Balkanların Fethi V4 Yeni SS

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.

DorkBey

Sergeant at Arms
İlk öncelikle merhaba arkadaşlar ben bu modu daha önceden almışdım izin fakat alınmadı die söylentiler oldu konum kilitlendi izinlerin hepsi alındıkdan sonra hala açılmadı bende yeni açıyım dedim.

BALKANLARIN FETHİ V4

zA2bgR.jpg

EKLENECEK ÖZELİKKLER
Gemi Savaşları Ve Gemi Ticareti
Çocuk Sistemi
Avcılık
Bizans Teması Değişcek

EKLENEN ÖZELLİKLER
HARİTA [ En çok gerek şeydi bu mod için ]
Yeni Kaleler
Yeni Zırhlar
Cami
Kilise
Yeni Kılıç,balta

V3'de olan özellikler
--> Savaş alanları biraz küçültülecek & para kazanmak kolaylaşacak.
--> Allah allah sesleri eklendi.
--> Balkan devletleri dost diğerleri birbirine azılı düşman olacak.
--> Güçlü yoldaşlar ve Güçlü askerler Şehirlerde sizi bekliyor olacak. /bknz. Lonca başkanı veya Köy yaşlısının yanı\
--> Mevlana ve Yunus Emre hanlarda bekleyecek. Sizlere öğütler verecek
--> Oyuna başlangıç değişecek ve Senaryoya göre farklı görevler olacak. Tüfek ve eğitim görevleri gelecek
--> Oyunun Önemli yerleri Türkçeleştirildi
--> Askerlerin özellikleri yeniden ayarlandı
--> Karamanoğulları Oyuna eklendi. Gizli Kalelerini ve Möronu oyun ilerlediğinde bulacaksınız
--> Oyun ilerlediğinde Karamanoğulları Beyleri Karamanoğullarını Tek bir sancak altında toplayacak.
--> Kamp alanı Koruması ve siper kazma
--> Yoldaşları Karakterini ithal / içhal etme
--> Kavramlar sekmesinden Mod Hakkında bilgi edinilebilme.
--> Yeni Menü geçiş resimleri
--> Grup sayısı artacak. Askerlerin morali yükseltilecek
--> Atı çağırma ve Kalkanı tutarken Bağırma özellikleri
--> Devlet resimleri değişti.
--> Diplomatlar ve Bakanlar değiştirildi.
--> Kamp Menüsünden Grup ismi değiştirme.

Oyun İçi Resimler
Arkadaşlar şuanlık sadece harita var bilgisayarımda bir sıkıntı olduğu için çekemiorum en yakında onlar gelçekdir.

Arkadaşlar Haritacı Aranır
Haritayı anlamıorumda.

Arkadaşlar bildiğiniz üzere v3 de möronu almış ve saklamışlardı ve bu saçma olduğu için değişdirdim bir krallık yaptım kalenin ve lordun ismi değişcekdir.
mPdokR.jpg

archist66 said:
Bişi  önericem kale ve şehir sayıları arttırılmalı az olunca oyun durgun oluyor

Kardeşim fazlasıyla var  haritayıda boğmak istemiorum açıkcası .

SĮ¶∆HĮ said:
SĮ¶∆HĮ said:
Başarilar v3 te var gemi onlari gelistir derim

Kardeşim şuan büyük bir sorun var video çekip uzman kişilere tanışcam bu hata yüzünden bütün emeklerim gitti ve yeni başladım bu hata gelip duruor ilk bu hatanın düzelmesi lazım.

Deli Kurt said:
Bu modun izinleri hakkındaki problem ne oldu? halloldu mu?

Kardeşim bildiğniz üzere Floris Modu zaten osp ama hepsi deil ben osp olanları kullanıorum onun için izimli modun kendi yapımcısındanda iznim var mod çıkışla osp sahiplerin ismi yazılcakdır.

kardeş sen bence demir madeni fln yerine akıncı köyü yeniçeri ocağı tımar sistemi fln ekle o şeyleri zaten gelişip yaparsın sen benim dediklerimi yapmaya odaklan yap akıncı köyü ordan akıncı alalım yap yeniçeri ocağı ordan yeniçeri alalım yap tımar sistemi kendi köyümüzden tımarlı sipahi alalım osmanlıyı konu alan modlarda en büyük eksiklikler bunlar

DorkBey said:
mod çıkışla osp sahiplerin ismi yazılcakdır.
Bu bir kanıt değildir. İzniniz varsa, bunu bize kanıtlamanız lazımdı.

Ayrıca;

Goker said:
Floris modunun üzerine mod kurmak için izin almış alt-modların bir listesi bulunuyor.

http://forums.taleworlds.com/index.php/topic,154327.0.html

Bu listede Balkanların Fethi veya yapımcılarının ismi geçmiyor. Duh'ın söylediğine göre izin almış herkes bu listede olurmuş. O yüzden Balkanların Fethi modunu izin almamış sayarak, paylaşımını bu forumda engelliyoruz.

Lütfen mod yapmadan önce kullandığınız kaynaklar için izin alın, izin almadan yaptığınız paylaşımlar cezalandırılma sebebidir.

Daha önce bu konuda gerekli cezayı almanıza rağmen, aynı durumu moderasyona bilgi vermeden tekrar etmeniz nedeniyle 1 hafta susturma cezası veriyorum. Eğer bilgilendirme yapılmadan, kanıtsız bir şekilde konuyu tekrar açarsanız, forumdan banlanacaksınız.

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom