saç nasıl hemen uzar !!!!!!!!!!

Users who are viewing this thread

arkadaşlar yarına kadar saçımın uzaması gerekiyo bizim berbere az bişey kısalt dedim adam kestikçe kesiyo dur diyom işime karışanı sevmem şimdi rütuşları yapıyom diye diye mal etti saç şekle girmioy napcamı bilmiyom 1 günde nsaıl uzar söyleyin allah rızası için

Banyo yapmak saçı uzatır doğru.Ama daha iyi yöntemler vardır bence.

Bekoberk said:
arkadaşlar yarına kadar saçımın uzaması gerekiyo bizim berbere az bişey kısalt dedim adam kestikçe kesiyo dur diyom işime karışanı sevmem şimdi rütuşları yapıyom diye diye mal etti saç şekle girmioy napcamı bilmiyom 1 günde nsaıl uzar söyleyin allah rızası için

24 saat boyunca duş alsan bile uzamaz. Bir daha ki sefer düzgün bir berbere git derim.

Hatta mümkünse git şimdi 3 e falan vurdur yakışıyorsa. En azından düzgün uzar.

Flecha said:
Bekoberk said:

24 saat boyunca duş alsan bile uzamaz. Bir daha ki sefer düzgün bir berbere git derim.

Hatta mümkünse git şimdi 3 e falan vurdur yakışıyorsa. En azından düzgün uzar.
yakışmıyo malesef 

Bekoberk said:
KidCudi said:
Hahaha ulan ne güldüm be.:lol::lol::lol:
ben şuan ağlıyom salı 19 mayıs için gösteri var yarında sevgili meselesi var :sad:
:lol: :lol: :lol: Senin durum çok kötü o zaman kardeşim :lol: :lol: :lol: 19 Mayıs neyse de sevgili meselsi çok kötü yaa.Bir dahakine ara makas attır.Saçların daha çabuk uzar.Bir günde uzaması imkansız.

kardeş bendede aynı sorun vardı 2 ayda çok hızlı uzatmayı başardım şuan tel takmak zorunda kalıyorum 2 ayada rasta yapmayı planlıyorum sana tavsiyem googleda ara bi derim :grin: hatırladığım kadarıyla bademyağı sürmüştüm saçıma iyice parmak uçlarıyla saçıma emdirmiştim kuruduktan sonra saçımı suyun altında tutuyordum günde 1 bazen iki kere yaptığım oluyodu şuan saçım hem uzun hem sağlıklı görünüyor 17 yaşındayım ama saçımda kepek olduğunu hiç görmedim saçım 1 haftada anca yağlı gözüküyor benim tavsiyemi dinlemeden önce bi araştır derim yanlış uygulayabilirsin

Jusdwer said:
0'a vurdur daha gür ve düzenli çıksın en azından
yaz tatiline girmeden 0 a vurduramam çok kötü oluyo :grin: gürlük konusuna gelirsek saçın dibini göremedim daha hiç boşluk yok ve çook sert kıvırcıkla kıvırcık olmama arasında giden bir saç ve şekle girmiyo sıfıra vurdurunca düzleşir inşallah :grin:

abi geliyonuz şu foruma sakal ne zaman uzar saç ne zaman uzar istenmeyen tüyleri ne yapıcam abi bu ne ya konu dışı değil sanki istenmeyen tüyler platformu

Back
Top Bottom