Kış Lakırtısı

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
Ama ben kör oldum, onu ne yapacağız?
Bekleyeceksin.

Açık tema benim de gözümü yoruyordu. Tekniken konuşacaksam monitörden veya telefondan yaydığı ışık düşünüldüğünde bu renklerin göz yormaması gerekiyordu :xf-frown:
Kesinlikle katılıyorum. Bir de masaüstünde öyle ışık düşürme etme falan da yok, zor geliyordu. Rahat rahat şimdi forumda gezinebiliyorum.

Edit: Kör olmak isteyenler gidip beyaz temayı kullanabilir.

Last edited:
Eff bu ne biçim forum be. Tamam bazı şeyler güzel olmuşta. Renk bok gibi. Tasarımlara bakmak lazım... Cidden oyun forumuna dönmüş burası.

Lan ortaya çektiğimiz çizgi nerde Td miydi neydi

Profil fotoların acil düzeltilmesi lazım yoksa riot. Dikdörtgene çevirip gif oynatılabilsin.
riot-insurance-header.jpg

Hemen hemen her anlamda XenForo daha superior be. Renk seçeneği basit iş bekleyin eklesinler kahverengi tema. Ayrıca kör olmak falan bahane tam tersi koyu arkaplanda göz dinlendirir Youtube'dan Discord'a bu iş böyle. Hatta insanlar Android arayüzüne karanlık tema gelsin diye yotosunu yırtıyordu. :sneaky:

Ayrıca geçişe başladığından beri yazıyordu XenForo'ya geçiyoruz hazır olun diye. Hayal kırıklığına uğramak için 1 haftanız vardı yani çok geç artık.

Şu an bir tek mobilde eskisine kıyasla biraz daha uğraştıcı ve kullanışsız olmuş bence onu çözseler gayet iyi. Bir de boardda konuların başında konu açanın avatarı çirkin gözüküyor. Ben SMF için alıştığımız konu düzeni zımbırtıları, bbcodeların tamamı vs. olaysız geçti mi onu merak ettim bir de.

Mobilde forum iğrenç olmuş
Kesinlikle katılıyorum abi bu ne ya umarım bilgisayarda böyle değildir, akşam bakacağım.
Profil fotoların acil düzeltilmesi lazım yoksa riot. Dikdörtgene çevirip gif oynatılabilsin.
Avatarım yandı, katılıyorum. Avatarlar konusunda berbat olmuş bence.

Düzenleme: Özel mesajlar mı sıfırlanmış yoksa ben mi bulamıyorum? Lütfen ben bulamıyo olayım.

Last edited:
Bir şeyler yanlış, bir şeyler uyumsuz ama ne tam olarak çözemedim. Bir de bu tema foruma fazla teknik bir görüntü katıyor sanki ya. Bilişim forumu gibi oldu.

Mobilde ben beğendim, hoşuma gitti. Gözümüz alıştığı zaman daha hoş bir tema olduğunu anlayabileceğiz diye düşünüyorum.

Yeni temamızda yeni bir atılımla enerjik bir forum görmeyi diliyorum.

Şaka maka hiç yadırgamadım yeni halini. Hatta hoşuma gitti baya. Kendine has tatlı bir havası var şu an. Kahverengi tema gelse bile buna devam edebilirim çok tatlı bişi

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom