[SP] Tales Of Middle Earth [ToME]

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
Dalgamı geçiyosun sen hocam? Nereye ilgisiz kalmış yahu? Projenin devam ettiğini belirtmek için hergün yeni bi mesaj yazmak zorundamıyız buraya?

http://forums.taleworlds.com/index.php/topic,232950.msg5573856.html#msg5573856 Buyur. Birçok modeli zaten 2. mesajda gösteriyor C.C.G. . Daha 13 kasımda editlenmiş mesaj. Yani yaptığınız cidden ayıp, insan olan laftan anlar. Sizin bu tür mesajlarınız, ekibi hızlandırmaktan çok, daha da sinir ediyor.

modun ilk aşamlarında doğrusu pek beğenmemiştim fakat resimlerden anladığım kadarıyla baya bi ilerletmişsiniz çok başarılı olcağa benziyor bütün modeller kaplamalar çok çok başarılı olmuş elinize emeğinize sağlık :smile:

KaraSultan said:
hergün yazmıyorum zaten enson 3-4 ay önce yazmıştım demek istediğim şu diyorlarki yaz tatiline kadar sürücek bu modun bukadar sürmemesi lazımdı orjinal filimi bile bukadar sürmedi :smile:
Bu mod adamların mesleği (işi) değil. Boş vakitlerinde yavaş yavaş yapıyorlar.

KaraSultan said:
hergün yazmıyorum zaten enson 3-4 ay önce yazmıştım demek istediğim şu diyorlarki yaz tatiline kadar sürücek bu modun bukadar sürmemesi lazımdı orjinal filimi bile bukadar sürmedi :smile:
evet evet, ben de gördüm çekimler 3.5 gün mü ne sürmüş ayrıca peter jackson da halk otobüsünde uçmuş ki şahitleri  de var

C.C.G. said:
KaraSultan said:
evet evet, ben de gördüm çekimler 3.5 gün mü ne sürmüş ayrıca peter jackson da halk otobüsünde uçmuş ki şahitleri  de var
ben birşey demiyorum artık millet bannerlordu bitirir öyle çıkar bu mod

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom