TR Gas Mask RolePlay | Kapandı

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
Arkadaşlar diyorlar oyuncumu çaldılar.Hangi server daha iyiyse ona gidiyoruz.Onlar serverini geliştirsin.Şikayetler bitsin öyle söylesinler yaklaşık 2 sayfa şikayet var

Arkadaşlar artık sunucuda ev sahibi olabileceksiniz. Kendi evinizde yaşayabileceksiniz. Size uygun evi satın alabilir ya da kiraya verebilirsiniz.

merhaba , ben Albert , Regnum Dracones ın kurucusu , TR O smanlıya cok kızdım cunku adam 9 oyuncumu banladı ve klanımdan 11 oyuncu cıktı , Gaz Mask mapıylada admınlerıyl4ede bence en ıyı server , Ben başvuru yapmadım gerek olmaz dıye ama bız New Zendar dayız zaten yenı map gelecek . TR Osmanlıyıda kotulemıyecegım ama yaptıkları sunlar / 9 oyuncumun banlanması , 11 kişinin bu sebeplerden dolayı PW yi bırakması , role yetersızlıgı , admının hayalet oldum ben dıyerek ınsanları kesmesı town da , admınlerın at olarak (nasıl oldugunu bılmıyorum) oyuncuları ezmesı ve role yakısmayacak ıfadeler kullanması , servere çagırırken cok ılgılenıyolar servere bı gırıyosun /bana anlatma/ :grin: ben olanları soyluyorum .. Gaz Mask bence daha iyi ...

Helgan1998 said:
merhaba , ben Albert , Regnum Dracones ın kurucusu , TR O smanlıya cok kızdım cunku adam 9 oyuncumu banladı ve klanımdan 11 oyuncu cıktı , Gaz Mask mapıylada admınlerıyl4ede bence en ıyı server , Ben başvuru yapmadım gerek olmaz dıye ama bız New Zendar dayız zaten yenı map gelecek . TR Osmanlıyıda kotulemıyecegım ama yaptıkları sunlar / 9 oyuncumun banlanması , 11 kişinin bu sebeplerden dolayı PW yi bırakması , role yetersızlıgı , admının hayalet oldum ben dıyerek ınsanları kesmesı town da , admınlerın at olarak (nasıl oldugunu bılmıyorum) oyuncuları ezmesı ve role yakısmayacak ıfadeler kullanması , servere çagırırken cok ılgılenıyolar servere bı gırıyosun /bana anlatma/ :grin: ben olanları soyluyorum .. Gaz Mask bence daha iyi ...

Fikirleriniz için teşekkürler , Gas Mask Sunucu yönetimi elimizden geldiği kadar sizin gibi oyunculara yardım etmeye çalışıcagız :smile:

Zaten Ambrosia server açmasıyla,etkinlik yapmasıyla ve belli bir düzen oturtmasiyla iyi biri. Serveride , etkinliğide , düzenide pahabiçilemez  :razz:

Krallık Ismi: Guardians of Swaida
Faction Uyeleri: Ragnar , Heimdall , Arquero
Istenilen Kale: Bluvard Castle

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom