Recent content by karlemus

1. karlemus

FORUMUN İLK EDEBİ ROMANI!!! Kalradya Serisi 1. kitap- Svadya Tahtı

Neden olmasın?  Ayrıca :razz: :mrgreen: :razz: :razz: :grin: kombinasyonundan nasıl bir anlam çıkarmalıyım  :grin: ?
  2. karlemus

spartacus blood and sand

Kanser olmuş diye duymuştum. Tabii o kasları kısa zamanda yaptırmak için Allah bilir ne ilaçlar verdiler de adam bu hale geldi.
  3. karlemus

spartacus blood and sand

Sadece StarzHD 'de sansürsüz yayınlanıyor. Gerçi Türkiye'de bu kanalın yayını var mı bilmiyorum, merak eden arkadaşlar araştırır. İleri derece vahşet ve Cinsellik içeren sahnelerden dolayı dizi uyarı almıştı. O yüzden ileri ki bölümlerde sansürlenecek çok da bir şey kalmayacaktır.
  4. karlemus

a4 said:
    Karlemus,Asi'den önce yazmaya başlamış başkalarıyla (Karlemusun ki kısa ama diğerleri uzun sayılır ama sonuçta hiç biri tam olarak roman değil)
    http://forums.taleworlds.com/index.php/topic,63589.msg1653465.html#msg1653465

hayır o bambaşka bi konu. Modlara senaryo yazmak için kurduğum ekip o, ayrıca serbest hikaye yazımı da vardı. Benim hikayem aslen çok daha eskidir. Sildiğim için link veremiyorum. Ama dediğim gibi bilse bilse en eskiler bilir. Knight, Swordmaster,Master Ronin,Beko,Caliph ,Tatari_okan .....

Çok merak uyandırdıysa tekrar konu açayım  :smile:

5. karlemus

Asi said:
    doğru söylüyorsun, teşekkür ederim.

forumdaki her türlü hikayeyi okudum, seninkisini de hatırlıyor gibiyim :grin: Eğer hafızam beni feci şekilde ters köşeye yatırmıyorsa "Svadya Tahtı" forumun ilk edebi romanı.Bir de sanırım Alhedras ile yakın tarihlerde yazmaya başlamış olmamız lazım.

Hatırlayabileceğini sanmıyorum, Türkçe Forum'un yaşlı kurtları hatırlar ancak :grin: 2007 yılında yazmaya başlamıştım.2008-2009 tarihlerinde de konu dışında yer aldı. Ama sen 2010 da kaydolduğuna göre büyük ihtimalle okuyamadın.  :smile:

Muratcn DMR said:
    başka bir roman dahamı??

Edit:karlemusun bütün mesajlarına baktım herhangi bir romanla ilgili hiçbirşey yok(yada ben göremedim)
    bu yüzden bana link verebilirmisiniz

Pek sayılmaz yaklaşık 3-4 hafta önce hikayeme açtığım iki konuyu da sildim. Şu an genç yazarların hikayelerini paylaştığı bir siteye yazıyorum. Ama doğrusunu söylemek gerekirse öyle bir sitede bile burda aldığım heyecanı alamadım
    Madem  tanıdığım bütün kullanıcılar değişmiş bir kez daha okuyabilirsiniz.Kİm bilir?
    Ama hikayemin Calradia'yla hiçbir bağlantısı kalmadı bütün karakter ve şehir isimlerini değiştirdim. O haliyle daha iyi olduğunu söyleyebilirim
  6. karlemus

İzlediğiniz En İyi Film Serileri

Bourne Serisi nerde acaba?

Geçmişi Olmayan Adam,Medusa Darbesi,Son Ültümatom,

Eklenirse oyum ona.
  7. karlemus

Asi said:
    DOKUZUNCU BÖLÜM - ŞU SVADYALILAR...

DOKUZUNCU BÖLÜM - ŞU SVADYALILAR...

Grup, Suno’dan çıkarken de, geldiklerinde alıştıkları şekilde arandı.

Daha hiçbiri bir karşılık vereceğine karar veremeden Falathar dönerek, Asi’nin tek sözcüğünü anlayamadığı bir dilde bir şeyler söyledi.Her ne dediyse Rengio kahkahalara gömüldü ama yanlarındaki diğer askerler de anlamamıştı.
    İlk cümleden hiçbir şey anlamadım.
    İkinci cümlede de "hiçbirinin" yanına "nasıl" getirmeyi unuttun sanırım.
    Üçüncü cümlende de gereksiz sözcük kullanımı var. "Diğeri" kaldırırsan sorun çözülmüş olur...

Hayırlı olsun yazar adayı arkadaşım.Başarılar diliyorum. Gerçek bir yazar olmak istiyorsan da sabır...

Bu arada başlığı değiştirsen iyi edersin.Zira bu forumun ilk "edebiliği tartışılır romanı" benim elimden çıkmış olup adı "Bir Calradia Hikayesi"dir. :grin:
  8. karlemus

Forumu Bırakıyorum! - Foruma Geri Dönüyorum! - Foruma Ara Veriyorum!

Artık hiç girmeyeceğim.Herkese elveda  :cry: Tanıyan kaldıysa tabii.(Hikayemi de siliyorum-Hatırlayan kaldıysa tabii :grin:-)
  9. karlemus

Krallıklaın Efendisi(Hikaye)

Subuo said:
    bu arada hikaye tabanlı klan kuracaktım ama sağlam başlangıç yapamadım

hikaye tabanlı klan?
  10. karlemus

Kurbanda ne kesiyorsunuz :D

Kediye üç ortak dalıyoruz :smile:
  11. karlemus

Forumda sevdiğin ve sevmediğin kişiler.

tanıdıklarım çoğalıyor

dj emre
    suleiman
    sir peter (Ekipten zati :grin:)
    ghosTR
  12. karlemus

Ben kuş gribini severim (En azından tanıdığım nadir kullanıcılardan )

Kodları sayesinde oyunum çok daha eğlenceli olmuştu.Sağol kuş giribi  :grin:

13. karlemus

GhosTR said:
    Karlemus Sen Ashab-I Keyf Gibi Uyurken Çok Şey Değişti Burada :grin: Onları Kimse Tanımıyor Artık Burada :razz:

(Knight İle Swordy Hariç)
    :grin: :grin: :grin:
    harbiden ne çok değişmiş bi seni tanıyorum onca kullanıcıdan, şu sayfadaki onca kullanıcıdan.Ben yine  bi 3 ay sonra tekrar ziyaret ederim(Hey gidi eski forum).Umarım eskilerden bi kaç kişi de bulablirim.

14. karlemus

Death Note

Açık konuşur musun?
    CapsLock said:
    :grin:
    kusuura bakma çok güldüm ya.  çizgi filmin konusu ne? nasıl bişey? resim var mı?

ve sen bana niye gülüyorsun?Komik bi şey mi var .? imdb puanını 7.8 olduğunu söylersem gülmeye devam eder misin?

http://tr.wikipedia.org/wiki/Death_Note

http://deathnote.anime.web.tr/

bu da imdb nin death note  için sonuçları
    http://www.imdb.com/find?s=all&q=death+note
  15. karlemus

Death Note

Arkadaşlar Death Note adında bir çizgi film var(anime). ben daha 18.bölümdeyim.Gerçekten çok güzel herkese tavsiye ederim.İlk iki bölümünü izledikten sonra gerçekten bağlanıyorsunuz.Ayrıca şimdiye kadar üç filmi çekildi ,yanılmıyorsam 2011 de bi tane daha gelecek..
Back
Top Bottom