Search results for query: *

1. Dodosa

(PW 4.4) Persistent World 4.4 mod kasma sorunu.

Sanırım en düşük ayarda oynaman biraz rahatlatır.
  2. Dodosa

(PW 4.4) Persistent World 4.4 mod kasma sorunu.

Aynı sorun malesef ki bende de var... Bir ara gölgeleme v.s konuşuldu ama fazla bilgim yok ne yapılacağı konusunda.
  3. Dodosa

Mount&Blade II: Bannerlord | Developer Blog 10!

Bence firma dağılacak...
  4. Dodosa

Bayan karakterle alakalı.

Lordlarla evlenmek için gerekli olan şeyler neler?
  5. Dodosa

Mount&Blade II: Bannerlord | Developer Blog 10!

... Keşke yetkililerden güzel bir açıklama gelse. Boşuna hayal kuruyormuşum gibi hissediyorum.
  6. Dodosa

cRPG kayıt sorunu

Mia said:
    Dodosa said:
    QMPS yaptığımda o hesabım için yeni şifre geliyor
    Gelen kullanıcı adı ve şifre ile c-rpg.net sayfasından giriş yapın. Gelen ekrandan oynadığınız karakteri seçmeniz yeterli olur. Eğer isim kullanmada bir sorun yaşıyorsanız, steam hesabı veya cd key değiştirmiş olabilirsiniz.

c-rpg ile alakalı sorunlarını doğrudan modun sayfasında paylaşırsanız daha hızlı cevap bulabilirsiniz.
    Genel forum: http://forum.meleegaming.com/
    Türkçe forum: http://forum.meleegaming.com/tarkae-forum/
    Yardımınız için teşekürler modum lakin sorunda bu aldığım kullanıcı adı ve şifre giriş yapmıyor...
  7. Dodosa

Krallığın Başına Geçmek [SONUNDA]

İşe yaramaz. Kral'ın karısı olabilirsiniz ama bir hanlığın başına geçemezsiniz. Bende işe yaramadı.
  8. Dodosa

cRPG kayıt sorunu

Oyunda daha önceden oynadım halde hazırda bir hesap yapmıştım QMPS yaptığımda o hesabım için yeni şifre geliyor ve dedimki hadi onla gireyim lakin invalid login diyor... cRPG bana taktı kafayı.
  9. Dodosa

cRPG kayıt sorunu

Karakter oluşturuyorum. Herşeyi yapıyorum serverden şifreyi alıyorum ve şifreyi yazdığımda: Character already linked to an account, use the "I forgot my password" link sorunu ile karşılaşıyorum. Varmıdır bunun bir çözümü  :oops:
  10. Dodosa

İnanılmaz Mount Blade hataları...

Korku filmi gibi anlattın.  :twisted:
  11. Dodosa

Çocuk Yapma Rehberi

Kardeşim hiç aklıma yoldaşları çocuk edinme fikri gelmemişti. Çokta mantıklı lakin ben şunuda istiyorum Notlar bölümüne geldiğimizde orada Aile yazıyor mesela şöyle olsun.
    Dodosa Tarth (BEN)
    Kastor Tarth Babam.
    Melina Tarth ANAM.
    Amcam dayım vb... Çok özeniyorum diğer lordlara. Tamam evlenince onun sülalesi bize geçiyo ama kendi sülalemiz le olmak bir farklı olsa gerek. Çözümü varsa sevinirim.
  12. Dodosa

PW mod sunucuyla bağlantı kaybedildi hatası.

newprof said:
    serverda oynarken bi anda kopuyorsa modemine bir rest at olmazsa  ttneti ara
    Sorun çözüldü. Dediğim gibi sorun serverdeymiş. Konu kilit.
  13. Dodosa

Alper Tunga said:
    Dodosa said:
    Alper Tunga said:
    VAC koruması olabilir sw de . Antivirüs programı ve Firewall ın kapalı olduğundan emin ol. Eğer hile yoksa bunları yapınca girer.
    Hile vs , türü şeyler yok. Antivirüs ve Firewall'ı kapadım lakin sonuç yok...
    Steam türü açık bir dosya varsa Hamachi vb. onlardan kaynaklanabilr . Bir de onu deneyiver.
    Kapattım lakin yine sonuç yok. Sanırım sorun serverde.
  14. Dodosa

Alper Tunga said:
    VAC koruması olabilir sw de . Antivirüs programı ve Firewall ın kapalı olduğundan emin ol. Eğer hile yoksa bunları yapınca girer.
    Hile vs , türü şeyler yok. Antivirüs ve Firewall'ı kapadım lakin sonuç yok...
  15. Dodosa

Güzel bir Warband modu arıyorum.

Black Champion said:
    Vikingr öneriyorum. Zevkli bir mod
    Bakacağım. İngilizce öğretmenin nicki kel hasan bunuda ileteyim.
  16. Dodosa

Thranduil45 said:
    Girmeye zorla oluyor bazen öyle bi iki üç defa daha tıklıyorum giriyor.
    Bende böyle bir durum söz konusu değil. Oyuna giriyor lakin oyuna girdiğinde Join'ê basmadan sunucuyla bağlantı kaybedildi hatası alıyorum ve Join server kısmına getiriyor.
  17. Dodosa

128th_Can said:
    PW mod uzun zamandır oynuyorum evet, Türkçe rehber var mı tam bilmiyorum ama istersen steam ekle(anani9:cool: sana oradan anlatırım.

Aslında rehber yoksa ben yazcam iyi fikir :grin:
    Eğer yazarsan , ilk okurlarından biri ben olucam. Gerçekten türkler için ekine köküne sağlam bir PW rehberi lazım. Özellikle dil bilgisi zayıf olanlara.
  18. Dodosa

Bazı serverlerde oyuna girdiğimde "Sunucuyla bağlantı kaybedildi" diyor bunun nedeni nedir? Örneğin 114 kişilik bir servere rahatlıkla girebiliyorum ama aynı server 8 kişi kadar olduğunda giremiyorum.
  19. Dodosa

128th_Can said:
    V-man said:
    Anno Domini 1257 Mod'u var Bayağı büyük haritası var sistemin 64 bit ise tavsiye ederim 32 bit ise hiç deneme rgl hatasına maruz kalırsın.Bu arada mod 4 gb boyutlarında..

Benim 32 bit gayet iyi çalışıyor valla.

Ayrıca PW mod çok güzel bağımlılık yapıyor ama ingilizce bilmen ve biraz rehber okuman gerek.

Thranduil45 said:
    Anno Domini gerçekten komut ve oyun stratejisi spde oldukça güzel açıkçası.Ama item (zırh kılıc vb..) gibi şeyleri bu modda pek beğeneceğini zannetmiyorum.Açıkçası ben pek beğenmedim ama gene zevkin sana kalmış :smile:

Bence eşyalar tam olmuş herşey çok gerçekçi, mesela aldığın yay zararı 5c yazıyor oklar ise zarara 25c felan ekliyor, basit o çift elli savaş satırları da cok fena yapıyor adamı ki bu da gerçekçi, yeni ses efektler ise acayip oolmuş bence, her silahın farklı bir adama saplanma, kınından çekilmez sesi var, çıkan sesler adamın zırhına göre değişiyor, az zırh gidenden kılıç kesiyor gibi ses çıkarken böyle demir ağır zırhtan demirin demire çarpması sesi gibi birşey çıkıyor

Baya yazdım ;D

Pw mod için tavsiye ettiğin Türkçe rehber varmıdır peki güzel kardeşim ? Sen bilir kişiye benziyorsun  :roll:
  20. Dodosa

Mount and blade Wwarband'da imkansızı başardım yardım edin!!!

Hileden kaynaklanmış olabilir. Ben hile kullanırken King Harlaus tek başına rodokları deşiyordu ordusunda kimse yoktu ve ölümsüzdü.
    @AllHailToKing  :twisted:
Back
Top Bottom