The Hobbit

Users who are viewing this thread

Adamlarr film çekti Teaser yayınladı Bannerlord u yapamadılar bi. :razz:

Saka maka, iyi oldu. Baya iyi seyler bekliyorum bu filmden.

Feed Me said:
edge of night aman tanrım :eek: , serinin en sevdiğim müziğini teasera koymuşlar lan.cok mutlu oldum.

[youtube=müzik]http://www.youtube.com/watch?v=WskRAEggqkQ[/MEDIA]

EDİT: LAN ÇOK MUTLU OLDUM CİDDEN !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!<
Türkçe halide çok güzel.

Hobbit'in ilk filmini izlemedim, Five Armies fragmanına bir göz attım az önce, fena değil gibi göründü. İlk filmi izlememi önerir misiniz? Güzel miydi?

Tabi ki oneririm.Orta dunya evrenine ait hersey izlenmeye degerdir.bu harika seruveni kacirman senin icin buyuk piamanlik olur.sahsen ucuncu filmde ciktiginda 18 saatlik yuzuk gunu yapicam.hobbit1,hobbit2,hobbit3,lotr1,lotr2,lotr3

18 saat yeter mi ki? Lort 1-2-3 12 saatten fazla yapıyor zaten, Hobbit filmleri de 3er saat desek sana bi' 21-22 saat süre lazım. :smile:

Extended versiyondan bahsediyordum ben. Kralın dönüşü 4 saate yakın, diğerleri de 3.5 saat gibi falan.

http://m.sinemalar.com/mobileweb/movieInfo/593 3saat 21 dakika(1dakika yanlis hatirlamisim :sad: )

Yahu link atamiyorum.uzun tikliyorum yazimi seciyor gidiyor gavur aleti.iki kule ve yuzuk kardesligide 2 saat 50 dakika ile uc saat arasi birsey idi.

Tecrubeyle sabit bunlar serofix,ergenligim her gun pelennor cayirlari savasi acip theodenin konusmasini onunla ayni anda tekrar etmekle gecti,theoden gondora yardima giderken kamp sahnesinde eomerin sesini taklip edip "krala yol acin!" demeler filan.2004-2005 ne guzel senelerdi.

Ey gidi az mi dusledim orta dunyada yasamayi.biraz olsun tatmin olayim diye bree sahnelerini hobbit koy sahnelerni ne cok izlemisimdir ben.

İmla-

Feed Me said:
Tabi ki oneririm.Orta dunya evrenine ait hersey izlenmeye degerdir.bu harika seruveni kacirman senin icin buyuk piamanlik olur.sahsen ucuncu filmde ciktiginda 18 saatlik yuzuk gunu yapicam.hobbit1,hobbit2,hobbit3,lotr1,lotr2,lotr3
Aynen bende öyle yapmayı düşünüyorum

Bende dün İki Kule ve Kralın Dönüşü'nü extended versiyonlarıyla izledim. 1001inci izleyişim olmasına rağmen 1dk bile sıkılmadan büyük zevkle izledim.

Back
Top Bottom