Search results for query: *

• Users: DorkBey
  • Content: Threads
  • Order by date
  1. DorkBey

Türk Devletleri ve Bilgileri

Evet arkadaşlar bu konuda türk modu yapmanızda yardımcı olucak tarihi bilgiler verilmektedir. Karahanlı Devleti Gazne Devleti Büyük Selcuklu ASKERİ AĞACI [/spoiler] TİMUR İMPARATORLUĞU [/spoiler] Arkadaşlar askeri yapıları ile ilgili fotoğraflar varsa yorum atarak faydalanmak isteyen...
  2. DorkBey

Modül Sistemsiz Yapılabilicekler-2

DorkBey Beyler artık modüle sisteme geçin bu yöntem eskidi yinede yapmak istiyenler için paylaşdım. Buyrun Burdalar  [alıntıdır]. Not
  3. DorkBey

A BRF. KESİN ÇÖZÜM

İlk öncelikle merhaba arkadaşlar bungün sizlere a brf hatasını almamayı gösdereceğim. 1- Modun tam olmasına bakmanız yani indirdiğiniz modun tam olması nasıl diyim eksik dosyasının olmaması lazım. 2- Sürüm arkadaşlar moda bi bakmalısınız warband'ın hangi sürümlerinde gecerli 1,153 mü 1,158...
  4. DorkBey

Modüle Sistem İle İtem Ekleme Sesli

Beyler çok ders olmasına rağmen anlamayan arkadaşlara sesli olarak anlatıyım dedim. Not:İtem kendi modumuzun.
  5. DorkBey

[SP] ÇÖKÜŞ Rhodoklarda Hazır!

Hikaye Eklenecek Özellikler Yeni İtemler [ Osmanlı Sultanlığına Ağırlık Verilcek Yeni Çeri vs . ] Yeni Devletler Yeni Irklar Yeni Harita Yeni Lordlar Yeni Görevler Eklenen...
  6. DorkBey

Yardım

bir kaç daha item ekledim zırh satıcısı vs onlara girince böyle hatalar verior sizce nedeni nedir ?
  7. DorkBey

Anneciğim Türkler Bölüm 1

Merhaba Arkadaşlar Anneciğim Türkler modunu çekmeye başladım sesim biraz az çıkmış bölüm 2 de böyle olmıyacakdır. Küfür içerdiği için sadece buraya linkini koymak istedim. İyi Seyirler https://www.youtube.com/watch?v=FaillC9t8WM&feature=youtu.be
  8. DorkBey

Lütfen Bi Bakın

Lütfen Yardım.
  9. DorkBey

Balkanların Fethi V4 Yeni SS

İlk öncelikle merhaba arkadaşlar ben bu modu daha önceden almışdım izin fakat alınmadı die söylentiler oldu konum kilitlendi izinlerin hepsi alındıkdan sonra hala açılmadı bende yeni açıyım dedim. BALKANLARIN FETHİ V4 EKLENECEK ÖZELİKKLER Gemi Savaşları Ve Gemi Ticareti Çocuk Sistemi...
  10. DorkBey

Arkadaşlar Gene Rahatsız Etcem Ama

Beyler kusura bakmayın ama frozenin azgad modunda maden eklemiş bildiğiniz üzere nasıl yapıldığını bilen varsa bi zahmet yardım edebilirmi ?
  11. DorkBey

Flori Modu Yardım

İlk öncelikkle herkese selamün aleyküm arkadaşlar ben flor modunu kullanmak istiorum adamla konuştum ingilizce almanca yok tabiki ceviri yaparak anlattım bana bunu yazdı; Bana yardım edermisiniz ? Mobilim
  12. DorkBey

Alevli Ok

Beyler bu işi halledemedim frozen bana bi kod verdi ve wse lazım dedi kod işini yaptım wse ney bilmiorum daha önceden morghs dan yapılıor dediler onu araştırdım onuda yaptım gene olmadı bi yardım ederseniz çok sevinirim.
  13. DorkBey

Osp Harita Ve Ateşli Ok

Yardım Arkadaşlar ilk baş oyuna ateşli okları eklemeye çalşıorum herşeyi yaptım tiggere şu kodu yazdım...
  14. DorkBey

Avcılık

Avcığın osp kodu ve modeli varsa sizden ricam linkini atarmısınız aradım fakat bulamadım.
  15. DorkBey

Yardım

Arkadaşlar Mod Yapım yerine açtım ama bakan olmadı o yüzden bişi sorçaktım bi hata alıorum yardım edermisiniz. uniable to find face mesh:male_head Yüz Bulunamıor dior ne yapmam gerekior ?
  16. DorkBey

Yüz örgü bulunamıyor : male_head

Türkçe hatası bu beyler ne yapıcam ingilizceside:uniable to find face mesh:male_head
  17. DorkBey

Balkanların Fethi V3 BİLGİLENDİRME

Ben modun sahibinden izin aldım geliştirmem için ama konuma kilit attılar neden ? Floris modunun üzerine mod kurmak için izin almış alt-modların bir listesi bulunuyor. http://forums.taleworlds.com/index.php/topic,154327.0.html Bu listede Balkanların Fethi veya yapımcılarının ismi geçmiyor...
  18. DorkBey

Balkanların Fethi V3 Uploadlandı Kurulum Videosu Geldi.

Yapımcıdan izinsiz konu açmayınız lütfen. İçeriğin de izinsiz hazırlanmış olduğu ihbarı ile araştırma altında olduğu için linkler kaldırılmıştır, konu araştırılıyor.
  19. DorkBey

L'aigle Türkçe Yama Varmı ?

L'aigle Türkçe Yama Varmı ? Size sahmet varsa yardımcı olurmusunuz.
  20. DorkBey

Türkçe Daha Çıkmadımı

İngilizcem iyi deil hatta hiç iyi deil :D. Çıkalı 1 ay oldu ve oyunun yapanların dilini yani türkçeyi çıkarmıorlar anlamadım çıktıysada link atarmısınız.
Back
Top Bottom