Search results for query: *

• Users: ferroburak
  • Content: Threads
  • Order by date
  1. ferroburak

Lordlar 2 günde 200 kişilik ordu toplayamamalı..

Lordlar 2 günde 200 kişilik ordu toplayamamalı bunda bir yanlışlık var..
  2. ferroburak

Sargoth işkencesi

Askerler Sargoth'a saldırmıyor aşağıda doğdukları yerde bekliyorlar :cry: 'Beni takip edin' komutu verince merdivenden yukarı çıkıyorlar, ardından 'Saldır' komutu verince tekrar aşağı iniyorlar  :cry: Bu sorunun bir çözümü yok mu bu kaleyi alabilirsem oyun bitecek 3 kale kaldı
  3. ferroburak

bayıltıcı silahı olan/kullanan krallık askerleri

Benim bildiklerim Nordlarda hiç yok sarranid atlısında var(memlükte yok)
  4. ferroburak

Oyunu bitiremiyorum..

Merhaba, Kuşatma kuleli kalelere saldırdığımda kalelerimi zaptediyorlar oyunu bitiremiyorum 10 kale kaldı.. Mareşal ataması yapamadığım için lordlara git şu kaleyi kuşat vs. de diyemiyorum(kendimi mareşal yapıp) Sizce bu krallığımm tanınmadığı için mi yoksa oyundaki eksiklik mi? Teşekkürler.
  5. ferroburak

Büyük savaşlarda aşırı takılma oluyor

Sistem ati 2600 xt ekran kartı intel q6600 işlemci kasmasın diye dx7'de düşük ayarda oynamama rağmen 100 ve üzeri ordu ayarında aşırı takılma oluyor oyunu kapatıp açınca takılma azalıyor sanki.. Sizce neden olabilir?
  6. ferroburak

Krallığıma mareşal atamak?

Krallığıma mareşal atamak için ne yapmam gerekiyor? Bakanla(karı) konuşma menüsünde çıkmıyor.
  7. ferroburak

Lordlar yamuk yapıyor

Merhaba, Epey ilerlediğim bir oyun var ama bazı sorunlar var. Haritanın yarısını fethettim kendi krallığım var ama sanırım kral olmamı daha kabul etmedi diğer krallar. Bana bağlı 4 npc 2 de normal lord var.. Daha fazla lord katılsın diye çabalıyorum ama olmuyor.. Belli bir taktik var mı? Adama...
  8. ferroburak

Save game dosyası nerede

Merhaba, Save game dosyası nerede oluyor bulamadım  :?
  9. ferroburak

A good way to conquer Rhodok castles?

Hi, No matter how powerful my army is (an army of 200 with Huscarls, Hired Blades, and Vaegir Knights for the time being with my character level 35, axe user..) I lose many man in conquering Rhodok castles due to sharpshooters and their castles' self defensive structure. What's the best way to...
  10. ferroburak

Warband mızraklarda değişiklik

Merhaba, Warband'da mızrakların eskisi gibi sabit yatay tutuşun önü alınmış. Hiç memnujn değilim  :(
  11. ferroburak

Warband nedir..

Merhaba, Mount Blade'in multplayer destekleyen ve daha gelişmiş bir versiyonu çıkarılmak yerine Mount Blade geliştirmesi durdurulup server sisteminde çalışan Warband çıkarılacak sanırım.. Bir oyunun single player modunun ayrı Multi player modunun ayrı olarak satıldığı nerede görülmüştür.. ...
  12. ferroburak

Ordu simgesi zıvanadan çıktı

Büyük haritada orduyu simgeleyen at yürümüyor ctrl-t ile tepedeki bir kaleye çıkıp save ettikten sonra oldu ctrl-t ile yer değiştirince yerin altına filan giriyor.. Yakın tarihli başka save de yok güzelim oyun heba mı oldu  :cry:
  13. ferroburak

ne zaman yeni sürüm çıkacak?

Merhaba, Ne zaman yeni sürüm çıkacağı hakkında bilginiz var mı? Teşekkürler. edit. Warband değil 1.12 olarak çıkacak mı onu sormaya çalıştım..
  14. ferroburak

Bazı sorular

(0.960 native modda oynuyorum.) 1) Charger atlarından kullanan asker var mı? Bunlardan savaşarak elde edebilir miyim? 2) Kergitlerden Tonju'da güzel bir kılıç var ondan tek mi var acaba? Evetse ona dalarak alma şansım var mı? 3) Turnuvalardaki atın çeşidi-adı nedir? 4) <Tempered> balta oluyor...
  15. ferroburak

Tümleşik ekran kartında takılma sorunu

Tümleşik (onboard) ekran kartı var takılma oluyor olmaması için ayarları nasıl yapmak gerekir? Teşekkürler.
  16. ferroburak

Başlangıç biniciliği en çok kaç olabilir?

Başlangıç biniciliği en çok kaç olabilir? 4 olabilir mi? Teşekkürler.
  17. ferroburak

Where to find a balanced sword of war?

In which city it's likely to be found? Thanks.
  18. ferroburak

Bazı sorular-gözlemler

1-Mareşallik a)Mareşallik yüksek bir 'relation' puanı olmadan gerçekleşebiliyor. Renown 1200 ve 1 kale fethim varken mareşallik seçimine girip kazandım pattdanak. b)Mareşal olunca krala sıradan bir asker gibi 'Al şu mektubu..' diyebiliyoruz ki bence saçma. c)Yeni bir champaign(askeri sefer)...
  19. ferroburak

Army resizer?

Is it possible to reduce armies in battle by 1/4 to 1/10 so one does not need to kill/knock 3k enemy to eliminate 3 kingdoms.. An option which enables armies be represented by part of their soldiers(best ones maybe?) would save tens of hours.
  20. ferroburak

Is it possible to learn location of claim holders?(Traveller does not tell)

How can I learn learn location of claim holders?(I guess I asked once so traveller does not tell). Note:Dustum Khan gone from Calradia. I'm searching for Lady Suno..
Back
Top Bottom