Recent content by ozzy1903

1. ozzy1903

[WB-SP]Blood İn The West

berkaysonel said:
    ozzy1903 said:
    beyler ya yine hayal kırıklığı item ekleyip harita yapmasını herkes biliyo şu kaleleri ekleyip hikaye falan katsanız on numara olur bu eleştiriyi modu piyasadaki en iyi lotr modu olarak tanımladığınız için söylüyorum fakat en iyisi falan değil henüz TLD yi geçemedi kimse adam akıllı bi lotr modu çıkarılsın artık her tarafta bi lotr modu geziyo ve hepsi yarım yamalak, ya hep beraber birleşin bişeyler yapın ya da böyle yarım yamalak iş çıkaracağınıza hiç bulaşmayın

Emrin olur.

hiç öyle emrin olur havalarına falan girme arkadaş bi işi başaramıyosan ya da başarısız bi iş yapıyosan bunu piyasaya süremezsin yani, önüne gelen emek verilmiş emeğe saygı ayağında ben beğenmiyosam eleştiririm arkadaş yapamıyosan uğraşmıycaksın...
  2. ozzy1903

[WB-SP]Blood İn The West

beyler ya yine hayal kırıklığı item ekleyip harita yapmasını herkes biliyo şu kaleleri ekleyip hikaye falan katsanız on numara olur bu eleştiriyi modu piyasadaki en iyi lotr modu olarak tanımladığınız için söylüyorum fakat en iyisi falan değil henüz TLD yi geçemedi kimse adam akıllı bi lotr modu çıkarılsın artık her tarafta bi lotr modu geziyo ve hepsi yarım yamalak, ya hep beraber birleşin bişeyler yapın ya da böyle yarım yamalak iş çıkaracağınıza hiç bulaşmayın
  3. ozzy1903

Warband Mod Listesi | Güncel 19.01.2017

ya şu veiled starsın (lord of the rings mod) full sürümü çıkmadı mı çıkanlar arasına koymuşsunuz indirdim hala beta durumda
  4. ozzy1903

Warband Mod Listesi | Güncel | 15.05.2013

ærth said:
    http://forums.taleworlds.com/index.php/topic,261478.0.html
    [/url] şunu kaldırın artık YETERRR.

öldü mü o mod da :S
  5. ozzy1903

Lotr Modları

dostum TLD şu ana kadar gördüğüm en iyi lotr modu blood in the west de itemden başka hiç güzel bir şey yok gerçekten de orta dünyada olmak istiyorsan TLD oyna yalnız mod warband için değil 1.011 için araştırdıysan görmüşsündür
  6. ozzy1903

Imperium Romanum (Brytenwalda Submod)OLDTHREAD

A network error :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
  7. ozzy1903

Imperium Romanum (Brytenwalda Submod)OLDTHREAD

Do not have a torrent ?
  8. ozzy1903

3D tasarımlarınız, Kaplamalarınız ve Oyun İçi Çalışmalarınız buraya!

Bloc said:
    Biraz daha sade kaplamalar kullanman daha iyi olur
    Bu da yaptigim beyin modeli  :smile:
    gzkpc.gif

doğru söylüyosun ama modeli ve kaplamayı yaptığım sıra internetim yoktu pc de bir resim buldum kaplamaları ordan almak zorunda kaldım :grin: :grin: bu arada beğin güzel olmuş nasıl yapıyonuz böyle şeyleri ya ben bi tek kılıç bi de yarım yamalak kale yapabiliyom :grin:
  9. ozzy1903

t

güzel bir mod oluyo ellerinize sağlık ama elfler TLD nin izlerini taşıyor sanki..  :?:
  10. ozzy1903

Kaplamalarım iyi değildir :grin:

Ama uzaktan hoş durduğunu düşünüyorum :smile:
  11. ozzy1903

Lotr Body Meshes Hatası

TLD modu var fakat warband için değil 1.011 için bu sitede de olabilir araştır bi (modun açılmış adı The Last Day Third Age) oyun modun resimlerine bak bi on üzerinden on vereceğine eminim lotr için kolay gelsin  :wink:
  12. ozzy1903

[LOTR] Blood In The West Mod Download Link

linkler kırık  :sad: bi de mod tekrar geliştirilecek mi ak ela gibi yarım mı kalacak  :?:
  13. ozzy1903

[SP] Tales Of Middle Earth [ToME]

modun ilk aşamlarında doğrusu pek beğenmemiştim fakat resimlerden anladığım kadarıyla baya bi ilerletmişsiniz çok başarılı olcağa benziyor bütün modeller kaplamalar çok çok başarılı olmuş elinize emeğinize sağlık :smile:
  14. ozzy1903

camaro ss ye pek benzememiş doğrusunu söylemek gerekirse ama değişik bi araba mdeli olarak çok beğendim ben :smile:
Back
Top Bottom