Recent content by fame0606

 1. Patch Notes e1.5.0

  Thank you <3
 2. Güncelleme ne zaman gelir?

  tahminimce en geç 2 ay içerinde modlama araçlarını yayınlayacaklar baya ön hazırlık yapılmış umarım güzel modlar görürüz. Oyunun multiplayer kısmı için haftaya büyük bir güncelleme gelecekmiş umarım kombat sistemini rayını oturturlar.
 3. Bannerlord un 120 lira olması saçmalığı

  Taleworldsün pazarlama müdürü müsün? Sana mı soracaklar kaç paraya satacaklarını.
 4. Thank you TW for breaking all the mods again, sigh...

  This is the stupidest post I've ever read
 5. Armağan Yavuz Bugün Chapter Yayınında

  Bilgi için teşekkürler yayından haberim vardı ancak Armağan beyin katılacağını bilmiyordum çok sevindim. Umarım taleworlds'den birileri katılır diyordum kendi kendime.
 6. Güncelleme ne zaman gelir?

  Resmi tatil bu hangi dinden olduğunun önemi yok ateist içinde tatil. Ulusal bayram ve genel tatil günlerinde işçiler çalıştırılmaz.
 7. Bannerlord Oynarken Pc Kapandı ??

  Yaz ayındayız işlemci ve gpu sıcaklığını takip et soğutman sıkıntılı olabilir. Kendini korumak için kapatmış olabilir sistem kendini.
 8. Bannerlord Almayı Düşünenler Bu Videoyu İzlesin!

  Modlanabilir olmadığı için mi çıktığı ay dolmadan 1000 adet mod çıktı. Oyunu binlerce küçük parçaya bölmüşler. Hala sabit kodlu çok şey var ama, çoğu şey değiştirilebilir durumda ileride artacak. Bunu piyasadaki oyunların %90ınında yapamazsın. Oyun gayet modlanabilir durumda, gram kodlama...
 9. Bannerlord Almayı Düşünenler Bu Videoyu İzlesin!

  Erken erişim sürecinde olan bir oyun için bazı noktalar gereksiz ve abartılı eleştirilmiş. Alternatifi olmayan bir oyuna 10 üzerinden 6.5 biraz düşük kalmış ama saygı duyuyorum fikrine. Şu modcular yapıyor Taleworlds yapamıyor olayına gelince o modcular lütfen modlanabilir olmayan oyunları...
 10. e1.4.0 Beta Yaması, e1.3.0 Ana Yaması ve e1.3.1 Mini Yaması Çevirisi & Yapılacaklar Listesi Çevirisi

  Telemetri özellikli yeni beta programı yayınlanmış hataların düzeltilmesine yardım etmek isteyen bug avcıları kullansınlar. https://forums.taleworlds.com/index.php?threads/beta-brach-with-telemetry-tools.423365/
 11. Yeni müzikler çok hoşş <3

  Çok fazla mod var uyumluluk sorunu yaşarım bu save bitene kadar yeni patch yükleyemem. Yabancı birileri yükler yarına zaten eskilerin müzikleri hepsini yüklemişler.
 12. Yeni müzikler çok hoşş <3

  Umarım birileri Youtube'a yükler tüm yeni müzikleri, merak ettim.
 13. e1.4.0 Beta Yaması, e1.3.0 Ana Yaması ve e1.3.1 Mini Yaması Çevirisi & Yapılacaklar Listesi Çevirisi

  Yeni eklenen müziklerin youtube linkini bulan olursa atsın :)