Starfall Gaming [Konu Düzenlendi]

EN BEĞENDİĞİNİZ YETKİLİ KİM?

• Oner

Votes: 17 47.2%
  • AliAga

Votes: 4 11.1%
  • Sosyalist

Votes: 6 16.7%
  • Heinzz(Emekli Oldu Yetkililikten)

Votes: 9 25.0%

• Total voters
    36

Users who are viewing this thread

Franz Joseph said:
Kimse kimsenin özentiliğini yapmıyor, öyle bir ortam da yok zaten. Sadece kısaltması aynı diye kimse kimsenin özentisi olmaz olamaz.
Franz Joseph said:
Fatih Akbulut said:
SGaming yapmayın o zaman alakanız yoksa gidin StGaming yapın

Kimin ne yapacağına sizin yada bizim karar verme hakkımız olduğunu pek sanmıyorum. Neyse başarılar dilerim.

Güzelce açıklamış neyse daha fazla konuyu kirletmeyin.

SGaming daha önce Sultans Gaming tarafından kullanılan bir kısaltma, yani siz şayet SGaming adı altında bir kaç haylazlık yaparsanız insanlar bunu doğrudan Sultans Gaming'ten bilecekler, ve burada bir çakışma olacak.. Ayrıca SGaming(Sultans Gaming) çok önceleri kurulduğu için herkes tarafından bilinen bir isimde.. Eğer kullanacaksanız örnek olarak, STGaming,StarGaming, STFGaming(bak bu iyi), SFallGaming.. V.s. v.s.

Europa Turk said:
                                                    AÇIKLAMA
Bizim warband ID ve PC lerimizi hacklemeye çalışan SultansGaming  üyeleri püskürtülmüştür.
Kardeşim sen brainless mısın? Kim yaptı böyle bir şeyi? Yaptıkta bizim mi haberimiz yok. Cidden israfsın

Europa Turk said:
                                                    AÇIKLAMA
Bizim warband ID ve PC lerimizi hacklemeye çalışan SultansGaming  üyeleri püskürtülmüştür.
Sultansgamingde öyle hacker olsa e okul notlarımı değiştiririm XDDDDDDDDDD

Brazdnt said:
Europa Turk said:
                                                    AÇIKLAMA
Sultansgamingde öyle hacker olsa e okul notlarımı değiştiririm XDDDDDDDDDD
:fruity:

Europa Turk said:
                                              AÇIKLAMA
Bizim warband ID ve PC lerimizi hacklemeye çalışan Belirsiz Bir Klan  üyeleri püskürtülmüştür.
Hacklenen TeamSpeak 3 adresimiz daha iyi bir şekilde onarıldı!

Bu yazdıklarını bir kaç sene sonra utanç olarak göreceğinden eminim, şahsen ben STF konusuna saçma sapan yazdığım şeyin 2 sene sonra çok büyük utancını yaşadım. Ha ama yok ben zaten 23 yaşındayım diyorsan, gerisini yazmak bana düşmez.

Back
Top Bottom