Bannerlord En İyi Asker, Zırh, Silah, En Güçlü Ulus, Krallık Vs. Tartışma Konusu

Users who are viewing this thread

Arkadaşlar selam, en iyi askerler, en iyi zırhlar, en iyi silahlar, en güçlü ulus/krallık, en sevdiğiniz lord vs. bu konuda tartışalım. Ayrıca sorularınızı da bu konuda sorabirsiniz. Birbirimize yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

Benim kendimce en iyiler listem.

Piyade: Sturgiyalı Ulfhednar
Okçu: Batanyalı Fian Şampiyonu
Süvari: İmparatorluk Elit Katafraktı
Atlı okçu: Kuzait Kağan'ın Muhafızı

Last edited:
valla en iyi askerler hangisidir bilmem ama en kötü başlangıç sturgiyalıların kesinlikle. üstelik upgrade ettiğinde bile adama benzemiyor.

valla en iyi askerler hangisidir bilmem ama en kötü başlangıç sturgiyalıların kesinlikle. üstelik upgrade ettiğinde bile adama benzemiyor.
bagzı askerler,upgrade edildiginde daha kötü oluyor hatda.tam aklımda degil ama,mesela seviye 2 piyadesi seviye 3 olunca daha kötü oluyor...özel askerini son haline upgrade etmek gereksiz....sturgia ile oynamayı seviyorum ama gerçekten en berbat halde olan onlar ne yazıkki.

Batanya Forever! Tek eksisi süvarileri. Ama onu da süvari yok eden piyadeleriyle örtebiliriz. Konum olarak da çok beğeniyorum, batı imparatorlukla barış halinde kalıp vlandiyanın üstüne çökünce inanılmaz güçlü oluyo coğrafi olarak.

Çift elli baltamı alıp ormanlarda vlandiyalı kesmeye gidiyorum.

Vlandiya'dan elçi olarak geldim çekilin! En iyi faction, ayrı bir sempati beslememle birlikte Vlandiya'dır. Şovalyelerinden tut, levy crossbowmen, sharpshooters'lara kadar en iyisidir. Ortaçağ esintisini veren en iyi krallıktır ayrıca bana kalırsa. Atlılarına diyecek yok zaten. :grin:

Vlandiya'dan elçi olarak geldim çekilin! En iyi faction, ayrı bir sempati beslememle birlikte Vlandiya'dır. Şovalyelerinden tut, levy crossbowmen, sharpshooters'lara kadar en iyisidir. Ortaçağ esintisini veren en iyi krallıktır ayrıca bana kalırsa. Atlılarına diyecek yok zaten. :grin:
Bir de levha zırhları olsa tam orta çağ olacak tadından yenmiyecek ama ?

Kesinlikle! :grin:

Back
Top Bottom