Recent content by vayvayva

1. vayvayva

8 Sene Önce Bannerlord için Hazırladığım Öneri Konusu

https://forums.taleworlds.com/index.php?threads/yeni-oyundan-san%C4%B1r%C4%B1m-mount-and-blade-2-olacak-beklentilerim.215689/#post-5149456 O zamanlar küçüktüm, yazım yanlışlarını ve bazı kısmi anlatım bozukluklarını mazur görün :D
  2. vayvayva

Yeni Oyundan( Sanırım mount and blade 2 olacak) Beklentilerim

8 sene evvelden öneriler :D
  3. vayvayva

Şehirde gıda eksikliği

Ticaretten şehre gıda ürünleri satın bolca ama kısa bir zaman için idare ediyor.
  4. vayvayva

Köle Tacirinde Yoldaş Kurtarma Sekmesi Çalışmıyor

Merhaba. Kendi partisini kurdurtup yolladığım yoldaşım düşman lordlardan birine esir düştü. Köle Tacirine yoldaşlarımdan birini kurtarmak için fidye ödemek istiyorsun dediğimde boş ver seçeneği çıkıyor ve kurtaramıyorum. Düzeltilmesi için sıraya koyulursa sevinirim. İyi oyunlar ve çalışmalar...
  5. vayvayva

V 1.0.5 Geldi

Arkadaşlar :D Ben kendim çevirdim emeğe saygı ya da benzer bir şey mi dedim ya da kast ettim? Kopyalayıp çeviride çevirip paylaştım görenler olur belki ya da yorumlar olur diye. Hatta boşluk bile bırakmamıştım şimdi liste haline getirdim.
  6. vayvayva

V 1.0.5 Geldi

Aserai'nin temel birliği için bir başka düzeltme. Öğretici atlanırsa ana tarafın aç kalmasını engelleyen bir hata düzeltildi. Ana Hikayenin 2. aşamasından sonra İmparatorluk ve İmparatorluk karşıtı mentorlarla yapılan görüşmelerdeki bir hata düzeltildi. Oyuncular artık neredeyse yıkım noktasına...
  7. vayvayva

Garnizondan asker nereye gidiyor ???

açlıktan kaçmışlardır
  8. vayvayva

Kendi Krallığımı Kurdum Ancak Durduk Yere Birilerine Savaş Açıyorum?

O yüzden mi ekran falan gelmeden savaş başlamış oluyor yani normalde sanırım oylama başlatıyor nüfuzlu kimseler o da kabul edilmiş oluyor anlaşılan arka planda değil mi?
  9. vayvayva

Kendi Krallığımı Kurdum Ancak Durduk Yere Birilerine Savaş Açıyorum?

Merhabalar. Ben krallığımı kurup bazı klanları krallığıma dahil ettim. Durduk yere başka bir krallığa savaş açıldı diye uyarı çıkıyor ve bir klan lideri bir yerlerde ordu topluyor. Ne oylamaya sunuluyor ne başka bir şey benim haberim bile yok savaşa başladığımızdan. Bu neden oluyor olabilir acaba?
  10. vayvayva

Can I Make My Own Logo Designed as a Flag Symbol?

i couldn't find the kumbilai folder?
  11. vayvayva

Yep you're right. I know that but as you said i don't want color :/ need change logos
  12. vayvayva

Hello. I designed a logo for myself and I want to use it as my flag symbol. In which formats should I put my logo in which folders in the game to select and use the flag editor without any problems?
  13. vayvayva

Hello. I designed a logo for myself and I want to use it as my flag symbol. In which formats should I put my logo in which folders in the game to select and use the flag editor without any problems?
  14. vayvayva

Co-Op Mod Gelecek mi ?

Minecraft save sistemi benzeri bir bilgisayar sunucu olur. Diğer katılımcılar ana oyuncunun birliğinde yoldaş olurlar. Bu şekilde çözülebilir düşüncesindeyim.