Bashibazouks & Shadow Community - Başıbozuk ve Gölge Topluluğu

Users who are viewing this thread

Lucon

Subforum Moderator
Designed by MehmetYP from the Bashibazouks & Shadow Comunnity

NlvY1a.png

WQZRdY.png

Jl4M4E.png

Merhaba arkadaşlar..

Bizler, Napolyon Savaşları modülünde daha önceden, 27e Regiment de La Vistule, 82nd Bashibazouks & Shadow Company , 82nd Bashibazouks People Regiment's ve Nizam-ı Cedid Tümeni , gibi topluluklarda kurucu rol üstlenmiş kişileriz, ve aynı zamanda bu Modül üzerinde bir den fazla Etkinliklere ve farklı temalı Turnuvalara ilk kez Türk camiasına getiren ve temellerini atan topluluğun oyuncularıyız. Temelde ilkemiz geçmişte olan tecrübelerimizden yararlanarak ve oyunu bırakmış kişiler olarak böyle bir "Komünite" kurmak bir amacı duyduk. Ve şunu da belirtmek isteriz.
Bizler "General Shepherd" ile birlikte olalım veya olmayalım veya "Shepherd" olsun veya olmasın esas amacımız bu topluluğu "Bannerlord" kadar taşımaktır.. Umuyoruz ki öyle olacaktır..

Bütün herkese, Warband ve Napolyon Savaşları modülünde her türlü desteğimiz vardır..

[size=15pt]Saygılar dilerim.

G0kgQ3.png

[list type=decimal]
[*] Warband ve Napolyon Savaşları modüllerinde daha önce bir Topluluk içerisinde oynamış olması.
[*] [size=10pt]"Mount & Blade Warband"
en az 500 saat oynamış olması.
[*] "Mount & Blade Warband" forum ortamında  Yüz kızartıcı üslupları,flood ve forum kuralları ihlallerini fazla almamış olması.
[*] "Mount & Blade Warband" bizim kadar veya ufacık kadar bile olsa Mod Geliştirme alanında bilgisi veya meraklı olması..
[*] Yardımsever, ve istikrarlı bir kişilik olması topluluğumuzun hayrı için önemlidir..
[*] "Birlik ve Beraberliği" hedeflemiş ve benimsemiş herkese kapımız açıktır
[*] "Mount & Blade Warband" serisi dışında Ateş ve Kılıç, CS:GO, SMITE, H1Z1, PLAYERUNKNOWN'S BATTLEGROUNDS , League of Legends ,Europe Universalis IV, Age of Empires serisi, Holdfast: Nations at War gibi oyunları oynuyoruz. 
[*] "Kurallarımızı" hedeflemiş ve benimsemiş bir kişiyseniz, veya en ufak zihninizde bile böyle bir düşünce bile varsa, bize katılabilirsiniz..
[/list]

1gk3k1.png

Başıbozuk olmanın nedeninin gölge olması çok saçma geldi.
Bizler gölgeyiz çünkü bizler başıbozuklarız olması daha mantıklı olurdu (Ki bu da mantıklı değil bence)
Bol şans

Siyasi bir durum göremedim ben, ayrıca ideolojik isimlerle klanlar da var buraya kilit geliyorsa çoktan oraya da gelmesi gerekirdi. Başarılar bu arada :grin:

Franz Joseph said:
Siyasi bir durum göremedim ben, ayrıca ideolojik isimlerle klanlar da var buraya kilit geliyorsa çoktan oraya da gelmesi gerekirdi. Başarılar bu arada :grin:

Düşünceni kayıtsız şartsız destekliyorum, sonuçta Native ortamına gelip te komunist/sosyalist/faşist v.b. takımların çıkmasına izin veriliyorsa, bu sorun değildir .

Herkesin özgür düşüncesi olabilir ama bunu forumda yaymak yanlış şep.Ayrıca komunist takımı, siyasi görüş değil, pw rolüdür.

Duyuru

Topluluk olarak şu anda aktif Warband ve Persistent World oynamaktayız(bağımsız olarak,bireysel yani), aynı zamanda Napolyon Savaşları modülünde gerçekleşecek olan Süvari Milli Takımına desteğimiz sürmektedir.

Aynı zamanda topluluğumuz yeni çıkan bir oyun olan Holdfast: Nations at War oynamakta..

Neden hort gibi cümleler kuracak olan, veya düşünecek olan forumda ki arkadaşlara kısa bir not;

- Konunun ben burada olduğunu unuttum, yeni bir tane açıyordum ki bakarken buldum.. Aktiftir.

Bu arada Warband'da maç tekliflerine açığız.

Afrandez said:
Eğitim veriyor musunuz? Veriyorsanız katılabilirim.

Eğitim verebiliriz, fakat piyade mi okçu mu süvari mi? Hangisiyse söyle ona göre eğitimciyi bulacağım. Süvaride iyiyim çünkü,ama eğitim olarak genel eğitim de verebilirim.

Back
Top Bottom