Recent content by Khaaan

1. Khaaan

Donanım, Yazılım ve Teknoloji Dünyası Hakkında Sorular&Öneriler&Haberler

Peki mxm slotu olup olmadığını nasıl öğrenirim?
  2. Khaaan

Donanım, Yazılım ve Teknoloji Dünyası Hakkında Sorular&Öneriler&Haberler

Dell inspiron 7567 bilgisayarın ekran kartı değiştirilebilir mi? Ve 1070 1080 uyumlu mudur?
  3. Khaaan

Xbox 360 gamepad

Selamlar, Dark souls serisine başlamaya karar verdim. Pcde oynayacağım. Bunun i.in xbox 360 gamepad almayı düşünüyorum.   linkteki ürün 65 lira ama biraz ucuz geldi. Galiba sahte. Bu sorun yaratır mı?  Dark souls'u oynayım yeter.
  4. Khaaan

Okul Meseleleri

17 bin birinci çıktı doğru ama sadece ikinci sınavda. Toplam olarak 500 tam puan yapan kişi 100 küsür. Teog gelen en iyi sinavlardan biri. Sadece biraz daha zor sormalari lazim.
  5. Khaaan

İlişki Konusu - "Seviyosan bence git konuş abi"

Muhteşem mantık.

yeni nesil troller gerçekten vasat.
  6. Khaaan

'Cahılle söhpet olmaz ' diye bir internet esprisi var. Bilmeden benim açığımı yakalamanı takdirle karşıladım.

Bir sonraki iletini (eğer atacaksan) bana özelden atmanı rica ediyorum. Yoksa uyarı alacağım.
  7. Khaaan

Feminizm tartışması idi o. Dil bilgisini bilmenin artistlik olduğunu söyleyen barzolarla sabaha kadar tartışırım.
  8. Khaaan

Senelerdir bazen ciddi bazen şaka halinde yüzünüze vurulan şu kuralı öğrenemediysen yapıcak bir şeyim yok. Sen insanlara gerizekalı diyorsun fakat senelerdir okullarda okuyup en basit dil bilgisi kuralını öğrenmekte zorluk çekmek nasıl bir ileri zekalılıktır? Ayrıca hem yanlış yazıyorun hem de doğru yazana çemkiriyorsun.
  9. Khaaan

Hayatta var olma amacınız nedir?

Modern insanın en büyük problemi bence zaten bir amacı olmaması.
  10. Khaaan

tartışmaya girmiycem ama Allah aşkına -de -da yi mısın soru ekini düzgün yazın.
  11. Khaaan

Gün İçinde Başınızdan Geçen Olaylar V2

Lakabi bana ozelden yazar misin ona göre yorum yapıcam.
  12. Khaaan

Disiplin Edinme

Bazi seylerden korkucaksin disiplinli olmak için.
  13. Khaaan

Sen erdoğan'ı sevmiyor musun?
  14. Khaaan

Üstteki Üyenin Avatarını Değerlendir

Senin profilini görünce long live agatha diyesim geliyor. 8/10
  15. Khaaan

Spor tavsiyesi

evet egzersiz de güçlendirir basketbol da. havada zıplıyıp ellerini çırptığında da olumlu etkiler olur.
Back
Top Bottom