Recent content by xorax

1. xorax

savaşmıyorlar

benim dediğim ilişki değil ztn hepsi benimle geliyor ama yanımda savaşa katılmıyorlar ben onlarında girmesini istiyorum nasıl hallederim bir yardım istiyorum halledebilecek
  2. xorax

savaşmıyorlar

arkadaşlar oyunda incili arwayla bir oldum sarranide savaş açtık ve sonunda kazandık. Ancak bu savaş süreci içerisinde rodoklar ve nordlar bize savaş ilan etti. Biz sarranid asileriyiz oyunda rodoklar veya nordlar Sarranid Asilerine savaş açtı diye yazdı. Her neyse şimdi ben incili arwanın...
  3. xorax

evlenme

oyunda sarranidle davası olan taht sahibi olmak isteyen İncili Arwa die bi kız var ona bağlılık yemini ettim sarranidle savaşıyom, bunun dışında acaba onunla evlenebilirmiyim?
  4. xorax

[SP]Mount&Blade Warband Osmanlı Senaryosu ÇIKTI

yav sayfada indir linkine tıklıyoz ama indirmiyo ne yapmak gerek
  5. xorax

Böyle bir mini mod var mı?

alabildiğine link var hangisini indirelim
  6. xorax

Grup Moreli [ÇÖZÜLDÜ]

arkadaşlar bu morali cheatengineylede ayarlayabilir miyiz ? arttırabilir miyiz?
  7. xorax

M&B Warband Cheat Engine Kullanımı

peki bu değerler kalıcı oluyormu yoksa sadece o an için mi değişiklik
  8. xorax

"Warband çalışmayı durdurdu" Hatası veriyor.

arkadaşlar bu sorun bendede var ama bende açılırken değilde oyundayken oluyo, ben oyunu hileli oynuyorum bazen köylere denk geliyorum 22k küsür haydut tarafından işgal edilmiş vaziyette ancak o şekilde kalabalık yerlere girince hata veriyordu ancak şimdi oyunda normal oynarken veriyor acaba bende o dosyayı silsem düzelir mi ?
  9. xorax

2 sorum var

RockndRoll said:
    Ziyafeti vermek için bir işlem yapılması gerekiyor. Mesela mareşalsin değilmi ? Lordlar içeri girdikten sonra birine gidip sefer için toplan de ziyafet tamamlanır. Ben mareşalken böyle yapıyordum ama mareşal değilsen kral bir atama mı ne yapması gerekiyor. Bunu tam bilmiyorum.
    evet mareşalim peki krallar bnm şehrimdemi olamsı gerekiyor yoksa herhangi bir şehirde olması farkeder mi
  10. xorax

2 sorum var

envanter ağzına kadar dolu yinede olmuyo. oyun sürüm nasıl bakılıyo nasıl ayarlanıyo söyle bakam sana söylerim ona göre yardım edersin. ayrıca oyun ztn 10 lira yapma gözünü sevem
  11. xorax

2 sorum var

arkadaşlar 2 sorum olacak yardımlarınızı bekliyorum 1)Sarranid krallığında mareşalim sultan hakim sürekli birilerini hain bulup kovuyor o yüzden en iyi eleman bnm sarranidde nerde bir şehir kale varsa bana veriyo ancak şöyle bir sorunum var her şehir aldığımda karımda şehir değişiyo onu sabit...
  12. xorax

Mount And Blade'de Olsa Daha Güzel Olacak Şey Nedir ?

Furkhan1910 said:
    BattalGazinin Oğlu  :mrgreen:
    adımda battal gazi oyunda tesadüfe bak
  13. xorax

Mount And Blade'de Olsa Daha Güzel Olacak Şey Nedir ?

çocuk yyapma olsun bnce ya mallarını falan miras bırakırsın
  14. xorax

mareşallikle ilgili bir soru

steami nasıl halledeceğime dair bir şey söylücek varmı
  15. xorax

mareşallikle ilgili bir soru

Deilos said:
    xorax said:
    sultan hakimle aram 100 ancak yinede dalmıyor sadece bir kez savaşa katıldı bnmle artık gelmiyor ???

Cheatmenu terk. :grin:
    eee nolmuş birader
Back
Top Bottom