonrasında merdiveni kaldırırlar vs. güzel olur.

ne suyu kardesim hendek kazmıs adamlar.
  4. Mount&Blade II: Bannerlord - Tartışma Konusu

bu ne ulan? arkadaş ben bu kadar vizyonsuz başka bir ekip görmedim. çift kılıç, çift hançer yine yok. o animasyonlar, yürüyüşler, vuruş darbeleri, warband'den kalma sesler ve iğrenç yapay zeka.. 6 senede anca bunu yapabiliyorlar demek ki kapasite bu napalım.
  5. Bannerlord için öneriler

daha önce de yazılmıştır belki ama en önemli unsurlardan olan saldırı konusunuda birkac naçizane önerim var. saldırı efektleri görsel açıdan biraz estetikleştirilmesinin büyük gereklilik olduğunu düşünüyorumc. diğer konu, kısa kılıçlar ile çift el kılıçlar arasında belirgin bir hız harfı olmalı. bunlar warband'de tadımızı tuzumuzu kaçıran önemli detaylar. ayrıca çift kılıç ve çift hançer kullanabilmeliyiz artık diye düşünüyorum. büyük liderler her zaman kalkan yerine çift kılıç kullanmışlardır. suikast içinse yeterince hızlı bir çift hançer şart. tesekkurler.
  6. Mount&Blade II: Bannerlord - Tartışma Konusu

her şeyden geçtim, online modu warband gibi olacaksa boşa beklemeyelim hiç. online campaign olmasa bile en azından bir kariyerimiz olmalı. leveller olmalı. komutanlıklar rütbeler olmalı. kale kuşatmalarında herkes kendi kafasına göre hareket ediyor. daha kötüsü kale bi şekilde alındı yada savunuldu, oyun bitti. heh ne anlamı kaldı?
  7. Mount&Blade II: Bannerlord - Tartışma Konusu

bu kadar eyyamcı, sıvacı nasıl bir araya gelmiş insan hayret ediyor doğrusu. ne taleworlds'müş arkadaş dokunmayın şabanıma.
  8. Mount&Blade II: Bannerlord | Developer Blog 10!

Agression said:
    Liseye başladığımda oyun yeni duyrulmuştu lise döneminde oynayamam diye çok üzülmüştüm lise seneye bitecek 1 sene daha çıkarmayın sonra çıkarabilirsiniz. Teşekkürler taleworlds

hahahahaha üniversitede rahat rahat oynayabilecegini sanıyor.  :lol:
  9. multiplayer modundaki ince nokta

Aeglos said:
    ping'in yüksekliğinden olabilir. Benim internetim 24 mbps olmasına rağmen 300 pingle falan oynuyorum.

pingle alakalıysa yandık demektir internetim 4 mbit ve 3 kişi kullanıyoruz.  :roll:
  10. multiplayer modundaki ince nokta

iyi günler sevgili arkadaşlar. bir süredir multiplayer modunda beni üzen bir nokta var ki rakiplerimin beni rahatlıkla yere sermesi. elimde 106 hızlı kılıç var, karşımdaki adamın elinde balta var. ben ondan daha önce de savursam, aynı anda da savursak o adamınki bana daha çabuk ulaşıyor...
Back
Top Bottom