Search results for query: *

1. B.B.Akdemir

ÖLÜM & KALIM ( yeni hikaye )

arkadaşlar herkese merhaba yeni bir hikayeye başlıyacağım ancak hala yapım aşamasında bu konuyu karalama defterine kimse bakmadığı için tamamlanmadan açtım öncelikle sizlere hikayem için hazırladığım haritayı göstermek istiyorum hikayenin ismide değişebilir onuda düşünmeyi unutmuşum :( evet...
  2. B.B.Akdemir

Bannerlord modlarının kaliteli olması için ne yapabiliriz

Arkadaşlar herkese merhaba bugün bu yazıyı yazmamın sebebi bir hitler edasıyla sizleri etkilemektir ( bi hitler olamayız tabi :D ). Bu etkileme ne için diye soracaksınz tabiki mount and blade serisinin gelişimi için .       Şimdi arkadaşlar bu yazıyı yazmama sebep olan şey bannerlord...
  3. B.B.Akdemir

Wings 3D Soru-Cevap Konusu

Selamlar arkadaşlar wings 3d hakkında sürekli yeni konu açılıp forum kirleniyor artık wings 3d hakkındaki bütün sorularınızı buradan sorun lütfen, gerekli cevabı da yine bu konuda alabilirsiniz.  Hem daha önceden yaşanmış soruların bir altyapısını oluştururuz hemde tek-el den kimse gözden...
  4. B.B.Akdemir

saç nasıl hemen uzar !!!!!!!!!!

arkadaşlar yarına kadar saçımın uzaması gerekiyo bizim berbere az bişey kısalt dedim adam kestikçe kesiyo dur diyom işime karışanı sevmem şimdi rütuşları yapıyom diye diye mal etti saç şekle girmioy napcamı bilmiyom 1 günde nsaıl uzar söyleyin allah rızası için
  5. B.B.Akdemir

3D Model İstek Konusu

Merhaba, biz BekoBerk ve Partizanes İkimizde modellemeciyiz. Son zamanlarda artan mod yapımcılarına bir nebze olsun yardımcı olmak amacıyla bu konuyu açıyoruz. Sistem nasıl işliyor. Öncelikle siz bize aklınızdaki modelin bir adet fotoğrafını atıyorsunuz. Eğer elinizde fotoğraf bulunmuyorsa...
Back
Top Bottom