Siyasi İdeoloji ve Gündem Tartışma

Cumhurbaşkanı Adayım

• Recep Tayyip Erdoğan

Votes: 0 0.0%
  • Muharrem İnce

Votes: 1 7.1%
  • Kemal Kılıçdaroğlu

Votes: 9 64.3%
  • Sinan Oğan

Votes: 4 28.6%

• Total voters
    14
  • Poll closed .

Users who are viewing this thread

Roffron said:
https://www.webtekno.com/bilim-sanayi-ve-teknoloji-bakanligi-nin-butcesi-yari-yariya-indi-diyanet-e-ek-5-milyar-tl-h55041.html

Cumhurbaşkanlığı sisteminin ilk bütçe planı. Bütçeyi hazırlayıp sunan ise Cumhurbaşkanlığı.
Artık gelen füzeleri muskayla geri göndeririz.

Wuuthrad said:
Cahil cahil konuşma bilader Mars'a ilk camiyi biz yapıcaz o yüzden veriliyor paralar.
Sonunda diyanetin başarısıyla ABD islamı benimsedi ve şu sözlerle dünyaya cihat ilan ettiğini şu sözlerle yayınladı "Kefere Haddini Bilecek" sıra İsrail de.

ΗΕΓΙΚΛΜ said:
Wuuthrad said:
Cahil cahil konuşma bilader Mars'a ilk camiyi biz yapıcaz o yüzden veriliyor paralar.
Sonunda diyanetin başarısıyla ABD islamı benimsedi ve şu sözlerle dünyaya cihat ilan ettiğini şu sözlerle yayınladı "Kefere Haddini Bilecek" sıra İsrail de.
Devamında şöyle bir haber görülür:

UN and religious leaders declared that all other religions are heresies of Islam

En azından olayın dalga konusu olduğu ortada

+Abi dolar yükseldi.
-Dış mihraklar
+Eğitim sistemimiz kötü
-Dış mihraklar
+Sebze fiyatları ne öyle
-Dış mihraklar
+Abi musluk bozulmuş
-Dış mihraklar
+Türkiye Rusya'ya yenilmiş
-Dış mihraklar
Ne dış mihrakmış be tuvaletimize kadar girmişler.

Enes Sancak said:
Türkiye tek dünya devletini kuracak olan devlet.
Nutuk 478-479. sayfalarına bakmanı tavsiye ederim,panislamizm kadar toz pembe bir hayaldir benim gözümde.

Bugün hiçbir bir milletin tek bir bir devlet olmasını istemez. Mesela Araplar,birlik olurlarsa bizden güçlü olacaklar ve Hatay'ı almak isteyecekler. Aynı şekilde biz Türklerin veya İslam ülkelerin birleşmesi diğer ülkelerin işine gelmez. Bu yüzden yapacağımız en önemli şey ekonomimizi toparlamak,eğitim sistemini düzenlemek vb. şeyler yapmak bu sayede güçleniriz yani kimse bize atar gider yapamaz. Maalesef çoğu Türkün kafası sanki eski dönemlerdeyiz gibi çalışıyor eskisi gibi seferler olacak falan filan ama bunlar eskide kaldı. Günümüzde güç demek;bilim,ekonomi oldu bizim bunları sağlamamız gerek.

Bu arada ırkçı değilim sadece gerçekleri söylüyorum

Tekrar ediyorum Türkiye iki üç yıl içinde Amerika'nın yıkılışına giden yolu açacak ve dünyanın yeni süper gücü olacak. O zaman geldiğinde hepiniz Erdoğan'a aşık olacaksınız. Çünkü Türkiye tek dünya devletini kuracak olan devlet  :party:

Benim dediklerimi dikkate alınız  :cool:

Enes Sancak said:
Tekrar ediyorum Türkiye iki üç yıl içinde Amerika'nın yıkılışına giden yolu açacak ve dünyanın yeni süper gücü olacak. O zaman geldiğinde hepiniz Erdoğan'a aşık olacaksınız. Çünkü Türkiye tek dünya devletini kuracak olan devlet  :party:

2-3 yıl sonra bir yere kaybolma, sana şu sözleri hatırlayacağım. Hayır neye güvenip süper güç olacak diyorsunuz ki?

Lalaitha said:
Enes Sancak said:

2-3 yıl sonra bir yere kaybolma, sana şu sözleri hatırlayacağım. Hayır neye güvenip süper güç olacak diyorsunuz ki?
Dolar 3.75'e düşüp Amerika'daki büyük holdingler teker teker ana sermayelerini Türkiye'ye taşıdığı zaman artık steamden bir oyun hediye edersin.  :lol:

5 yıl önceki planlara göre doların şuan 1-2 lira olması gerekiyordu. Umarım dediğin gibi olur, hatta daha fazla düşer. Ancak nedense hiç umudum yok.

Enes Sancak said:
Lalaitha said:
Enes Sancak said:

Dolar 3.75'e düşüp Amerika'daki büyük holdingler teker teker ana sermayelerini Türkiye'ye taşıdığı zaman artık steamden bir oyun hediye edersin.  :lol:
Ülkesini düşünen her Türk’ün böylesi istekleri, hedefleri olabilir; saygı duyarım. Fakat bugün bu dediklerine bakınca söylediklerin olanaksız duruyor.

Bjorn The Baker said:
ΗΕΓΙΚΛΜ said:
Mesela Araplar,birlik olurlarsa bizden güçlü olacaklar ve Hatay'ı almak isteyecekler.

Hatay'dan önce gitsinler de İsrail'i alsınlar.

Yalnız o konu Hatay’dan çok daha karışık. Bence oraya girmeyelim, içinden çıkması zor.
Hatay meselesinin Suriyeliler arasında bir nefret oluşturduğu da doğru bir bilgi.

Enes Sancak said:

Trollse komik değilse daha komik.

Enes Sancak said:

Ya şunun olma ihtimali kırmızı karın yağma ihtimali ile aynı ama bu müneccim söyleyince insanda bir "acaba?"oluşuyor. :lol:

Back
Top Bottom