Search results for query: *

1. Dombra

Archeage - Avrupa Open Beta - Son gün

Konu baya aşşağılara düşmüş, ben oynamaya devam ediyorum hala, oyuna başlamak isteyen ve sormak istediği olan / oynayan ve kafasında sorular olan ya da oynayıp da kaynaşmak isteyen varsa buradan veya oyun içerisinden şey yapabilir, EU - Jakar server'ındayım, oyundaki adım Rongvaldyr.
  2. Dombra

Stronghold Kingdoms Platformu - Başlangıç Rehberi.

Var mı hala oynayan? Global Conflict 4 yeni açıldı, 6 gün oldu biz de 6 yıl sonra bi bakalım dedik nasıl gidiyor diye, varsa oynayan birlikte hareket edelim...
  3. Dombra

İmza - Avatar istek konusu

Çerçeve aslında çok kolay, photoshop için;

Layer'a sağ tıklayıp Layer Style kısmından Stroke bölümüne geldikten sonra stroke tarzını Inner olarak değiştirip kalınlığı kafanıza göre ayarlayabilirsiniz. İhtiyaç olacağını sanmıyorum ama istersen resimli bir şekilde de anlatırım, olmadı youtube üzerinden bulabilirsin.
  4. Dombra

Knight of Swan

Sgt.Aldarion said:
    Selam KoS ailesi, banım açıldı foruma 360 derece bir geri dönüş yaptım, Bannerlord'da burdayız  :cool:

6WL9Eb4.png
  5. Dombra

Little Jhon said:
    Little Jhon said:
    Bu "GİF"in arkasını saydamlaştırabilirmisiniz?

tumblr_mfyh9bg0f91qjhya0o1_500.gif

Yıllardır yalvarıyorum yokmu derdime bir çare :sad:

(Arkasını saydamlaştırabilecek. "Yani transparan" hale getirebilecek birisi pls.)

6lZ0dxH.gif

Ufak beyaz bir stroke kalmış magic wanddan dolayı, çok göze batmıyor. Şuan yenisini yapmak için fazla yorgunum, böyle olmadı dersen sonra tekrar uğraşırız.
  6. Dombra

Paradox said:
    i50uir5.gif

Bu gifi İmgur'a yüklemek istemiyorum fakat diğer sitelere yükleyince de bu sefer avatar'a koyduğumda gif, resim gibi gözüküyor. Boyuttan mı acaba? Birisi deneyerek ve ayar çekerek bulabilir mi?

• Imgland
      9kqyCyM.gif
    Code:
    http://1.1m.yt/yT0qWES4v.gif
    • Tumblr
      tumblr_ntnk40wHen1urs6y9o1_250.gif
    Code:
    https://33.media.tumblr.com/2d2468e952135abed49390d9cc1b9e4e/tumblr_ntnk40wHen1urs6y9o1_250.gif

Bu ikisi sağlam görünüyor, başka lazım olursa söylersin.
  7. Dombra

Vikings - History Channel

dumbledoor QQ said:
    GoT a benziyor mu? Entrika falan çok var mı? Başlasammı diye düşünüyorum. Birde gerçekçimi yoksa ejderha falan var mı :grin:

GoT fantasy, bu ise bir belgesel dizisi. Dolayısıyla gerçekçilik daha ön planda, yani bazı çok küçük olağan üstü olaylar var ama abartılacak kadar değil Game of Thrones daki kadar.

Entrika yok denemez ama GoT kadar yer tutmuyor, kuzey olduğundan dolayı olsa gerek genelde işi baltalarla çözüyorlar dizide.
  8. Dombra

Gladiator Marker said:
    Avatarımı diğer tarafa çevirecek ?

nucQXNz.png
  9. Dombra

Knight of Swan

Elraen said:
    Rongvaldyr said:
    Oooo konu açılmış. Önemli olan konu değil gerçi, kapalı olduğu zamanlarda da buralardaydık.

Konunun açılalı çok oldu be Kaya :smile:

Rongvaldyr said:
    Önemli olan konu değil gerçi.

Abi dediğim gibi "önemli olan konu değil", konu açılır kapanır KOS baki kalır :grin: ( Ben sıçtım tüyü nereye dikeyim misali, çevir çevirebiliyosan... )
  10. Dombra

Knight of Swan

Oooo konu açılmış. Önemli olan konu değil gerçi, kapalı olduğu zamanlarda da buralardaydık.
  11. Dombra

Paradox said:
    Anlamıyorum diyosun fakat güzel olmuş iyi bir düşünce :smile:

Temadan falan diyorum, tumblr da öyle temalar kullanan arkadaşlar var ki sayfalarını ziyaret ettiğimde çıkasım gelmiyor.

Bu arada dediğim gibi, daha önce avatar yapmış arkadaşlar avatarlarını "toplu" bir şekilde tekrar yollarsa buradan onları da eklerim.
  12. Dombra

Selam arkadaşlar, malumunuz ilk mesajı düzenleyip gönderilen tüm Avatar - İmza çalışmalarını orada toplamak gibi bir amaç vardı ama forum üzerinden zor olacağını düşünüp bir tumblr hesabı açtım.

Şimdilik sadece birkaç kişinin çalışmalarını yükledim denemek amacıyla ( Humpel, Mysterion, Nightwish, Timsah Arena ) fazla anlamıyorum tumblr'dan o yüzden varsa aklınızda "şu tema daha iyi olabilirdi" yada "şöyle paylaş" gibi fikirler paylaşın lütfen.

Bu arada sadece ilk sayfadaki arkadaşları ekleyebildim, uzun zamandır takip edemiyorum yollanan avatarları. Kendi paylaştığı avatarları eklememi isteyen arkadaşlar lütfen avatarları atıp bunlarıda ekleyebilirsin yazsın, özel mesajdan da atabilirsiniz. ( İlk mesaj da avatarları ekli olup yayınlanmasını istemeyen varsa onlarda özel mesajdan belirtebilir )

http://taleworlds.tumblr.com/
  13. Dombra

Dînî Tartışma

Topraktan geldik toprağa gideriz.
  14. Dombra

TGB'yi yılın en gerizekalı örgütü seciyoruz

Eylem için haksız yada haklı diyemem, 'milli hezeyanlar'ın etkisiyle yapılmış bir eylem ancak eylem sonrası yapılan şu açıklama salakça geldi bana.
    http://www.odatv.com/n.php?n=tgbliler-serbest-birakildi-1311141200
  15. Dombra

Gta San Andreas, ROLE PLAY!

SA-MP'da roleplay yaparken /me komutu animasyon olarak mümkün olmayan roller için de kullanılıyor. Yani mouse tekerleğini kaydırıp silah aldığınızda silah deyim yerindeyse elinize spawn oluyor San Andreas'da. Mafia 2'de olduğu gibi herhangi bir şekilde silah çıkarma animasyonu yapmıyor karakter, dolayısıyla emote ile belirtmek gerekiyor. Ha ancak handgun dediğimiz küçük silahlar ( Oyun içerisindeki isimleriyle Deagle, Colt 45 veya Silenced Pistol ) için rol yapmaya bence gerek yok, ki birçok rol sunucusu da izin veriyor bu olaya.
  16. Dombra

Gençler, ortaokul seviyesindeki tartışmaları özel mesaj üzerinden halledin lütfen. Konu üzerinden kimsenin diğer bir üyeyi photoshop hakkında yada yolladığı resimler hakkında aşağılamaya hakkı yok. Öneri yapacaksanız insan gibi yapın, "lütfen" .
  17. Dombra

Karaman'da Kömür Madeninde Göçük

SephirothTR said:
    herşeye devleti suçluyorsunuz,sanki o madenlerden tüm kazancı devletmi alıyor?nerdeyse hepsini işverenler ve şirketler alıyor,işçilerede az bir miktar veriyorlar;devletin vergi şeyi felan var diye biliyorum ama oda çok az yani,suçlayacaksanız gidin işverenle şirketi suçlayın suç onlarındır.

Devlete zaten madenden para aldığı yada almadığı için değil rant uğruna gerekli denetimi yapmadığı, mahsur kalan işçiler için hesap sorması gerekirken "Hayat devam ediyor" diye açıklama yaptığı için kızıyorlar.
  18. Dombra

Forumda PKK sempatizanlığı

Harly Davidson said:
    Türkiyede 2. sınıf insan muamelesi de görmüyorlar.

"Kürt" kelimesi aşağılayıcı bir kavram gibi hata yapan, saçma davranan insanlara ithaf edilirken

Irkçı kardeşler

"Kürtçenin serbest olması bile saçma" derken "2. sınıf insan muamelesi görmüyorlar" demen cidden komik.
  19. Dombra

Aynen. Bu tarz hedef gösterme olayları falan hep üst seviye insanların girişeceği işlerdir.

Ayrıca kişisel iletisine "En iyi kürt ölü kürttür" yazan  "insanlar" değil, hedef gösterildiği konuda kendini savunan kişiler ırkçıdır. Çok doğru bir tespit. Turkeyball ile vatan koruduğunu sanan, etrafa hakaretler yağdıran "insanlar" tarafından hedef gösteriliyorsan suçlusundur tabiki.
  20. Dombra

KidCudi said:
    baby dont ban me said:
    Irkçı saçmalıklarınızı atmayın artık şuraya
    Vatanızımızı,miiletimizi korumak ırkçılıksa ırkçı olmayı tercih ediyorum...

Turkeyball ile vatan korumaya devam kardeş.

Birde şu kişisel iletisine "En iyi kürt ölü kürttür" yazıp yanına swastika falan koyan şeref yoksunu ırkçı veletler var. Küfür kısaltması yada küfür iması olduğu anda cezayı gömen ancak böyle onursuz, ırkçı kişileri ( Şikayet edilmesine rağmen ) forumda barındıran yöneticilere de buradan selam yolluyorum.
Back
Top Bottom