Siyasi İdeoloji ve Gündem Tartışma

Cumhurbaşkanı Adayım

• Recep Tayyip Erdoğan

Votes: 0 0.0%
  • Muharrem İnce

Votes: 1 7.1%
  • Kemal Kılıçdaroğlu

Votes: 9 64.3%
  • Sinan Oğan

Votes: 4 28.6%

• Total voters
    14
  • Poll closed .

Users who are viewing this thread

Oyumu 1.Tur- 2.Tur farklı atmak istiyorumdum ama korkum şu ki 2.Tur'a kalırsak yüksek ihtimal 2.tura kalıcak olan muhalefet adayı da KK olacak büyük ihtimal, ee KK da oy alma açısından çok kötü bir durumda, yani bu iş 1.turdan hallolmalı. O yüzden sanırım direk KK bas geç yaaaaaa.

Böylesine zor ve seçilme ihtimalinin bütün seçimlerden daha düşük olduğu bir dönemde Kılıçdaroğlu’nun aday olması ve Cumhur tarafına umut ışığı olması neresinden bakarsanız bakın kepazelik ve pespayeliktir.
Conspiracy theory demesin kimse bana, seçim neyle sonuçlanır bilmem ama Bahçeli’nin sınıf arkadaşı Kılıçdar ve Erdoğan birbiriyle danışıklı dövüş yaparak ülkeyi yönetiyorlar gibi geliyor bana. Şu yazdığımı öngöremeyen andaval siyasilerin olması bu durumu ispatlar nitelikte. Türk siyaseti birileri tarafından net bir şekilde dizayn ediliyor millet de sanıyor ki ben oy veriyorum kendi kendimi yönetiyorum işte demokrasi, haha güleyim de boşa gitmesin.

Edit: Oy kullanmadığım için pişman değilim çok şükür. Milleti enayi yerine koyanlara oyum nasip olmadı bu seçim huzurluyum.

Conspiracy theory demesin kimse bana, seçim neyle sonuçlanır bilmem ama Bahçeli’nin sınıf arkadaşı Kılıçdar ve Erdoğan birbiriyle danışıklı dövüş yaparak ülkeyi yönetiyorlar gibi geliyor bana. Şu yazdığımı öngöremeyen andaval siyasilerin olması bu durumu ispatlar nitelikte. Türk siyaseti birileri tarafından net bir şekilde dizayn ediliyor millet de sanıyor ki ben oy veriyorum kendi kendimi yönetiyorum işte demokrasi, haha güleyim de boşa gitmesin.

Edit: Oy kullanmadığım için pişman değilim çok şükür. Milleti enayi yerine koyanlara oyum nasip olmadı bu seçim huzurluyum.
Benim için teoriden çok içselleştirdiğim bir şey. bahsedilen.
Kılıçdar ve Erdoğan birbiriyle danışıklı dövüş yaparak
Türk siyaseti birileri tarafından net bir şekilde dizayn ediliyor
ama tek fark olarak, bunun kılıçdaroğlu, erdoğan(belki) ve diğer siyasetçiler, seçmenler vs farkında değil.

bi farkında olan benim. (lol)

bunun işte tüm dünyayı 5 aile yönetiyor versiyonu var. o bana komplo teorisi gibi geliyor ama türkiye öyle değil. gene nüfuz sahibi güçlü insanlar var dünyada tabide. türkiye de olay farklı.

Hemre görse forumla gurur duyardı.
Valla hiç de duymadım. Zira ne Kılıçdaroğlu'nu destekliyordum ne altılı masayı doğru buluyordum ne de CHP'nin izlediği stratejiyi içim alıyordu. Nitekim de düşüncelerimde haklı çıktım. Kılıçdaroğlu seçimi rakibine hediye ettiği gibi ülkede yeni bir muhalefet oluşmasını engelledi. Muhaliflerin büyük bir kısmı hala CHP'de değişim bekliyor, CHP'den bir şey umuyor.

Ayrıca beni hatırlayanlar var mıymış forumda gözlerim yaşardı :')

Valla hiç de duymadım. Zira ne Kılıçdaroğlu'nu destekliyordum ne altılı masayı doğru buluyordum ne de CHP'nin izlediği stratejiyi içim alıyordu. Nitekim de düşüncelerimde haklı çıktım. Kılıçdaroğlu seçimi rakibine hediye ettiği gibi ülkede yeni bir muhalefet oluşmasını engelledi. Muhaliflerin büyük bir kısmı hala CHP'de değişim bekliyor, CHP'den bir şey umuyor.

Ayrıca beni hatırlayanlar var mıymış forumda gözlerim yaşardı :')
Vay be yılların CHP gençlik kolu fedaisi Hemre bile bırakmış

Ee yerel seçimlerde napıyorsunuz?

Back
Top Bottom