Mount & Blade II: Bannerlord - Tartışma Konusu

Users who are viewing this thread

En son büyük yama sonrası, en az 6 gün geçtikten sonra gelen bir "internal test" akabinde aynı gün gelen büyük bir güncelleme oldu mu şu ana kadar? Bakmadım ama eğer bu olduysa bugün için büyük bir güncelleme beklemek tahmini olarak mantıklı.

Daha saat erken bakalım belki yüzümüzü güldürür
Hotfix 28/05/20
  • Fixed a rare crash on the campaign map regarding village items.
  • Fixed a crash related to newly spawned caravans.
  • Fixed a crash that occurred when trying to talk with a companion while inside hideouts.
  • Fixed an issue with missing dialogues for supporting a kingdom in the main storyline after loading which blocked progression.
  • Fixed a client crash on crowded servers when the amount of created weapons in the environment exceeded a certain threshold.

sanırım gelmicek.

Yani yok tatildi yok beklenmedik sorunlardı diyerek 3 haftadan fazla rötar yaptılar oyuna para verdik önerilen ve minimum sistem gereksinimlerine güvenerek kafamızda bir standar belirliedik ama oyunu şuan oynayamıyorum oyun 2 saatte steam kütüphanesinde bekliyor.Gerçekten bu beni sinirlendiriyor artık mümkünse hazırsa cumayı beklemesinler.
Valla iyi dayanmışsın hocam. Ben dayanamadım boşluğuda bulunca şimdiden 390 saati devirdim. Tabi oyunu güzelleştirsinler 500 saat daha oynarım sıkıntı yok. Bu arada öğretmenim okullar da tatil olunca boşluğa düştüm yapacak bir şey yok.

Valla iyi dayanmışsın hocam. Ben dayanamadım boşluğuda bulunca şimdiden 390 saati devirdim. Tabi oyunu güzelleştirsinler 500 saat daha oynarım sıkıntı yok. Bu arada öğretmenim okullar da tatil olunca boşluğa düştüm yapacak bir şey yok.

Senin kadar rahat olmak istiyorum şu hayatta gelecek kaygısı olmadan oynamak. Nasip olur mu be..

I don't expect the next beta/live transition before next week.
before next week
önümüzdeki haftadan evvel geçiş beklentisi olmadığını söylemiş. haftaya gelmeyecek dememiş.

Senin kadar rahat olmak istiyorum şu hayatta gelecek kaygısı olmadan oynamak. Nasip olur mu be..
İnşallah olur. Bende yeni sayılırım atanalı 2 yıl oldu. Ama gerçekten ekonomik özgürlük güzel bir şey. Ben de yıllarca internet kafelerde zaman geçirdim. Yine bazen eski arkadaşlarımla buluştuğumda gidiyoruz ama eskiler başkaydı. Geçenlerde internet kafeye 2 öğretmen 1 mühendis 1 jandarma girip cod2 oynadık çok tuhaf bi durumdu :smile:

İnşallah olur. Bende yeni sayılırım atanalı 2 yıl oldu. Ama gerçekten ekonomik özgürlük güzel bir şey. Ben de yıllarca internet kafelerde zaman geçirdim. Yine bazen eski arkadaşlarımla buluştuğumda gidiyoruz ama eskiler başkaydı. Geçenlerde internet kafeye 2 öğretmen 1 mühendis 1 jandarma girip cod2 oynadık çok tuhaf bi durumdu :smile:
Yok İnternet kafeci değilim bende son sınıfım Tarihçilik zor ataması zor neyse burası memurlar net değil o yüzden hiç girmiyorum. Umarım olur ya hayırlısı artık

Hep merak ederim öğrencilerinle hiç oyun muhabbeti yaptığın oldu mu ? ?

Hep merak ederim öğrencilerinle hiç oyun muhabbeti yaptığın oldu mu ? ?
Çok az :smile: Bununda iki sebebi var. Birincisi ortaokul öğretmeniyim. İkincisi yüksekova da öğretmnelik yapıyorum. Buradaki öğrenciler pubg ve gta dışında oyunda oyun bilmiyor malesef :smile:

Yok İnternet kafeci değilim bende son sınıfım Tarihçilik zor ataması zor neyse burası memurlar net değil o yüzden hiç girmiyorum. Umarım olur ya hayırlısı artık
Bende tahmin ettim yaşının büyük olduğunu ve internet kafeci olmadığını ama kendi geçmişimin vehametini anlatma amacıyla yazdım. İnşallah sende kısa zamanda görevine başlarsın.

Back
Top Bottom