Mount & Blade II: Bannerlord - Tartışma Konusu

Users who are viewing this thread

Aşırı yavaş ilerliyolar hocam ya ne zaman major update alacağız acaba
Bu 1.5.5 büyük update olarak geçiyor, 1.5.6da çok sağlam bişeyler gelecek kartopu sorununa çözüm gibi. 1.5.7de sağlam olacak gibi, süvari yapay zekası geliştirmeleri ve isyanlar 1.5.7de gelecek

Yani ufukta 3 tane sağlam güncelleme var, eskiden 1 ay bekleyip bir koyun kaplaması alıyorduk, hızlanıyorlar. Zaten yeni elemanlar aldılar işe galiba. Daha da hızlanırlar

İ
Bu 1.5.5 büyük update olarak geçiyor, 1.5.6da çok sağlam bişeyler gelecek kartopu sorununa çözüm gibi. 1.5.7de sağlam olacak gibi, süvari yapay zekası geliştirmeleri ve isyanlar 1.5.7de gelecek

Yani ufukta 3 tane sağlam güncelleme var, eskiden 1 ay bekleyip bir koyun kaplaması alıyorduk, hızlanıyorlar. Zaten yeni elemanlar aldılar işe galiba. Daha da hızlanırlar
inşallah bakalım göreceğiz

Community Manager zaten cevabı vermiş. Güncellemeyi getirmeye çalışıyoruz demiş. Hala neyin analizini incelemesiniz yapmaya çalışıyorsunuz anlamadım. Yapılan değişiklik zaten önünüze düşecek, changelog verilecek.
Her update için on sayfa analiz mi kasacaksınız cidden?
Muhabbet sohbet olsun, beklentilerimiz bulunan oyunla kafa dağıtalım diye konuşuyoruz. Pek bir şey çıkmayacağı bilinmesine rağmen ayrıntı peşinde koşmak keyifli geliyor. Altında mantık aramaya gerek yok, keyifli.

Tek oyunculu oynayışta karakterimi bazı kodlarla güçlendirdim. Hatta krallıklara da biraz el attım.. Şimdi istiyorum ki demircideki bütün parçalar açık olsun beğendiklerimi oluşturayım. Bu şekilde istediğim ekipmanlarla birlikte, hem perkleri deneyim, hem tüm kalradya kasaba-köy-kalelerini gezeyim.. Ama ya seviyelerle ya da krallıklarla ilgili bir şeyleri fazla abarttım ki demircide bir şeyler yaparken çöküyor oyun. Güncelleme gelse de öyle durumu (gene konsol yardımıyla) toparlamaya çalışssam diyordum, sanırım bugun gelmeyecek güncelleme.

vuDrJ.jpg

Bazı özellikleri ve yerleri keşfetmek için hızlandırmaya gittim.. Aserayların başına geçtim, önceki kral/selefim vassal oldu. Sonra selefimin kızını benimle evlenmek durumunda bıraktım.. Daha sonra tüm klanları tasfiye ettim. Bundan sonra da, kendim krallıktan çıktım..
Yukarıdaki gibi tüm aseraylar batı imparatorluğuna katıldı otomatik olarak. Selefim, batı imparatorluğunda aynı şekilde vassal olarak görünmekteydi.

Buraya kadar sorun yoktu. Buradan sonra aynı sistemi başka krallıklarda kısmen denedim, dünya savaşı ve barışı üzerine birkaç parmak hareketine başvurdum.. Buradan sonra, çökmeler başladı. Bazı şeyleri sıfırlamayı deneyeceğim..

Hocam yeni eleman aldıkları bilgisi doğru mu acaba?

Eklenmiş olması lazım. Hangi versiyonda oynuyorsun?
1.5.4 yalnız hocam ben perkleri Character Trainer diye bir mod ile yapmıştım. Warbanddeki gibi karakter özelliklerini metine dönüşüyordu. Bugün perkleri 0 yaptım. Oyun içinden tek tek hepsini ekledim. Fakat çalışmadı.

Hadi hayırlısı görürmüyüz bugün :roll:

Back
Top Bottom