Search results for query: *

1. Courage

Bannerlord klanlar bölümüne konu taşıma hk.

Lütfen açıklamayı okumadan konu taşıma talebinde bulunmayınız arkadaşlar. Hangi konular taşınabilir orada belirtilmiş.
  2. Courage

Stüdyo Armağan

Kaşlarını çok çatma, iz kalır :razz:
  3. Courage

Forum Kuralları - Okunması Gerekenler/Duyurular

Eski mesajlarına ulaşamayanlar veya diğer göz gezdirmek istedikleriniz için eski foruma aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

4. Courage

Forum Kuralları - Okunması Gerekenler/Duyurular

TaleWorlds Forum Kuralları TaleWorlds Forumlarına ileti attığınızda aşağıda belirtilen kuralları kabul etmiş sayılırsınız. Bu kurallar forumun bütün bölümlerinde geçerlidir, fakat bazı bölümlerin özel kuralları da olabilir. Bölümlere özel kurallar o bölümlerde sabitlenmiş konular içerisinde...
  5. Courage

Yeni Forum

Eski forumda bölümlerin yanında modlar yazıyordu zaten o yüzden pek gerek yoktu bu tarz bir şeye. Şuan ben göremedim mod listesini. En kötü bir mod listesi lazım ana foruma ulaşmak isteyen için. Gerçi forum şuan pek aktif değil bir mesaj atsak tüm modlar görüyor zaten. İleride kullanıcı sayısı artarsa bir mod listesi şart.
    Kural listesinde güncelleme yapıyoruz, tamamlandıktan sonra orada da mevcut moderasyonla ilgili bir liste paylaşacağız.
  6. Courage

[AR] Anatolian Raiders | Tencereyi ocağa ekliyoruz

Değişmeyen tek şey sana olan sevgim <3
  7. Courage

Anatolian Raiders

Hi
  8. Courage

Kış Lakırtısı

Bence hazır grup sistemi gelmişken bir grup kurarak içeride tepinebilirler.
  9. Courage

Yeni Forum

Eski mesajlarınıza bakmak isterseniz https://forums.taleworlds.com/site-old/index.php bu adresi kullanarak ulaşabilirsiniz. Keşke transfer edilebilselerdi fakat yapacak bir şey yok ne yazık ki.
  10. Courage

Kış Lakırtısı

Onlar hala mevcut, profil ayarlarını kontrol edebilirsin.
  11. Courage

Kış Lakırtısı

Özel mesajlar mı sıfırlanmış yoksa ben mi bulamıyorum? Lütfen ben bulamıyo olayım.
    Aktarılamadı maalesef.
  12. Courage

Yeni Moderatör

Selamlar, geleneksel yediyüzellisekizinci moderatör tanıtma konusuna bu sefer, Homerøs dahil oldu. Hayırlı mayırlı olsun.
  13. Courage

Psikolojik Danışma Hattı

I Don't Know Who I Am said:
    Çalışmak istesen, yolda gördüğün tostçuya sorar yine iş bulursun. İşkur da iş görür tabi.
    İş bulmak o kadar kolay değil.
  14. Courage

MOVED: Düello Rehberi

This topic has been moved to Kalradya Kütüphanesi. https://forums.taleworlds.com/index.php?topic=381855.0
  15. Courage

MOVED: Sahte Vuruş Rehberi

This topic has been moved to Kalradya Kütüphanesi. https://forums.taleworlds.com/index.php?topic=383857.0
  16. Courage

Elder Scrolls Online

Oynayanlar varsa bana mesaj atabilirler, halihazırda kendi aramızda bir guild mevcut.
  17. Courage

Mount & Blade II: Bannerlord - Tartışma Konusu

Kişisel tartışmalar için özel mesajı kullanalım arkadaşlar. Konuyu kirletmeyelim.
  18. Courage

Mount & Blade II: Bannerlord - Tartışma Konusu

Gamescom nedeniyle stüdyo bir süredir meşgul. Oyun anahtarları yakında ulaşacaktır, kimsenin üstüne gitmeye gerek yok.
  19. Courage

[AR] Anatolian Raiders | Tencereyi ocağa ekliyoruz

Flecha ne zaman hocam demeyi bırakırsa alımlar açılacak dedi Barış.
  20. Courage

Yeni Global Moderatör

Selam, geleneksel bilmem kaçıncı moderatör hayırlı mayırlı olsun konumuzu, bu sefer yeni global moderatörümüz, Kiron için açıyorum. Hayırlı mayırlı olsun. Önce sağlık.
Back
Top Bottom