Recent content by Çepni

1. Çepni

[WB][SP] Fracture Moment: Rise of Ottoman [V0.860]

çift kılıç animasyonunu görme şansımız var mı peki ?  :grin:
  2. Çepni

çift kılıç nasıl çalışıyor bir video alma ihtimalimiz var mı acaba ?  :grin:
  3. Çepni

BATTAL GAZİ [Ateş ve Kılıç] 2.2

Çok güzel fikir limanda bi olay olur o olay sonucunda yoldaş ile tanışırız gerçekten çok güzel olur
  4. Çepni

Sinop'tan Türkmen askerleri alınabilir yada Türk denizcileri
  5. Çepni

[WB][SP] Cihat ve Haçlılar v6 Çıktı !!!

Onun sıkıştırıp upload etmesi senin indirmenden uzun sürer indirmeye devam etsen senin için daha iyi olur  :grin:
  6. Çepni

aynen katiliyorum tarihi gerçekçilik yok doğru söylüyorsun alternatif sunmak istemiştim sadece
  7. Çepni

diziyi hiç beğenmesem de muhteşem yüzyıl dizisinde ki yeniçerilerin kıyafetlerine baksan nasıl olur muhteşem yüzyıl kösem sultan dizisinde ki kıyafetler daha farklıydı tarihi gerçekçiliği var mı bilmiyorum ama göze güzel gelir bakmata fayda var bence
  8. Çepni

bilgim olmadığından soruyorum modun geçtiği dönemde de yeniçeri kaftanı bu şekilde mi ? sormamın sebebi bütün modlarda aşağı yukarı aynı tarz kaftan var kötülemek için değil gerçekten çok güzel gözüküyuor meraktan soruyorum
  9. Çepni

[WB][SP] Cihat ve Haçlılar v6 Çıktı !!!

güzel bir senaryo eklense yeter diye düşünüyorum birde osmanlı senaryosunda ki gibi boylar dolaşabilir ve bunların içinde de bir senaryo olsa güzel olabilir mesela tamamen obalarda büyümüş bir türkmeni oynasak bunun üzerine bir senaryo güzel olabilir
  10. Çepni

devlet yönetiminde şeriat istemem demek başka şeriattan nefret ederim demek başka tehlikeli bir söz
  11. Çepni

Bu kadar Yeni özellik varken daha önemlisi bu kadar emek varken beğenilmemesi imkansız bence  :grin:
  12. Çepni

[Alpha 1.0] Mount and Blade Warband A Clash of Kings [6.2] Türkçe Yama Çalışması

görevler çevrilsin başka bir şey istemiyorum hala ilk görevdeyim  :grin:
  13. Çepni

merakle bekliyoruz hayırlı çalışmalar
  14. Çepni

M&B Warband A Clash Of Kings Modu V2.2 Tr Çeviri

şu görevler türkçe olsun yeter valla başka bir şey istemiyorum  :grin:
  15. Çepni

[OSP][WB][SP]SELÇUKLULAR-MOD AÇIK KAYNAK OLMUŞTUR.

şimdiden hayırlı olsun beklemedeyim
Back
Top Bottom