[WB]Modül Sistem Platformu [Krallık ekleme dersi yenilendi!]

Users who are viewing this thread

Türküm:D said:
bandicam_2014-08-18_08-59-35-991.jpg
Bak ben deniz savaşını yaptıktan sonra şöyle hata geldi ama zararı yok her işimi rahatlıkla yapabiliyorum bence eksik kod veya bilgisayarında bir sorun olabilir
Module_Scene dosyasında multi_scene_18'i bul. Sonra onu kopyalayıp alt satıra yapıştır isimini 19 ve 20 yap.
HyperCharge said:
Størtbeck said:
Gemi savaşları kodunda savaş bitmeden "Savaş Kazanıldı!" yazısı çıkıyor.

Sonda iken 2 tane warning mi geliyor ?
Orada yazdigi 2 seyi alip modul sisteminin icindeki variables.Txt ye at.

Anlamadiysan warningleri duzeltme adli bir dersim var.yakinda yerel degiskenlere de nasil yapacaginizi söyleyeceğim.
Onu yaptım, module system'de gemi savaşı ile hata yok. Oyunda oluyor hata.

Størtbeck said:
Bak ben deniz savaşını yaptıktan sonra şöyle hata geldi ama zararı yok her işimi rahatlıkla yapabiliyorum bence eksik kod veya bilgisayarında bir sorun olabilir
Module_Scene dosyasında multi_scene_18'i bul. Sonra onu kopyalayıp alt satıra yapıştır isimini 19 ve 20 yap.
HyperCharge said:
Størtbeck said:

Anlamadiysan warningleri duzeltme adli bir dersim var.yakinda yerel degiskenlere de nasil yapacaginizi söyleyeceğim.
Çok Sağol düzeldi hatam :grin:

Størtbeck said:
HyperCharge said:
Størtbeck said:

Bende hiç gelmiyordu.En azından notlarda oyun mesajlarında görünmüyordu.

hyper hep comman_shield_bash yazıyoruz ya birinin sonuna virgül eklemeyi unutmuşsun hata veriyor onu düzeltmelisin.bandit_lair in olduğu kısım.
bide bu kalkanla ittiğinde zarar vermesini nasıl sağlarız?
Ve oyuna askerlerle basşlama kodunda başka askerler yazıyorum oraya modüle.bat hatada vermiyor ama yeni askerler gelmiyor kergitleri yazdığımda oluyor sadece.

Ben de modu kapattım la :sad: Güzel tasarımlarımız kodlarımız felan vardı.

Bu arada Hyper bence buraya Tavern Animations Pack'i çevirip koymalısın.Türk modculuğuna bir katkısı dokunsun.

KhergitKhan said:
Ben de modu kapattım la :sad: Güzel tasarımlarımız kodlarımız felan vardı.

Bu arada Hyper bence buraya Tavern Animations Pack'i çevirip koymalısın.Türk modculuğuna bir katkısı dokunsun.

Hm.İlgi çeken bir pack.modum da da olmazsa olmazlardan.Buralar pek boş kaldı yav.Mod ile ilgileneyim dedim,burası boşlandı.burayla ilgileneyim dedim mod boş kalıyor.İkisi bir arada olamıyor.

Mod için sahne yapmayı öğreneceğim.Buralar yine boş kalacaktır.Ancak,ara sıra modül sistem ile ilgili ders gelecektir.Özellikle de header_operations'la.çünkü onun yeri ayrı bende :grin:

Kalın sağlıcakla :smile:

Evet.Ne ypacağını söylüyor aslında.8.sınıf ingilizcesi ile yaptım ben bu güne kadar yaptıklarımı.Bir kaç kelime de translate yardımcı oluyor.Cümle çevirmelerinde asla ona başvurmam.Haşa.

Kafama başvurarım. :smile:

ayrıca,asker verme için de,başka bir komut daha gördüğümü hatırlıyorum.Sanırım asker vermeyi,parti limitini gözetmeksizin yapıyordu.Yani sizin başta başladığınızda 50 asker mi alabilirsiniz,o kod o sınırı görmeden size istediğiniz askeri veriyor.

HyperCharge said:
Evet.Ne ypacağını söylüyor aslında.8.sınıf ingilizcesi ile yaptım ben bu güne kadar yaptıklarımı.Bir kaç kelime de translate yardımcı oluyor.Cümle çevirmelerinde asla ona başvurmam.Haşa.

Kafama başvurarım. :smile:

ayrıca,asker verme için de,başka bir komut daha gördüğümü hatırlıyorum.Sanırım asker vermeyi,parti limitini gözetmeksizin yapıyordu.Yani sizin başta başladığınızda 50 asker mi alabilirsiniz,o kod o sınırı görmeden size istediğiniz askeri veriyor.
hyper butun aşamaları yaptım simdiye kadar hata çıkmadı su modüle_templates_missin dosyasına bak en alttakşi kodu degistir diyor.
ama bende bu yer cok uzun ve bodyguard koduda içerisinde nasıl yapacam?

Efenim,ben şimdi module systemini öğrenip bir şeyler denemek için pyhtonu kurdum.Sonra ortam değişkenlerinden de tanıttım.Bir sorum var.

Silverlight said:
valla Mount&Blade için pythona başladım
en son analitik geometrideki üçgen alanı hesaplamadan sıkıldığım için alan hesaplama programı yazdım :grin:
isteye gönderebilirim :grin:

bide ortam değişkenlerindeki path kısmına birden çok yol ekleyebiliyosun sadece farklı yolları ; ile ayırman yeiyo

Code:
C:\Program Files\PC Connectivity Solution\;%SystemRoot%\system32;%SystemRoot%;%SystemRoot%\System32\Wbem;C:\Program Files\Intel\DMIX;C:\Python27
şeklinde yazınca tüm hepsini cmd den çağırmak gibi bi şansın oluyo

Örnek kodu ekledim,şu an çalışıyor build_module,ama sizin şu askerle başlama için verdiğiniz kodu çalıştırmıyor.Hatta program files dosyası içinden alıp normal C'ye attım.

Galiba Erroru'da buldum.Postfx.txt ile ilgili bir şey gibi duruyor.

asker ile başlamayı,parti limitimiz dolduğundan çalıştırmıyor olabilir.Yeni bir komut ile yazacağım onu.

O resmin tamamını gösterirmisin ?

Ona göre sorunun cevabını biliyor olabilirim.Çok gördüm bu hataları. :smile:

HyperCharge said:
asker ile başlamayı,parti limitimiz dolduğundan çalıştırmıyor olabilir.Yeni bir komut ile yazacağım onu.

O resmin tamamını gösterirmisin ?

Ona göre sorunun cevabını biliyor olabilirim.Çok gördüm bu hataları. :smile:
Hemen

Back
Top Bottom