Sizce yönetim adil mi ?

Sizce yönetim adil mi ?

• Evet.

Votes: 47 45.6%
  • Hayır.

Votes: 14 13.6%
  • Bazıları.

Votes: 21 20.4%
  • Çok kötü.

Votes: 21 20.4%

• Total voters
    103

Users who are viewing this thread

Total War Türkiye'de Görmüştüm Zaten O Mod Öldü (Tüm Çalışmaları Silmişler). Farklı Bir Moda Başlamışlar (O Mod da Hiç Çalışma Yapılmadan Ölmüş). Son Yapmaya Çalıştıkları Modun da Tüm Ekran Görüntüleri Silinmiş Ve Açıklama Yapılmamış. Bir de Taleworlds Mod'un Çakmasını Yapmaya Çalışmış (Zaten Gereksiz) Yinede Ondanda Ses Yok. Kısaca Fetih 1453 Ve Benzeri Bir Mod Beklemenize Gerek Yok.

İlk sayfada bilge yorum yaptı bu yönetimle alakalı bakalım kendisi ne olacak  :mrgreen:

Neyse %70 i adil . Yabancı forumda düzgün cümle kur diye uyardı adam beni (Tabi banlamadı mesajla) Napiyim benim ana dilim değil ki ingilizce arada sırada hatam olabilir. bu yüzdende soğudum ingilzce forumdan . :grin: ama Tsde sarıyor ingilizlerle konuşmak :grin:

o değil şimdi de türkçeyi düzgün kullan diye mesaj atarsa biri .....yedik.

Courage said:
Adam kayırıyorlar hacı. Asacaksın bunları.
Tabii kide. Mesela bir admin spam yapıyor. Şikayet ediyorum. Sonra bana haksız ceza veriyor. Adminlere ölüm. Ben admin olcaktım. Buralarda herkes rahattı.  :cool:

PazarYeri said:
Courage said:
Çok kötü.
Aynen katılıyorum
2 günde bir susturma yiyorum  :lol:
Bu yönetimin değil senin suçun. Neden ben 2 günde bir susturulma almıyorum ? Davranışlarına dikkat edersen susturulma almazsın.

PazarYeri said:
Courage said:
Tabii kide. Mesela bir admin spam yapıyor. Şikayet ediyorum. Sonra bana haksız ceza veriyor. Adminlere ölüm. Ben admin olcaktım. Buralarda herkes rahattı.  :cool:
Murat abi fena baltalamış ha. Dostum "Courage" nin rütbesine baksana bi ? :grin:

Sharingan no Kakashi said:
PazarYeri said:
Courage said:
Çok kötü.
Aynen katılıyorum
2 günde bir susturma yiyorum  :lol:
Bu yönetimin değil senin suçun. Neden ben 2 günde bir susturulma almıyorum ? Davranışlarına dikkat edersen susturulma almazsın.

PazarYeri said:
Courage said:
Murat abi fena baltalamış ha. Dostum "Courage" nin rütbesine baksana bi ? :grin:
Biliyorum merak etme
  :cool:

Sonraki aşamada karşılaştıyı susturma cezalarıyla yozlaşıcak ve benliğini kaybedip susturulmanın kendisi olacak. İşte bilim bunu keşfedip adminleri uyardı. Onlar da bu olmadan banlama kararı aldılar.

Sonuç olarak ceza yiyenlerin isviçreli bilim adamlarının kapısını çalması gerek

Ubsilon Xeforian Cioss said:
Sonraki aşamada karşılaştıyı susturma cezalarıyla yozlaşıcak ve benliğini kaybedip susturulmanın kendisi olacak. İşte bilim bunu keşfedip adminleri uyardı. Onlar da bu olmadan banlama kararı aldılar.

Sonuç olarak ceza yiyenlerin isviçreli bilim adamlarının kapısını çalması gerek
Ne diyor la bu?

Back
Top Bottom