OSMANLI MOD[SP] [WARBAND] CRY OF WAR: OTTOMAN + MODÜL SİSTEM

Users who are viewing this thread

Axrinn said:
Dürüst konuşacağım, lütfen bana kızma :grin: Haritası İğrenç, İstanbul fazla önem verilmemiş, Haritada düz giderken oyun kasıyor(sırf bu sebeptende oyunu sildim) yazı tura sistemi güzel olmuş sanırsam bayrak sistemide vardı oda güzeldi en çok gıcık olduğum haritada giderken oyun öküz gibi kasıyor fps 120 olduğu halde bunu düzelt tekrar indirebilirim :grin:
Haritada kasmasını v1.2.1 güncellemesiyle düzelttim keşke güncellemeyi indirseydin. Haritası iğrenç demişsin, şehirlerin yerlerinde ufak bir sorun var düzeltiyorum. Istanbul için de yeni ikon ve sahneler eklemeyi düşünüyorum. Moda bir de pbod eklersem tadından yenmez  :grin:  :party:

şehirlerin içini yapsan güzel olur bide mancılıkta sorun var kaldırılmıyor ve ben seçince savaşın içinde olmuyor

SickStyle said:
Axrinn said:
Dürüst konuşacağım, lütfen bana kızma :grin: Haritası İğrenç, İstanbul fazla önem verilmemiş, Haritada düz giderken oyun kasıyor(sırf bu sebeptende oyunu sildim) yazı tura sistemi güzel olmuş sanırsam bayrak sistemide vardı oda güzeldi en çok gıcık olduğum haritada giderken oyun öküz gibi kasıyor fps 120 olduğu halde bunu düzelt tekrar indirebilirim :grin:
Haritada kasmasını v1.2.1 güncellemesiyle düzelttim keşke güncellemeyi indirseydin. Haritası iğrenç demişsin, şehirlerin yerlerinde ufak bir sorun var düzeltiyorum. Istanbul için de yeni ikon ve sahneler eklemeyi düşünüyorum. Moda bir de pbod eklersem tadından yenmez  :grin:  :party:

İstersen sana harita yapabilirim bana steam üzerinden ulaş (Axrinn yazsan çıkar direk) şuan yapım aşamasında olan Selçuklu 1071 modu pasifte komutcu ve kaplamacı lazım çünkü 1.5 ay sürmüş bir haritası bitti şehirleri kaleleri yerlerini ayarlıyorum resminide atarım :smile:

usta komutanlarla konuştuktan sonra sülietleri kalıyor oyun ekranında düzeltme şansımız varmı oyun orjinal

Modu  uzun uzun oynadım harita kötü, kötüden ziyade çok kasıyor. :smile: Kodlamalar mütiş ötesi o silahlar sesler falan çok güzel mod inş. daha iyi olur geliştir bunu bence. Model yönünü de halledersen süper olur. :smile: Avratların yüzüde çok güzel. :grin:

ZEdOzZ.jpg
ok76Nk.jpg

Haritanın kasmasının sebebi çok büyük olması galiba 900×900 kullandım. (Native'de 400×400) haritayı yeniden yapmayı düşünüyorum ve faction da ekleyebilirim. Avratların yüzü gerçekten çok güzel hele şu liman kaptanı varya ona çok uğraşmıştım :grin: Yüzler konusunda çoğu moddan iyi ama harita biraz vasat kalıyor yeniden yapmak da zor ama yapcsz artık napalım :smile:

SickStyle said:
Haritanın kasmasının sebebi çok büyük olması galiba 900×900 kullandım. (Native'de 400×400) haritayı yeniden yapmayı düşünüyorum ve faction da ekleyebilirim. Avratların yüzü gerçekten çok güzel hele şu liman kaptanı varya ona çok uğraşmıştım :grin: Yüzler konusunda çoğu moddan iyi ama harita biraz vasat kalıyor yeniden yapmak da zor ama yapcsz artık napalım :smile:
Aynen,öyle.Ben modumda 552x250 kullanacağım.Haritanın boyutunun büyük olması kasmalara sebep olur. :wink: Bu arada kullanıcı arayüzü bir OSP moddan dimi?Birazda Diplomacy modundan birşeyler alınmış.Güzel bir şey ortaya çıkarmışsın tebrik ederim... :smile:

Bu arada modu ne kadar süreyle yaptın?

SickStyle said:
Dostum gerçekten çok güzel. :smile: Turnuvalarda değişmiş çok güzel olmuş. :grin: Eğer üst sürüm çıkaracaksan sultanı değiştirmeni tavsiye hep fatih var. :grin: Gerçekten başarılar.  :cool:

HemŞehri(huseyinotlu12) said:
SickStyle said:
Aynen,öyle.Ben modumda 552x250 kullanacağım.Haritanın boyutunun büyük olması kasmalara sebep olur. :wink: Bu arada kullanıcı arayüzü bir OSP moddan dimi?Birazda Diplomacy modundan birşeyler alınmış.Güzel bir şey ortaya çıkarmışsın tebrik ederim... :smile:

Bu arada modu ne kadar süreyle yaptın?
Teşekkür ederim :smile: Modu tek başıma 6 ay civarı uğraştım her gün 1 saat belki daha fazla.

Üst sürüm çıkarmayı düşünüyorum, direk v2 çıkaracağm şmdi haritayı yeniden yapıyorum daha düzgün bir şekilde.Biraz uzun sürecek ama hem kasmayı düzeltmiş olacağın hem de daha güzel bir haritayla oynayabileceksiniz :smile: Ayrıca diplomasinin tamamını ve pbod da eklemeyi düşünüyorum.

SickStyle said:
Üst sürüm çıkarmayı düşünüyorum, direk v2 çıkaracağm şmdi haritayı yeniden yapıyorum daha düzgün bir şekilde.Biraz uzun sürecek ama hem kasmayı düzeltmiş olacağın hem de daha güzel bir haritayla oynayabileceksiniz :smile: Ayrıca diplomasinin tamamını ve pbod da eklemeyi düşünüyorum.
Çok iyi olur üst sürümü çıkarman sabırsızlıkla bekliyorum. Birde padişahı değiştirsen 10 numara olur :grin:.

iyi günler. Modunuz oldukça güzel ama anlamadığım bir nedenle bir süre oynadıktan sonra oyundan atıyor.

SickStyle said:

üzüldüm Ateş ve kılıç içinde bunun gibi bir mod aklında varmı ? tekne Mancılık Konuşmalar felan ?
Tavsiyen için Sağol

Back
Top Bottom