Recent content by emirhan5232

1. emirhan5232

İlk Cocugum Buyudu ve Partime Katildi

o kaç tane çocuk öyle koleksiyon mu yapıyorsun :grin:
  2. emirhan5232

Bannerlord Tek Oyunculu Geri Bildirim ve Öneri. II

HATALAR; 1-Bazı şehir kuşatmalarında merdivenden çıkan düşman birliklerinin tahta çatı üzerinde doğması; 2-Yoldaşlardan oluşturulan birliklerin kapasitesinden çok asker alması ve ordularından bir çok askerin ayrılması. Bu bir hata olmayabilir ancak bunun düzeltilmesi daha mantıklı olur...
  3. emirhan5232

Bannerlord Tek Oyunculu Geri Bildirim Ve Öneri. I

KONU TANITIMI Öncelikle bu geri bildirimde mevcut olan bir çok önerimde Warband'ın modlarından alıntı vardır,nedeni benim amaçladığım Bannerlord, Warband modları seviyesine ulaşırsa Bannerlord için çıkacak modlar Warband da ki modlarla tekrarlamaz, daha gelişmiş modlarla oyunu daha üst...
  4. emirhan5232

Güncellemeden Sonra Beta Açılmıyor.

Uzun süredir sorunsuz Bannerlord Beta oynayabilirken en son gelen güncellemeden sonra oyunu açıyorum ve oyunu başlatma ekranı gelmeden oyun kapanıyor.Bu sadece bende mi oldu?
  5. emirhan5232

Mount & Blade II: Bannerlord - Tartışma Konusu

GZJAjZ.jpg
  6. emirhan5232

Martta görüşürüz arkadaşlar  :cry:
  7. emirhan5232

Yeni dalga dağıtılmış dediler mailime bile bakmadım psikolojik olarak nasıl bi çöküntüye uğrattıysanız twitch'den yeni key alan yayıncıları izliyorum.
  8. emirhan5232

Her şeyi elimize yüzümüze bulaştırdık Allah sonumuzu hayretsin.
  9. emirhan5232

eBay'den de key satışları başlamış kapalı betanın bir anlamı kalmadı bence açık betaya alabilirler artık oyunu, adamlar yayınlarda çekiliş yapıyor.
  10. emirhan5232

Beta Anahtarlarının Planlanan Dağıtım Tarihi: To Be Announced
  11. emirhan5232

Turkish Cavalry said:
    Takip edemediğim için soruyorum oyun 2020 martta early acces olarak steamde satışa çıkmayacak mı ? Kapalı beta olayını ben yeni duydum bu keyleri kimlere dağıtmışlar yada dağıtacaklar mı nasıl olacak bu süreç ? Başvuru maili falan atabiliyor muyduk acaba, kapalı beta da yayın yasağı olmayacak dediğiniz kadar kişiye dağıtacaklarsa.

Oyun Mart 2020'de steamde erken erişim olarak parayla satışa sunulacak.Şu anda kapalı beta başvuruları açık beta.taleworlds.com'dan başvuru yapacaksınız ve bu hafta oyunun beta versiyonunun anahtarları dağıtılmaya başlayacak.Beta da Çok oyunculu modundan bir kaç tanesini oynayabileceksiniz,Tek oyunculu Mart 2020'de oyunu steamden satın alarak oynayabilirsiniz.

Başvuru sitesi
  12. emirhan5232

Bu hafta kesin olarak dağıtacaklardır 7sene bekledik 1 hafta daha bekleriz arkadaşlar iftara 5dk kala gibi bişey beta sunucuları boş bir de sunucular laglıydı uğraştıkları bir iş vardır 7 sene çalıştılar ve oyunu çıkarmayı,keyleri dağıtmayı onlar bizden daha çok istiyorlar biraz sabır hasat zamanı geldi.  :party:
  13. emirhan5232

Arkadaşlar hala beklemekteyiz millet yayın açıyor bazıları kodları verip bilmece çözdürüyorlar serinin yeni oyununa katkıda bulunacak bukadar kişi key dileniyor üzücü. :cry:
  14. emirhan5232

Haftaya keyleri dağıtacağız dediklerinden beri gelen kutusu sekmesi açık yaşıyorum yaptığınız zulümdür :grin:
Back
Top Bottom