(SP) Selçuklu Irkların Şavaşı Modu ÇIKTI ! ( Duyuru)

Selçuklu Irkların Şavaşı Modunda en beğendiniz devlet veya grup hangisi ?

• Anadolu Selçuklu Devleti

Votes: 296 71.5%
  • İngiliz Krallığı

Votes: 13 3.1%
  • Danimarka Krallığı

Votes: 10 2.4%
  • Karahitaylar

Votes: 7 1.7%
  • Eyyübiler

Votes: 20 4.8%
  • Bizans İmparatorluğu

Votes: 12 2.9%
  • Yeni Haydutlar ve Kelleciler

Votes: 13 3.1%
  • Handan Çıkan Askerler

Votes: 14 3.4%
  • Avam ( Sıradan insanlar yan troplar)

Votes: 29 7.0%

• Total voters
    414

Users who are viewing this thread

Şu Zırhların Parlamasını Düzeltebilirmisin? Çok Kötü Duruyor. Bu Arada Başarılar.

n00bPanda said:
Modun ismi daha güzel olabilir. Biraz saçma olmuş ve zırhlar çok renkli.  :dead:

Bu moda ya Selcuklu ısmı koyabılırdım ya Haçlı Seferlerıyle ılgılı ıkısıde konulmustu aklıma bu geldı benımde :grin:

Askerler çok nurlu gözüküyor :grin:

HyperCharge said:
İyi de, Ender Oğuz da Artizan'dan izin alarak yaptı, ama bu gereken izni Artizan'dan alman gerekliliğini değiştirmiyor. Yani Ender Oğuz Artizan'dan izin alınca başkalarının da Ender'den izin alması gibi bir durum söz konusu değil. Kullanacağın araç gerecin sahibi modun yapımcısı değilse ve izin ile alınmış ise, mod yapımcısının izni ile o model için izin almış sayılmazsın, araç gerecin sahibinden kullanmak için yine izin istenilir, kısaca.

Ama dediğin üzere Artizan'ın yaptığı modellerden izinsiz şekilde kullanmadıysan sorun yok, lakin videodakiler Ottoman 1453 modundaki modellere çok benziyor.  :neutral:

Birde izin alırken Ender Oğuz'un bunları açıklaması gerekmiyormu ?

CavalryMan said:
Black Dead said:
Sadettin Köpek? Diriliş ertuğrul modu mu abi? :grin:
O gerçek karakter yaw çok sadık olduğundan köpek lakabı takılmış hain değil yani :grin:

2. Gıyaseddin Keyhusrev donemınde vezirlik yapmıs ben ıkıyı bır  dıye okuyup adamı oyuna eklemıstım neysekı arkadas uyardı onun yerıne ''Rukneddin Suleyman Şah'ı ekledım :grin:

EDİT: Ek bilgi hıkayenın ınsan ırkı ıle dıger fantastık ırkların şavaşı sekılde algınlanmaması ıcın modun adı Selçuklu Irkların Şavaşı olarak değiştirildi

Sadace ınsanlar savasıyor yanı (:

Cumas said:
CavalryMan said:
Black Dead said:
Sadettin Köpek? Diriliş ertuğrul modu mu abi? :grin:
O gerçek karakter yaw çok sadık olduğundan köpek lakabı takılmış hain değil yani :grin:

2. Gıyaseddin Keyhusrev donemınde vezirlik yapmıs ben ıkıyı bır  dıye okuyup adamı oyuna eklemıstım neysekı arkadas uyardı onun yerıne ''Rukneddin Suleyman Şah'ı ekledım :grin:

EDİT: Ek bilgi hıkayenın ınsan ırkı ıle dıger fantastık ırkların şavaşı sekılde algınlanması ıcın modun adı Selçuklu Irkların Şavaşı olarak değiştirildi

Sadace ınsanlar savasıyor yanı (:

ŞekLİnde AlgılanMAMAsı İçin,

Düzeltiyorum ama Alınmıyorsunuzdur Umarım? Bilgim Olsun Yani.

Haçlı seferi diyor , haçlı devleti değil.Kodlama anlamında yani.

Back
Top Bottom