Kurbanda ne kesiyorsunuz :D

bkz: başlık

• dana

Votes: 6 17.6%
  • sığır

Votes: 3 8.8%
  • kuzu

Votes: 0 0.0%
  • koyun

Votes: 1 2.9%
  • deve :D

Votes: 1 2.9%
  • kedi :shock: :shock:

Votes: 16 47.1%
  • OSMANLI (ativan tarafından kesilmiştir :D)

Votes: 7 20.6%

• Total voters
    34
  • Poll closed .

Users who are viewing this thread

lordum_ediz said:
ben 3 günlüğüne balıkesir'e gidiyorum hadi kendinize iyi bakın

rocker rp de ben en son jiyan'ın aman trollün bacağına kılıç sallamıştım arada orayada bakı ver  :wink:

ağlaya ağlaya git ağlaya ağlaya gel :?:

Benim kedi 7 aylık ama 3 yaşındaki kediden büyük.. O yüzden fazlalık kesmeyi düşünüyorum...

Kuzu kesilmez ufaktır koyun zaten kuzunun büyüğüdür. Anketi çok saçma yapmışssın. Büyük baş hayvan. Küçük baş hayvan yapsan daha iyi olurdu. Kedi ne ya Komik mi olduğunu sanıyorsun?

ACIBADEMLI said:
Kuzu kesilmez ufaktır koyun zaten kuzunun büyüğüdür. Anketi çok saçma yapmışssın. Büyük baş hayvan. Küçük baş hayvan yapsan daha iyi olurdu. Kedi ne ya Komik mi olduğunu sanıyorsun?
Dalgasına koymuş, sana batan ne? Ota boka tartışma çıkarmakta üstüne yok.

Koyurtang said:
ACIBADEMLI said:
Dalga geçicek konumu yok?

ben geldim millet bu arada bizim kuzu 1 yaşındaymış kestik kavurma yaptık yeidik herkese afiyet olsun :d

edit: bune lan forumun yarısı satanist çıktı :grin:

edit2:

ACIBADEMLI said:
Koyurtang said:
ACIBADEMLI said:
Dalga geçicek konumu yok?

her forumda en az bir tane numunelik çıkıyor...

Back
Top Bottom