V 1.0.5 Geldi

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
  • Aserai'nin temel birliği için bir başka düzeltme.
  • Öğretici atlanırsa ana tarafın aç kalmasını engelleyen bir hata düzeltildi.
  • Ana Hikayenin 2. aşamasından sonra İmparatorluk ve İmparatorluk karşıtı mentorlarla yapılan görüşmelerdeki bir hata düzeltildi.
  • Oyuncular artık neredeyse yıkım noktasına kadar zayıflamış bir grupla savaş halindeyken bir krallığa katılabilecekler.
  • Düşük yapılandırmalar için arazi performansı düzeltmesi.
  • Masraf alımı bildirimi hatası düzeltildi.
  • Çok oyunculu lobide Armory'de 0 gösteren sabit oluşum boyutu.
  • Askerlerinize bir yerleşime baskın düzenlemesini emrederken meydana gelen nadir bir çökme düzeltildi.
  • Basitleştirilmiş Çince metin iyileştirmeleri.
  • Okçu silahı davranışı ile ilgili bir çökme düzeltildi.
  • Oyuncular oylama sırasında diğer adaylar üzerindeki etkilerini harcadıysa olumlu ve olumsuz ilişki etkileri uygulanmadı. Bu bir hataydı ve düzeltildi. Şimdi, 50/100/300 etki harcamak bir adayla olan ilişkinizi 8/20/60 arttırıyor.
  • Kartopu etkisi gelişmeleri: Klanlar artık yerleşimlerini daha önce bir kampanyada ele geçirmiş olan krallıklardan kaçmak istemiyor. Yapay zeka teşhisi hesaplaması artık ilişkileri çok daha fazla önemsiyor ve ilişkileri kaybetmenin yeni yolları eklendi. Eğer bir taraf bir anlaşmayı kuşatırsa, ordu lideri yerleşim sahibi ile ilişkisini kaybeder. Ayrıca, başarılı bir kuşatma sonrasında, hem yerleşim yeri sahibi hem de saldırganın hizip lideri arasında ikincil bir ilişki kaybı yaşanır.
  • NPC efendileri artık düşman eylemler için uzak yerleşimleri hedeflerken daha seçici olacaklar.
  • Çok oyunculu oturum açarken meydana gelen bir kilitlenme düzeltildi.
  • Kuşatma sırasında bir kaleyi başarılı bir şekilde savunduktan sonra meydana gelen bir kaza düzeltildi.

Last edited:
"Klanlar artık yerleşimlerini daha önce bir kampanyada ele geçirmiş olan krallıklardan kaçmak istemiyor. Yapay zeka teşhisi hesaplaması artık ilişkileri çok daha fazla önemsiyor ve ilişkileri kaybetmenin yeni yolları eklendi. Eğer bir taraf bir anlaşmayı kuşatırsa, ordu lideri yerleşim sahibi ile ilişkisini kaybeder. Ayrıca, başarılı bir kuşatma sonrasında, hem yerleşim yeri sahibi hem de saldırganın hizip lideri arasında ikincil bir ilişki kaybı yaşanır.

NPC efendileri artık düşman eylemler için uzak yerleşimleri hedeflerken daha seçici olacaklar. "

Bu ve bunun gibi gelecek iyileştirmeler oyunun devamlılığını düzenleyecektir.

Aserai'nin temel birliği için bir başka düzeltme.
Öğretici atlanırsa ana tarafın aç kalmasını engelleyen bir hata düzeltildi.
Ana Hikayenin 2. aşamasından sonra İmparatorluk ve İmparatorluk karşıtı mentorlarla yapılan görüşmelerdeki bir hata düzeltildi.
Oyuncular artık neredeyse yıkım noktasına kadar zayıflamış bir grupla savaş halindeyken bir krallığa katılabilecekler.
Düşük yapılandırmalar için arazi performansı düzeltmesi.
Masraf alımı bildirimi hatası düzeltildi.
Çok oyunculu lobide Armory'de 0 gösteren sabit oluşum boyutu.
Askerlerinize bir yerleşime baskın düzenlemesini emrederken meydana gelen nadir bir çökme düzeltildi.
Basitleştirilmiş Çince metin iyileştirmeleri.
Okçu silahı davranışı ile ilgili bir çökme düzeltildi.
Oyuncular oylama sırasında diğer adaylar üzerindeki etkilerini harcadıysa olumlu ve olumsuz ilişki etkileri uygulanmadı. Bu bir hataydı ve düzeltildi. Şimdi, 50/100/300 etki harcamak bir adayla olan ilişkinizi 8/20/60 arttırıyor.
Kartopu etkisi gelişmeleri: Klanlar artık yerleşimlerini daha önce bir kampanyada ele geçirmiş olan krallıklardan kaçmak istemiyor. Yapay zeka teşhisi hesaplaması artık ilişkileri çok daha fazla önemsiyor ve ilişkileri kaybetmenin yeni yolları eklendi. Eğer bir taraf bir anlaşmayı kuşatırsa, ordu lideri yerleşim sahibi ile ilişkisini kaybeder. Ayrıca, başarılı bir kuşatma sonrasında, hem yerleşim yeri sahibi hem de saldırganın hizip lideri arasında ikincil bir ilişki kaybı yaşanır.
NPC efendileri artık düşman eylemler için uzak yerleşimleri hedeflerken daha seçici olacaklar.
Çok oyunculu oturum açarken meydana gelen bir kilitlenme düzeltildi.
Kuşatma sırasında bir kaleyi başarılı bir şekilde savunduktan sonra meydana gelen bir kaza düzeltildi.
Hocam sana zahmet maddelerin arasina birer bosluk koyar misin? Okunabilirlik acisindan guzel olur. Eline saglik.

Arkadaşlar :grin: Ben kendim çevirdim emeğe saygı ya da benzer bir şey mi dedim ya da kast ettim? Kopyalayıp çeviride çevirip paylaştım görenler olur belki ya da yorumlar olur diye. Hatta boşluk bile bırakmamıştım şimdi liste haline getirdim.

Arkadaşlar :grin: Ben kendim çevirdim emeğe saygı ya da benzer bir şey mi dedim ya da kast ettim? Kopyalayıp çeviride çevirip paylaştım görenler olur belki ya da yorumlar olur diye. Hatta boşluk bile bırakmamıştım şimdi liste haline getirdim.
harbiden haklı bende ceviriden baktım sonra seni gordum belki sen cevirmişsindir diye ama çevirmemişsin zaten ben cevirdim diyede birşey yazmamışsın niye atarlanmışlar anlamadım

Öğretici atlanırsa ana tarafın aç kalmasını engelleyen bir hata düzeltildi
Eski save için gecerli mi? Var mı tecrübe eden. Daha dün başladım yeni save ile 50-60 gün oldu, kimi klan lideri lordlar dökülmüş 9 askerle geziyor.. Düzelecekse devam edeyim, tekrar başlamak baymaya başladı ?

Arkadaslar bir sorum var. Her yeni patchde new game mi yapmamiz lazim, yoksa kayitli oyundan devam edebilir miyiz

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom