Metin2 - Doğuya has macera MMOG

Users who are viewing this thread

bu oyunun konusu vardı bu forumda ya, demin aradım aradım bulamadım, çaktırmadan yok mu ettiniz ne yaptınız ? :grin:

oyun bugün saat 14.00'da steame geliyor, yeniden oyuna başlayacağını söyleyen bir çok insan var. steam hesabı direk oyun hesabınız oluyormuş oyunda, yani oyuna steam ile bağlanıyorsunuz. öyle birden fazla client açmak yok, pazar çarlarına elveda diyin.

steame gelmesi ile birlikte yeni bir sunucu açarlarsa ben de başlamayı düşünüyorum, belki steam cliente geçince hile falan o kadar yaygın olmaz, azcık eski zamanlardaki gibi keyifle oynarız, başlayacaklar şimdiden burada toplanabilir.

METİN2 STEAM SAYFASI

knight online geldi o kadar hypelandı 3-4 ay sonra gene bıraktı herkes, büyük ihtimal bu oyun o kadar bile dayanamayacak, ama olsun 1 ay da olsa sıkılana kadar eğlenmeye bakarım ben.

o değil de ben steam id'min aynısını metin2'de kullanıyordum yıllar önce ve ban yemiştim, bakalım şimdi bu id ile steamden girdiğimde ne olacak merak ediyorum

oyunda nickim büyük ihtimal kierakennedy olacak, başlarsanız ekleyin

Once ki konu icerisinde barindirdigi pvp sohbetleri ve linklerinden oturu silindi. Eski Metin 2 olsa oynanir ancak gelen yeniliklerden sonra pek oynanicak gibi durmuyor. Eskiye donelik bir proje bir server acilirsa guzel olur. Metin 2 yetkilileri yeni bir server acilacagini ve degisik olacagini belirtmisti bakalim ne kadar degisik hale getirecekler. Dolunayin zor bulundugu gunleri istiyir cogu kisi 30 level adamin yansitmayla triton taktigi gunleri degil...

Şu kurt adam olmasa bende başlardım büyük ihtimal.Ama boşuna beklemeyelim eskisi gibi olmayacağı kesin bir şey.1-2 ay meraktan oynanır sonra unutulur gider.

Hatırlardım 2006 2009 yılları arasında o zamanlar Alestanın ilk 10 99 level olma şerefine nail olmuş bir kişi olarak gururlanırdık valla, ismim bende kalsın..

oyun geldi bugün steame, indirdim, yeni sunucu yok sanırım sadece Sol diye bir sunucu var oyunda, orada da herkes yabancı konuşuyor UK sunucusu sanırım, bazı 90 level adamlar vardı sunucu yeni açılmış olamaz.

yine de 1. köy 1-10lvl arası adam kaynıyordu, gene eğlenceli olabilir insanlarla oynamak, şimdilik kasılıyorum bakalım 10 level oldum nickim "kierakennedy" tek r ile yazdım 2 r sığmadı

F1C64C860836C7C9D4F1EEF25C74325A79A49615

hadi bakalım, güzel şeyler bizi bekliyor :lol:

bu arada oyunda türk olduğumu çok belli etmeyeceğim anlaşılan, market önünde TÜRKİYE spamlayanlar mı ararsın, yabancı konuşan herkese küfür edip vurmaya çalışan mı ararsın, her türlü barzo insan var oyunda. aklı başında insanlar da vardır elbet, ancak henüz rastlamadım hiç.

Lisedeyken bir ara oynamıştım, belki indiririm tekrar ama şu an bayağı kötüleyenler olmuş; "global server nerede, 100-120 lvl kişiler dolanıyor" diye. Bir düzene oturursa eğer nostalji olsun diye oynarım biraz.

Hilesiz olacak diyorlar da kim diyor abi? En son bir ay önce oynadım oyunu. (Bir facebook grubundaydım dayanamadım katıldım adamlara) hile akıyor resmen. Sınırsız para yapma yolunu bulmuş adamlar. Steam üzeri olunca vac mi yicek adamlar sanki, yeni özel anticheat mi gelecek?

bilmem ben 2-3 saat oynadım şuan global server yok UK serverı var ve 1 tane bile hile kullanan insana rastlamadım, herkes kendi çapında takılıyordu, öyle etraftaki slotları çeken botlardan falan görmedim hiç allah göstermesin.

steam clientte sadece bir tane metin2 açılabildiği için, ve bir bilgisayarda sadece 1 tane steam açılabildiği için, birden fazla hesapla oyuna giremeyecek insanlar. anca 4-5 bilgisayarı yan yana koyup öyle farmlaması gerekecek, o yüzden öyle random isimli botları göreceğimizi düşünmüyorum. ama tek kişi olur açar çekmeyi kasılır, onlara artık sıkı admin kontrolü lazım yapacak bir şey yok. global server açıldığında gene türkler yapar bu hile hurdayı büyük ihtimal, şuanki metin2 TR sunucusunda bir ton bot var ama dediğim gibi UK de bir tane bile görmedim, adamlar insan gibi oynuyor oyunu ticari kaygı gütmeden.

Back
Top Bottom