!!! nasıl oldurecem??

Users who are viewing this thread

kralın bırı bana koydekı bı adamı oldur dedı nasıl oldurecemkı adamı bulamıyom  kıme sorsam aynı cevabı verıyoo . koyun yaslısıda bılmıyoo    ( gorevı aldıgım kral swadyanlı)

Köyün her tarafını dolaş. Genellikle binaların arkalarında saklanıyor oluyorlar. "A nervous man" yazıyordu galiba adlarında. Bir de köye gündüz girmen gerekiyor.

Evet, Sabah veya Kuşluk vaktinde gitmeni öneririm. V.1 oynuyorsan evlerin arkalarında filan duruyor genellikle.

''Gergin Adam'' olarak bulabilirsin.

Evlerin arkaları falan her yere bak köyde her köyde farklı yerlerde.Köyde kılıcı olan tek adam olduğu için bulmak pek de zor olmaz.

Gündüz gitme.Tam aksine gece git.Orda tek başına boş boş duran bi adam var.Selam ver anlarsın.

nsaıl öldürcem derken eski bir anım aklıma geldi...

Rağgnarın ordusuyla savaşıyordum bi tek raĞgnar kaldı.Adamı crusaderlerim ile (tweaks to Native mod...) öldürmeye çalıştım adamın kaskı yok kafasına vuruyorum ''0 can aldın'' diyordu.Bende sinirlendim ne biçim bug dedim adamı hileyle öldürdüm.Ve adam savaş boyunca hareket etmedi ona vurduğumda atından indi ve yumrukla savaştı... Oyundaki en bariz buglardan birisiydi diyebilirim...

Kesinlikle gündüz git. yoksa orada olmuyor. Evlerin arkasına falan bak. Bir köyde balıkçı kulubesi gibi bir şeyin arkasında duruyodu mesela.

kardeş gece gündüz farketmio sen köye gir nerde kuytu köşe bi yer varsa ordadır.genelde evlerin arkasında oluyo gidip kellesini alacaksın. :twisted: :evil: :lol:

hazır başlık açılmışken bi soruda ben sorum..

banada düşman olduğum krallığın xxxxx şehrine gidip casusla buluş diyor ben casusu nasıl bulacam zaten düşman oldum için kılık değiştirerek giriyorum sonra muhafızı yarıyorum sonra npacam şehirdede kimseyi bulamıyorum..

bir başka soruda lonca başkanlarından aldığım görev kızın fidyesini götür idi haydutlara gidip kızın fidyesini verdim kızı kurtardım ama kız olduğu yerde kaldı kızı napacam harekette etmiyor görevde yarım başarıldı ..

Casus görevinde şehre girdikten sonra menüden "şehir meydanına git" seçeneğini seçiyorsun. şehirdeki adam veya kadınlardan "townsman" ya da "townswoman" yazanın yanına gidip konuşuyorsun, ekranda bir kaç tane cümle seçeneği var. görevi aldığın kişi ona ne diyeceğini ve onun ne cevap vereceğini söylüyor zaten. yalnız şehire gündüz git. çünkü gece gidince muhafızlardan başka kimse olmuyor.

dediğiniz gibi mıhafızları yardıktan sonra şehre girdim tek tek adamlarla konuştum hiç değişen bişey olmadı beceremedim..

kızın fidyesine gelince kızı kurtardıktan sonra konuşuyorum banamısın demioyo yanaşmıyo hiç beğenmedi sanırım beni gelmiyo benimle..

bende bu görevleri %80lik yama sayesinde yeni gördüm eskiden bende ne oldunu anlamayıp trans geçiyordum saolsun Mr.Turk..

kızı kurtardığında senin grubunun içinde gözükmesi gerekiyor normalde sonra alıp istenilen yere götürüyorsun ama senin durum farklı sanırım kız kabul etmiyo ben de hiç böyle bişey olmamıştı casusla buluşma görevine gelince onu ben de çözemedim kentteki bütün adamlarla konuştum olmadı

yaman06 said:
dediğiniz gibi mıhafızları yardıktan sonra şehre girdim tek tek adamlarla konuştum hiç değişen bişey olmadı beceremedim..

kızın fidyesine gelince kızı kurtardıktan sonra konuşuyorum banamısın demioyo yanaşmıyo hiç beğenmedi sanırım beni gelmiyo benimle..

bende bu görevleri %80lik yama sayesinde yeni gördüm eskiden bende ne oldunu anlamayıp trans geçiyordum saolsun Mr.Turk..

tüccarlarla değil de sivillerle konuştuğuna eminsin değil mi  :?:

Back
Top Bottom