Bannerlord Oynarken Pc Kapandı ??

Users who are viewing this thread

qwert43

Regular
Evet öncelikle iyi forumlar.Demin bi el savaş atayım diye oyuna girdim.Epey bi oynadım yaklaşık 1 saat filan sonra aniden savaş esnasında hiçbir uyarı gelmeden bilgisayar kapandı kendi kendine.Sıcaklık değerleri normal bu arada ısıdan dolayı değil.Oyun versiyonum 1.4.0 public.

Evet öncelikle iyi forumlar.Demin bi el savaş atayım diye oyuna girdim.Epey bi oynadım yaklaşık 1 saat filan sonra aniden savaş esnasında hiçbir uyarı gelmeden bilgisayar kapandı kendi kendine.Sıcaklık değerleri normal bu arada ısıdan dolayı değil.Oyun versiyonum 1.4.0 public.
Oyun kaynaklı bir sorun ve geri dönüş olarak bildirmişsin sanırım. benim forum kullanıcısı olarak yardımcı olabileceğim bir konu değil galiba. ben şuana kadar hiç crashla karşılaşmadım.

Oyun kaynaklı bir sorun ve geri dönüş olarak bildirmişsin sanırım. benim forum kullanıcısı olarak yardımcı olabileceğim bir konu değil galiba. ben şuana kadar hiç crashla karşılaşmadım.
şöyle diyeyim bende de bir problem yoktu şuana kadar ancak pcde herhangi bir problem göremedim tekrar deniyorum şuan duruma göre güncellerim konuyu.

Yaz ayındayız işlemci ve gpu sıcaklığını takip et soğutman sıkıntılı olabilir. Kendini korumak için kapatmış olabilir sistem kendini.

Yaz ayındayız işlemci ve gpu sıcaklığını takip et soğutman sıkıntılı olabilir. Kendini korumak için kapatmış olabilir sistem kendini.
Yok kardeşim zaten sıcaklık açık oynuyorum işlemci 70 gpu 67 derece idi kapandığında.

PSU sorunu olup olmadığını da kontrol et hocam, o da sorun oluşturur.

Gelen elektrik akımında dengesizlik olduysa PSU akım koruması devreye girmiştir. Malum ülkemizde pek sağlıklı değil elektrik hatları.
Olabilir hocam haklısınız aklıma gelmemişti bu durum.Bu sıkıntı tekrar baş gösterirse yakın zamanda hortlatırım konuyu zaten teşekkürler yardımlarınız için.

Back
Top Bottom