TR Gas Mask RolePlay | Kapandı

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
Çok nadir PW giren biri olarak sunucunuza baktım ve adminlerin yaşı hakkında endişeye kapıldım arkadaşımla 1 saatimi zehirledim diyebilirim. Gerek soru sorduğumda adminlerin agresif tavırları gerekse roleplay yapmayan adamların yalanlarına inanmaları bu sunucuyu oynanmaz hale getiriyor. Ayrıca bir admin gelipte bana istemiyorsan bu sunucuda oynama tabirini kullanabiliyorsa ben baştan çıkmalıymışım o sunucudan. Bunu şikayet amaçlı değil eleştirisel anlamda yazıyorum yanlış anlaşılmasını istemem. Bu gibi şeyleri düzeltmezseniz de (daha pek çok şey var ama sadece zaman ayıramıyorum yazmak için ) pek bir farkınız olacağını sanmam diğer roleplay sunucularından. İyi oyunlar  :smile:

Krallık İsmi : Laras Empıres
Lord: KRT_Lider_Lordmy
Üyeler : KRT_Gözcü_Kharlos , KRT_Marasel_Darkness , KRT_Atli_Harlerm , Ömer_TR , Eraslet
İstenilen Kale : Brackaltwald Outpost

Awake said:
Rol ortamı ve yöneticiler hoşuma gitmedi. Harita zaten hiç hoşuma gitmedi.
Tamam söz sizin sunucuya oyuncu bulacağız. Bunalıma girmeyin böyle.

Yönetici kadrosuna akıl çağına erişmişleri alsanız ne kadar güzel olacak.
Admin'in yalandan sebebi yüzünden slay yiyorum ve durduk yerede ban yiyorum,beni PW'den soğuttunuz.

Arkadaşlar, sunucumuzda roleplay temeldir. NLR bozup uyarılara rağmen randoma devam ederseniz tabi slay cezası alırsınız. Hangi admini beğenmiyorsunuz söyleyin ona göre onunla konuşalım. Bensem de çekinmeden söyleyebilirsiniz  :smile:

Black_Paw said:
Arkadaşlar, sunucumuzda roleplay temeldir. NLR bozup uyarılara rağmen randoma devam ederseniz tabi slay cezası alırsınız. Hangi admini beğenmiyorsunuz söyleyin ona göre onunla konuşalım. Bensem de çekinmeden söyleyebilirsiniz  :smile:

Beni diyor beni çaktırma :razz:

süzer mAn said:
Atlayacak kavga mı arıyorsun?
Benim niyetim kavga çıkarmak değil ki zaten klavye delikanlısı olmaya pek de niyetim yok  :wink: Ayrıca dediğim gibi insancıl bir şekilde mesaj attım ve insancıl bir biçimde cevap bekliyorum bunda kavga gibi bir durum söz konusu olamaz  :smile:

ssalih said:
Awake git sampında rolünü yap . Sizin server tutmadı diye de millete çamur atma.
Yönetim ekibinde dahil olduğum bir sunucu yok ve hiç olmadı. Karıştırıyorsun galiba :smile:

Awake said:
ssalih said:
Awake git sampında rolünü yap . Sizin server tutmadı diye de millete çamur atma.
Yönetim ekibinde dahil olduğum bir sunucu yok ve hiç olmadı. Karıştırıyorsun galiba :smile:
Belli ediyorsun zaten, eğer bir tecrüben olsaydı eminim bizi anlardın.

Ambrosia said:
LapisLazuliciAmca said:
ALIRIZAKAVAK said:
çok çok yaratıcı olmus isminiz.  bu sw nızde bir gün sonra  isim değişmez  umarım ...
başka  swleri sabote etmeniz  size oyuncu  kazandırmaz.
Arslanlar koyunların ne dediğiyle ilgilenmez.
dtolga123 said:
ALIRIZAKAVAK said:
çok çok yaratıcı olmus isminiz.  bu sw nızde bir gün sonra  isim değişmez  umarım ...

ql87v.png

qkg7l.png

sunucuları sahibi. steam : alirizakavak

İmza : 700 yıllık ismimiz yeter.
Osmanlı Devleti 700 yıllık değildir bikere  :grin:

ql87v.png

qkg7l.png

en azından sizin adminler gibi liderine para basıp eline great sword verip randoma teşvik etmiyolar bu swnin en iyi yanı adminleri ancak mapi biraz kötü  :cry:

Arkadaşlar çocuklarla boşunuza kendinizi yormayın :smile: neyse sayfaya gereksiz yorum yapmayalım lütfen :smile:
lan o sendn 6 yaş büyük neyin kafası böle sen 17 yaşındasın dimi demiştin bana ama o 23 yaşında

Cevolokko said:
Ambrosia said:
LapisLazuliciAmca said:
ALIRIZAKAVAK said:
dtolga123 said:
ALIRIZAKAVAK said:

ql87v.png

qkg7l.png

Osmanlı Devleti 700 yıllık değildir bikere  :grin:

ql87v.png

qkg7l.png

en azından sizin adminler gibi liderine para basıp eline great sword verip randoma teşvik etmiyolar bu swnin en iyi yanı adminleri ancak mapi biraz kötü  :cry:

Arkadaşlar çocuklarla boşunuza kendinizi yormayın :smile: neyse sayfaya gereksiz yorum yapmayalım lütfen :smile:
lan o sendn 6 yaş büyük neyin kafası böle sen 17 yaşındasın dimi demiştin bana ama o 23 yaşında

Arkadaş 23 yaşında olabilir ama davranışları öyle göstermiyor yaş değil akıl yaşı önemlidir bence.

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom