TR Gas Mask RolePlay | Kapandı

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
Black_Paw said:
Awake said:
ssalih said:
Awake git sampında rolünü yap . Sizin server tutmadı diye de millete çamur atma.
Yönetim ekibinde dahil olduğum bir sunucu yok ve hiç olmadı. Karıştırıyorsun galiba :smile:
Belli ediyorsun zaten, eğer bir tecrüben olsaydı eminim bizi anlardın.
Size de birşey söylenmiyor. En ufak eleştiride böyle yapacaksanız , konuyu kilitleyin daha iyi . Benim tecrübem yöneticilik yaptığım sunucular değil , oyuncu olarak oynadığım sunuculardır. Egonuzu tatmin etmek için yönetici olmayın  :smile:

Awake said:
Black_Paw said:
Awake said:
ssalih said:
Awake git sampında rolünü yap . Sizin server tutmadı diye de millete çamur atma.
Yönetim ekibinde dahil olduğum bir sunucu yok ve hiç olmadı. Karıştırıyorsun galiba :smile:
Belli ediyorsun zaten, eğer bir tecrüben olsaydı eminim bizi anlardın.
Size de birşey söylenmiyor. En ufak eleştiride böyle yapacaksanız , konuyu kilitleyin daha iyi . Benim tecrübem yöneticilik yaptığım sunucular değil , oyuncu olarak oynadığım sunuculardır. Egonuzu tatmin etmek için yönetici olmayın  :smile:

Burda bir ego tatmin etme meselesi yoktur. Burada Türk oyuncularına iyi bir rol ortamı hazırlamaya çalışıyoruz. Tabi mükemmellik yoktur elimizden geldiğince bu ortamı hazırlamaya çalışıyoruz.

Arkadaşlar yeni harita için anket yapıyoruz.

28319,mb780ZIB.jpg
14y27wo.jpg
2n054xw.jpg

GMaskC_zpsb1582fb0.png

• Sunucu Aktif
  • Sunucu Haritası Lowlands
  • Sunucu Team Speak 3 Kanalı Açılmıştır.
  • Sunucu Ping Sorunu Düzelmiştir
  • Sistemler Üzerinde Test Yapılıyor

Sunucu Haritası Lowlands

14y27wo.jpg

ADMIN KADROSU

Founder Ambrosia
Founder Stab
Veteran Admin Hovitzer
Admin Casanova
Trial Admin Arquero

Arkadaşlar kısa bir süre için admin başvurularımız açılmıştır. Başvurularınızı özel mesaj yoluyla yapınız. Buradan yapılan başvurular reddedilecektir.

İsim:
Oyun ismi :
Günlük Aktif Zaman :
Deneyimleriniz :
Teamspeak3 : Var [] Yok []
Mikrofon : Var [] Yok []
Neden biz ve neden sizi kabul edelim ? :]

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom