e1.0.7 Yolda Sizce Neler Değiştirilmiştir? - Beklerken Muhabbet

Users who are viewing this thread

3 dakika önce yayınlandı gözüküyor. pc başında değilim kontrol edemedim ama beklentim hata ve bug temizliği üzerine yeni içerik beklemiyorum henüz.

Abi hala bi dengesizlik hissediyorum. Meydan savaşı, köy yağmalamaya önem verilir umarım. Lordlar savaşa çağırıyor gidesim gelmiyor yine çatır çutur kale alicaz diye. Oyunda kuşatma savaşı dışında çok az savaş deneyebildim. O da kale kuşatmaya giderken yakaladığımız ordulardi. Adamlar sadece kuşatma yapıyor. Birisi yazmıştı çok hakli. "Yıpratma taktiği olmalı tarafların , savaş anlayışları 500 kişi toplayıp şehir kale fetih edilmesi"... Sadece bende mi boyle diye youtuberlara baktım. YouTuberlar nerdeyse tüm haritayı Feth etmiş. Warband dan alışık değiliz böyle olaylara tatsız geliyor

ya en önemlisi optimizasyon ve crash sorunları iyice etkilemeyecek bug olmadığı sürece ikisi için büyük güncelleme gelmesi lazım 7 güncellemedir crash sorunu optimizasyon sorunu devam ediyor. üstelik zor modda da olsak ben savaşa girince max 30 adamım ölüyor dengesizlik akıyor oyunda böyle sacma bir şey var mı

ya en önemlisi optimizasyon ve crash sorunları iyice etkilemeyecek bug olmadığı sürece ikisi için büyük güncelleme gelmesi lazım 7 güncellemedir crash sorunu optimizasyon sorunu devam ediyor. üstelik zor modda da olsak ben savaşa girince max 30 adamım ölüyor dengesizlik akıyor oyunda böyle sacma bir şey var mı
Bende bugün kış mevsiminde gece vakti imparatorluk kalesine saldırdım acayip şekilde FPS düşüklüğü oldu. Kar mevsimiyle gece olduğu için ışık efektleri mi çakışıyor nedir anlamadım. Sonra custom battle da açtım karlı ve gece mapi hep crash yedim. Bunu raporladım ama henüz oyunun çıkışından beri açtığım hata raporlarımın hiçbirine geri dönüş olmadı. Umarım bakıyorlardır.

Düzeltmeler sürekli gelecektir bundan şüphemiz yok, şahsen en kısa zaman içerisinde takip etme seçeneği, diplomasi serbestliği, ticaret ürünlerinin çoğaltılıp detaylandırılması, ana hikaye devamı + görevlerin çeşitliğinin arttırılması gibi beklentilerim var, umarım gelecek sürümler ile bir kısmı gelir.

Güncellemeyi ben de indirdim , bir test edeyim dedim ,yine fps drop yedim malesef belki bilmediğim bir ayar gelmiştir,yama notları gelene kadar bilemiyeceğim nelerin düzeldiğini

Loading de falan hafif kasma vardı..
Cogunlugu gitmiş sankı :smile:
Oyun akıyor gibi..
İnsallah yama notlarında da oyledir.

Sancağı birine teslim ettikten sonra geri alamıyoruz ve krallık kuramıyoruz. Bunu oyunun başında yapmış biri 50 saat 70 saat oynadıktan sonra krallık kurmak istediğinde fark ediyor ki yeni save açması gerek. En kısa sürede buna yönelik bir çözüm gelir umarım.

Back
Top Bottom