Lordlar yamuk yapıyor

Users who are viewing this thread

ferroburak

Regular
Merhaba,

Epey ilerlediğim bir oyun var ama bazı sorunlar var.

Haritanın yarısını fethettim kendi krallığım var ama sanırım kral olmamı daha kabul etmedi diğer krallar. Bana bağlı 4 npc 2 de normal lord var.. Daha fazla lord katılsın diye çabalıyorum ama olmuyor.. Belli bir taktik var mı? Adama "benim krallığıma katıl sana toprak vereyim" diyorum "başkaları anlayış gösterecektir" diyor karar ver deyince de katılmıyor..

Birde Artimenner le Nizar'a toprak verdim "vay sen soylu olmayanlara nasıl toprak verirsin" deyip lordlar acayip ilişkiyi bozuyorlar buna çare bulamadım..

İdare hakkım 25
nam 4500
onur 6
lvl 36

Svadya Nord Saranid bitti Vaegir çok toprak ve lordu olduğu için zorluyor.

emin değilim ama onurun 25'i idare hakkında 50 geçerse birde lordalarınla aranı iyi yaparsan iişin daha kolay olur birde aranın iyi olduğu lordla konuşursan sana katılma ihtimali daha fazla  bunuda en iyi görev ve savaş sonunda lordları serbest bırakmakla sağlayabilirsin.

İdare hakkın ve onurun düşük. Birde her npcyi Lord yapma. Lord yapacağın npcler ''Lezalit,Rolf,Matheld,Alayen'' gibi soylu npcler olsun. O zaman diğer lordlarla ilişkin düşmez. Onur içinde lordları sakın esir alma!!

ya onur istiyosan lordlari esir almicaksin bana kral ragnardır falan odur hepsi teslim oluyor serbest birakiyorum onurum 179 her cagirdigim katildi nerdeyse dusmanlarda hic lord kalmadi sayilir

Back
Top Bottom