Mount & Blade II: Bannerlord - Tartışma Konusu

Users who are viewing this thread

ben ne yazıkki aynı fikri paylaşamıyorum. Haritada Factionlar üzerinde çalan soundtrack'ler bilhassa harika olmuş. Hepsinde çok güzel uğraşmış yapan şirket.
Evet aslında tüm factionların themeleri çok güzel olmuş.Ama oyunda 1 saatte 10 müzik çalıyorsa 1 tanesi faction müzikleri oluyor garip bir şekilde ve faction harici olan müzikler döngüye giriyor.

Benim için kaliteli oyun zevki veren etkenlerden birisi oyun müzikleridir. Bannerlord'un çoğu konuda olduğu gibi bunda da gelişime ihtiyacı var.

keske 160 ile birlikte, sp ve mp planlarinin yenileri gelse, ustune bir de yakinda ekleneceklerle ilgili video gelse ne güzel olurdu..
Beklentini düşük tutmanı öneririm. TW çok ketum. Bana göre bir noktada dillerinin bağı çözülecek lakin o çözülme 1.6.0 ile olur mu? sanmam

Benim için kaliteli oyun zevki veren etkenlerden birisi oyun müzikleridir. Bannerlord'un çoğu konuda olduğu gibi bunda da gelişime ihtiyacı var.
Ben gelişmeden ziyade yetersizlik görüyorum. Müzikler gayet keyifli yeri geliyor gaza getiriyor yeri geliyor dinlendiriyor. Lakin oyunu 10larca saat oynayınca bir noktada aynı müzikleri dinlemeyi kafa çekmiyor. Daha gelişmiş müziklerden ziyade daha fazla müziğe ihtiyaç olduğunu düşünüyorum

Ben gelişmeden ziyade yetersizlik görüyorum. Müzikler gayet keyifli yeri geliyor gaza getiriyor yeri geliyor dinlendiriyor. Lakin oyunu 10larca saat oynayınca bir noktada aynı müzikleri dinlemeyi kafa çekmiyor. Daha gelişmiş müziklerden ziyade daha fazla müziğe ihtiyaç olduğunu düşünüyorum
Gelişmeden kastım oydu zaten.

Back
Top Bottom