İlişki Konusu - "Seviyosan bence git konuş abi"

Users who are viewing this thread

Spartaküs said:
Kadın dediğin yemeğini yapıp evde oturacak ulen!

Şaka bir yana anadolu lisesindeyken feminist kızlar falan vardı birde türbanlıydı bir ikisi. Yanlarına nanoş bir yavşak almışlar takılıyorlardı. Her konuda kendilerini üstte tutmaya çalışıyorlar. Yani bir kızla arkadaş olacaksın diyelim, gidip aklına girip sana kin beslemesini sağlıyorlar o derece.

Bu feminizm gibi salak saçma fikirler ortaya çıkmasa dünya çok azda olsun rahatlardı be.
Erkek dediğin adam olucak,kadına el kaldırmicak !

Hemre said:
Spartaküs said:
Kadın dediğin yemeğini yapıp evde oturacak ulen!

Şaka bir yana anadolu lisesindeyken feminist kızlar falan vardı birde türbanlıydı bir ikisi. Yanlarına nanoş bir yavşak almışlar takılıyorlardı. Her konuda kendilerini üstte tutmaya çalışıyorlar. Yani bir kızla arkadaş olacaksın diyelim, gidip aklına girip sana kin beslemesini sağlıyorlar o derece.

Bu feminizm gibi salak saçma fikirler ortaya çıkmasa dünya çok azda olsun rahatlardı be.
Erkek dediğin adam olucak,kadına el kaldırmicak !
Kul gibi kul köşemizden bugün.

O kadar saçma sapan, ipe sapa gelmez şeylerden bahsediyorsunuz ki artık dediklerinizi okuyamıyorum

Ne yaparsın işte. Daha geçen gün salya sümük ağlıyordu şimdi gelmiş aşk duası istiyor. Gelde çarpma. Yine de en sevdiğim kullar ateistler helal olsun dua ile rahatsız etmiyorlar. Bu gece aşkını sevdiğine ilan edenlere sevap point 30 k atıyorum.

Şu feminist olayı bizim okulda da vardı. Tipleri birşeye benzemiyor ama erkek beğenmiyorlar yakışıklılarla alay ediyorlar egolarından da ödün vermiyorlar sinir oluyorum.

Ŧanrı said:
Ne yaparsın işte. Daha geçen gün salya sümük ağlıyordu şimdi gelmiş aşk duası istiyor. Gelde çarpma. Yine de en sevdiğim kullar ateistler helal olsun dua ile rahatsız etmiyorlar. Bu gece aşkını sevdiğine ilan edenlere sevap point 30 k atıyorum.

Şu feminist olayı bizim okulda da vardı. Tipleri birşeye benzemiyor ama erkek beğenmiyorlar yakışıklılarla alay ediyorlar egolarından da ödün vermiyorlar sinir oluyorum.
Onlara feminist denmiyo

Ne kadar gerizekalı insan dolmuş forumda ya. Herkes her boku bilip artislik taslar olmuş. Adam ilişki konusunda dil bilgisi öğretmenliği taslıyor.

Bir konuya girip böyle kanserleri göreceğime okul vakti kendimi banlattırırım daha iyi birde sizle uğraşamam.

Hannibal Barca said:
tartışmaya girmiycem ama Allah aşkına -de -da yi mısın soru ekini düzgün yazın.

Feminizm tartışmalarının burada yapılması saçma.

feminist-feminazi1.jpg

Senelerdir bazen ciddi bazen şaka halinde yüzünüze vurulan şu kuralı öğrenemediysen yapıcak bir şeyim yok. Sen insanlara gerizekalı diyorsun fakat senelerdir okullarda okuyup en basit dil bilgisi kuralını öğrenmekte zorluk çekmek nasıl bir ileri zekalılıktır? Ayrıca hem yanlış yazıyorun hem de doğru yazana çemkiriyorsun.

Feminizm tartışması idi o. Dil bilgisini bilmenin artistlik olduğunu söyleyen barzolarla sabaha kadar tartışırım.

'Cahılle söhpet olmaz ' diye bir internet esprisi var. Bilmeden benim açığımı yakalamanı takdirle karşıladım.

Bir sonraki iletini (eğer atacaksan) bana özelden atmanı rica ediyorum. Yoksa uyarı alacağım.

Hannibal Barca said:
Feminizm tartışması idi o. Dil bilgisini bilmenin artistlik olduğunu söyleyen barzolarla sabaha kadar tartışırım.

Hannibal Barca said:
tartışmaya girmiycem ama Allah aşkına -de -da yi mısın soru ekini düzgün yazın.

Cidden ironiyi göremiyor musun ya?

Çok efkarlıyım uzun olacak.

Yaklaşık 20 gün önce erzuruma tatile gitmiştim. İstanbula geldiğim günün 2. günü de balıkesire gittim. Normalde annem ve babam ayrı olduğu için önümde iki seçenek vardı 1. 7 yıldan beri gitmediğim memleketime gitmek 2. annemin yanına gitmek annedmi de özlemedim değil. Memleketi seçtim ve sonra geldiğm günün ertesinde işim olmadığından dolayı annem beni yanına çağırdı. Balıkesir-edremit akçay belediyesine gittim. Annemin eşi yani üvey babam TCDD'de çalıltığı için işyeri yılda bir kez ona akçay TCDD kamp tesiserinde 12 gün tatil fırsatı veriyordu.

Kaldığım kamp en sağda ki binanın 12. numaralı odasındaydık ve gerçekten çok güzel bir yer.
o6AWDo.jpg

Neyse gittiğim ilk gün kahvaltıdan 2 saat sonra havuza girdik. Bir kız vardı damla diye adını sonra duydum kız yemekte,havuzda,akşam her yerde beni kesiyordu ben bakınca da yüzünü çeviriyordu. Akşam yemekten sonra parka geçtiğim de de yanıma geliyordu yani yakınlarıma ordan kalkıp başka bir yere geçsem de oraya geliyordu. Pas vermiyordum. Derken bir gün sonra kampa ablası sıla geldi o da çok hoş bir kızdı.
O damlayı geçmiş her an gözleri benim üzerimdeydi ve o da gelince peşimden hiç düşmüyorlardı. Bana deve güreşi teklifi etti damla ama cevap vermedim öylece uzaklaştım amacım bozmaqktı . Neyse kampta bir adam vardı gökhan diye 27 yaşında oda ailesiyle kampa tatil yapmaya gelmiş ve kızlarla benden önce tanışmış hatta havuzda oynaşmaya bile başlamışlardı. Öyle ki gökhan karısının yanında akşama kadar havuzda damla ve sılayı belinden tutup havuza atıyordu yani bunu havuzun içinde yapıyordu. Bir nevi yürüyordu kızlara karısı bişey bile demiyordu. Akşamları 3'ü parkta büyük salıncakta veya gazino da okey oynuyorlardı kıskanmıştım. Yaklaşık 2 gün böyle geçti. Ben de az kıskanmadım değil egoist biri olmamama rağmet kovanlandıkça kaçmak hoşuma gidiyordu. Acım fazla sürmedi üvey kardeşim beni kampta bi kızla tanıştırdı kız aleyna tilkinin saçları siyah hali ve çoooook benziyor daha ilk görüşte tutuldum kıza. Neyse biraz onunla muabbet ettik canı sigara istemiş ve ailesi orada olduğu için içemiyormuş gidip kıza sigara aldım sahile gittik duman olduk ve birbirimizi biraz daha yakındak tanıdık. Aleyna tilki gibi açık ama ailesi tesettürlü olduğu için havuza girmiyormuş. O günden sonra sadece bir kez konuşabildik ve numarasını aldım ama ilk defa bu kadar çok aşık oldum birine çok güzeldi. Sonra bir akşam yemekten sonra salıncağa gittim sıla oradaydı gidip oturabilirmiyim dedim ve kenara kaydı. Ben oturdum bir kaç saniye sonra kız sallamamı istermisin dedi. Ben salladım ve muabbet başladı damla gelecekti yanında beni gördüğü için gelmedi. Biraz muabbet ettik tanıştık ve gitti. Başka biriyle daha tanıştım ama onuda anlatmak istemiyorum. Son güne geçelim. Ben sabah kahvaltıdan sonra parka gittim ve muhteşem ikili de arkadan geldi Ben salıncağa oturdum boştu ve onlarda bizde oturabilirmiyiz dedi bende kalktım aslında kalkmamı istemiyorlardı ama kalktım malesef beynime edeyim.
Neyse sonra ben eve geçtim ve üstümü değiştirdim havuza girecektim. Onlarda geldi hala bana bakıyorlar. Genellikle havuza girmeden önce platforma oturur ayaklarımı sokardım önce üzerimde de tişört vardı tabi. İkili hala bana bakıyor derken gökhan geldi ve yine oynaşmaya başladılar. Akşam 4 den sonra havuza atlama yarışması yaptılar. Bende bir arkadaşla takılıyordum. Bizde yapıyorduk. Onlar atlarken fazla uzağa atlayamıyorlardı ama ben atlarken havuzu yarılıyordum onlarda bana uçuyorsun hava koşuyorsun gibisinde şeyler söyledi. Gökhan kıskanmıştı. Damla bana uçmayı öğret bende sana takla atmayı dedi cevap vermedim sılayla ilgileniyordum. Gün öyle onlarla eğlenerek bitti. Yemekten sonra gökhan bunları okeye davet etmiş akşam saat 7 sularında onlar okey oynuyordu ve son günler olduğu için akşamdan kampta kimse kalmamıştı benim arkadaş da gitmişti sadece gökhan ailesi biz damlalar ve bir kaç aile daha kalmıştı. Sıkılmıştım. Parka gittim tek başıma sallanmaya başladım 5 dakika sonra sıla geldi ve ağlıyordu yanıma oturdu. Gökhan efendinin kızlarla oynaştığını gören babası kıza kızmış sadece sılaya kızmış sıla damladan büyük olduğu için. Kızla konuşup güç verdim güldürdüm sonunda. Bana numarasını verdi. Derken damla da geldi salıncakta sallandık sonra hep beraber ergenler gibi doğruluk mu cesaretlilik mi oynadık. Ve akşam öyle ayrıldık çok güzel zaman geçirdik. Sabah olduğunda yola çıktık ve ayrıldık onlarda ankaraya gitti. Ve perde böyle kapandı. Keşke daha önceden tanışsaymışım sevgili olma ihtimalim olurdu ama artık geçti ve benim kalbim hala aleyna tilki de kaldı :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Back
Top Bottom