Search results for query: *

1. sinansouth

Mount & Blade II: Bannerlord - Tartışma Konusu

Oyunu hangi zorlukta oynuyorsunuz? Bannerlord zorluğunda, asker toplama ve hareket hızı bonuslu bir şekilde oynuyorum. Garnizon ücretlerini sıfırlamak için Improved Garrisons kullanıyorum, çünkü oyunda ekonomi sistemi çok kötü. Mid&Late gamede pasif gelir kendi birliğinize bile yetmiyor. Bana çok kolay geliyor oyun. Bir krallığa girip ordu kurup yıldırım harekatı gibi yara yara gidiyorum. Daha çocuklarımın 18-20 yaşlarını göremedim bir kaç save oynadım Sandboxta. Yukarda bahsettiğim garnizon ücretleri mi kolaylaştırıyor acaba? Dediğim gibi pasif gelir miktarı çok az olduğu için (Atölye, Kervan, Vergi) sürekli demircilik yaparak para kasmak istemiyorum.
  2. sinansouth

Bannerlord Güncel Mod Listesi ⚔️

Party AI Overhaul modu 1.7de save alırken hata veriyor. Oyun çökmüyor ama her savede alt tab atıp hatayı kapatmak gerekiyor. Var mı bilen?
  3. sinansouth

Need Help With Mod Order

I need help with sort these mods. It crashes on the start.
  4. sinansouth

Mod Sıralaması Yardım

Nerede hata yapıyorum acaba? Aktif olmayan iki modu yorumlarında 1.7.0'da çalışmadığı söylenildiği için kaldırdım.
  5. sinansouth

Oyunun ful sürümüne ve kapsamlı modlara (Warband'dan alışık olduğumuz senaryolu ve all in one modlar) ne zaman kavuşuruz tahmini?
  6. sinansouth

Bannerlord En İyi Asker, Zırh, Silah, En Güçlü Ulus, Krallık Vs. Tartışma Konusu

Batanya Forever! Tek eksisi süvarileri. Ama onu da süvari yok eden piyadeleriyle örtebiliriz. Konum olarak da çok beğeniyorum, batı imparatorlukla barış halinde kalıp vlandiyanın üstüne çökünce inanılmaz güçlü oluyo coğrafi olarak.

Çift elli baltamı alıp ormanlarda vlandiyalı kesmeye gidiyorum.
  7. sinansouth

1.5.9 için uyumlu bi mod listesi atabilecek var mı? Crash yiyorum sürekli...
  8. sinansouth

Bannerlord Mod Çeviri Listesi | 29.04.2020

İstenirse konuyu tekrar canlandırabilirim güncel modlarla. Uzun süredir yoktum ortalıklarda :grin:
  9. sinansouth

GÜZEL FİKİR ÖNERİSİ TOPLU TÜRKÇE MOD

Mod kiti yayınlandığı zaman Türkçe modlar baya çoğalacaktır.
  10. sinansouth

8gb ram ile oynanır mı?

8gb ramim var çoğu ayarı en düşüğe çekiyorum savaşlarda çok büyük etkisi olmuyor. Çok büyük savaşlarda elbette fps düşüyor fakat dediğim gibi genelde hissettirmiyor veya rahatsız etmiyor beni. Asıl sıkıntı kuşatmalar.
  11. sinansouth

In Progress Item and character icons are not rendering

I also have started having this problem after the last update (e 1.2.1)
  12. sinansouth

Resimler Yüklenmiyor

Daha önce hiç yaşamadığım 1.2 ile birlikte gelen bir sorun. Arka planda hiç bir uygulama vesaire çalışmıyor sadece oyun açık. Ne kadar beklersem bekleyeyim yüklenmiyor. 25-30 dakika oynadıktan sonra oluyor bu sorun.
  13. sinansouth

Savaşta Ölebilmek

Hardcore oyuncular için eklenmesi gereken bir özellik. Ki zaten bu özellik var aktifleştirilebiliyo ama çalışıyo mu bilmiyorum. Açıklamasında kahramanlar savaş alanında ölebilir vs. yazıyordu. Yaşlılıktan ölme zaten oyun genelinde mevcut. Oyun late game odaklı yapılmış biraz ama şu an early access'te çoğu özellik olmadığı için oynayamıyoruz. Yoksa çocuk yapıp öldükten sonra onunla devam etme falan boşuna değil.
  14. sinansouth

Oyun içerisinde takıldığınız kısımlar

Envanterdeki eşyalar, birlik tipleri gibi küçük resimler gözükmüyor. Loading simgesi gözüküyor sadece. Eskiden 3-4 saniye loading gözüküp sonrasında açılırdı. Şimdi hiç gözükmüyorlar. 1.2 ile oldu.
  15. sinansouth

Selam ben önceden bazı xml dil dosyası olan modları çevriyordum fakat artık dll dosyalarından çevirilen modları da çevirmek istiyorum bir tutorial bulup dnSpy kullandım fakat dnSpy kullanarak dll yi görünteleyebilsemde kodu değiştiremiyorum edit as method deyip kodu değiştirince taleworlds librarylerini bulamadığı için hata veriyor dnSpy dan dosyayı .sln olarak export ettim bu seferde visual studio açmadı dll editleme konusunda yardımcı olabilir misiniz?
    Ben şahsen çok karışık bir durum olmadığı sürece Il talimatlarını düzenle kısmından yapıyorum herhangi bir referans vs. istemiyor. (Edit Il Instructions)
  16. sinansouth

talewords.com dan alınan oyunun iadesi

Konu burda neden iade ettiği değil ki, böyle bi hakkı olması ve bunu kullanmak istemesi. Buna kim neden nasıl karışabilir :grin: Şu an oyunu beğenmemiş ve o paraya başka oyun alacak belki.
  17. sinansouth

Klan rengi değiştirme.

Kingdom Color Changer adında bi mod vardı. Deneyebilirsin.

Bir de banner editörden kullandığın bannerlardan kaynaklanıyor olabilir bu sorun.
  18. sinansouth

Bu modun çevrilme imkanı var mı? Daha önce paylaşmıştım ama sanırım dosyalarla ilgili bir sıkıntısı var.
    Public 1.2 için olan versiyonu çevrildi.
  19. sinansouth

İşlevsel Modlar

Modları yeni sürümlerde kullanan arkadaşlar sorunsuz çalışıp çalışmadığını belirtirse harika olur.
Back
Top Bottom