Sayın TW, Eleman eksiğiniz mi var?

Users who are viewing this thread

Mr.Kebab

Veteran
Teknik destek kısmına göz atayım istedim son 30 rapordan sadece 2 tanesine community supportlar tarafından cevap yazılmış. Bir hata ile karşılaşıyorum görsel ekleyip hata hakkında bilgi veriyorum kimseden ses seda yok sonra bakıyorum ki İngilizce forumda aynı bugu reportlayan birine destek sunulmuş, save dosyaları istenmiş vs.
Eleman eksiğiniz mi var? Tüm foruma bakmaya, teknik destek kısmını incelemeye vaktiniz mi yok? Bu işi gönüllü yapabilecek bir yığın insan var ufak bir eğitimle hataları nasıl ele alacaklarını ve yapımcılara iletebileceklerini gösterebilirsiniz. Fransızca ve İtalyanca forumlarda bile daha sık cevap veriliyor, Türkçe bilen mod mu yok yoksa aranızda anlamadım gitti. Bizler size yardımcı olmaya çalışıyoruz, hataları bir an önce çözüme ulaştırıp oyunu daha hızlı ilerletin istiyoruz.Benzetmemi hoş görün lütfen sanki Türkçe forum üyeleri yamyammış da modlar cevap verince onları yiyecekmişiz gibi düşündüğünüzü hissediyorum. Ben foruma sadece gelişmeleri yakından takip edebilmek ve gerektiğinde feedback verebilmek için girdim ve bu yaptığınızı saygısızlık olarak görüyorum, kusura bakmayın lütfen. Türkiye'de satışlar ne kadar düşükse artık herhalde sebebi bu olsa gerek başka bir açıklama bulamıyorum. Bundan sonra karşılaştığım hataları İngilizce forumda konu açarak belirteceğim. Dil bilen tüm forum üyelerine de aynısını tavsiye ederim. Forum idaresinden de bu sitemimi dikkate almalarını ve kötü de olsa bir açıklama yapmalarını bekliyorum. Hepinize iyi çalışmalar.

Büyük ihtimalle diğer international forumlara bakacak özel o dili bilen moderatörler varken bizim Türkçe forumu halihazırda başka işleri olan insanlara kitlemişler oraya da bakıverin gibisinden. Bu kadar atıl vaziyette kalmasının başka bir açıklaması yok çünkü.

Öyle ''Siz Türkiye firmasısınız, en çok Türklerle ilgileneceksiniz'' şeklinde sitemler de yersiz geliyor bana. Özel bir muamele beklemiyorum, herkese gösterildiği kadar ilgi görsek yeter.

Büyük ihtimalle diğer international forumlara bakacak özel o dili bilen moderatörler varken bizim Türkçe forumu halihazırda başka işleri olan insanlara kitlemişler oraya da bakıverin gibisinden. Bu kadar atıl vaziyette kalmasının başka bir açıklaması yok çünkü.

Öyle ''Siz Türkiye firmasısınız, en çok Türklerle ilgileneceksiniz'' şeklinde sitemler de yersiz geliyor bana. Özel bir muamele beklemiyorum, herkese gösterildiği kadar ilgi görsek yeter.

Aklımdan geçen her şeyi özetlemişsin.

Ki bu işin maaş kısmını da geçtim, Türkçe Forumdaki geri bildirimlere(bug,glitch etc.) gönüllü bir şekilde geri dönüş sağlayabilecek, yeterli bilgiye sahip bir sürü arkadaş var. Zor değil gerçekten.

Aklımdan geçen her şeyi özetlemişsin.

Ki bu işin maaş kısmını da geçtim, Türkçe Forumdaki geri bildirimlere(bug,glitch etc.) gönüllü bir şekilde geri dönüş sağlayabilecek, yeterli bilgiye sahip bir sürü arkadaş var. Zor değil gerçekten.

Aynen katılıyorum. Türkçe Forum üvey evlat muamelesi görüyor. Tamam ingilizce bir nebze biliyorum ama anadilimde kendimi daha iyi ifade edebildiğim için Türkçe forumu kullanıyorum. Türkçe foruma diğer forumlar kadar önem verilmesi gerekiyor. İnsanlar burada zaman harcayıp geri bildirim yaptığı halde cevap dahi alamıyor.

Teknik destek kısmına göz atayım istedim son 30 rapordan sadece 2 tanesine community supportlar tarafından cevap yazılmış. Bir hata ile karşılaşıyorum görsel ekleyip hata hakkında bilgi veriyorum kimseden ses seda yok sonra bakıyorum ki İngilizce forumda aynı bugu reportlayan birine destek sunulmuş, save dosyaları istenmiş vs.
Eleman eksiğiniz mi var? Tüm foruma bakmaya, teknik destek kısmını incelemeye vaktiniz mi yok? Bu işi gönüllü yapabilecek bir yığın insan var ufak bir eğitimle hataları nasıl ele alacaklarını ve yapımcılara iletebileceklerini gösterebilirsiniz. Fransızca ve İtalyanca forumlarda bile daha sık cevap veriliyor, Türkçe bilen mod mu yok yoksa aranızda anlamadım gitti. Bizler size yardımcı olmaya çalışıyoruz, hataları bir an önce çözüme ulaştırıp oyunu daha hızlı ilerletin istiyoruz.Benzetmemi hoş görün lütfen sanki Türkçe forum üyeleri yamyammış da modlar cevap verince onları yiyecekmişiz gibi düşündüğünüzü hissediyorum. Ben foruma sadece gelişmeleri yakından takip edebilmek ve gerektiğinde feedback verebilmek için girdim ve bu yaptığınızı saygısızlık olarak görüyorum, kusura bakmayın lütfen. Türkiye'de satışlar ne kadar düşükse artık herhalde sebebi bu olsa gerek başka bir açıklama bulamıyorum. Bundan sonra karşılaştığım hataları İngilizce forumda konu açarak belirteceğim. Dil bilen tüm forum üyelerine de aynısını tavsiye ederim. Forum idaresinden de bu sitemimi dikkate almalarını ve kötü de olsa bir açıklama yapmalarını bekliyorum. Hepinize iyi çalışmalar.
Aynen katılıyorum TW bu işe bir el atmalı artık

Aynen katılıyorum. Türkçe Forum üvey evlat muamelesi görüyor. Tamam ingilizce bir nebze biliyorum ama anadilimde kendimi daha iyi ifade edebildiğim için Türkçe forumu kullanıyorum. Türkçe foruma diğer forumlar kadar önem verilmesi gerekiyor. İnsanlar burada zaman harcayıp geri bildirim yaptığı halde cevap dahi alamıyor.

Alamıyor demek yerine; çok uzun süre sonra geri dönüş alıyorlar demek doğru olur. Taleworlds Türkçe Forumu, Turk-Telekom gibi yönetiyor :grin:

Alamıyor demek yerine; çok uzun süre sonra geri dönüş alıyorlar demek doğru olur. Taleworlds Türkçe Forumu, Turk-Telekom gibi yönetiyor :grin:

Oyun çıktığından beri forumu aktif olarak kullanıyorum. On adet hata bildirimi yapmışım. Resim ile sorunu açıklamışım. Hatta onlar istemeden önce kayıt dosyasını paylaşmışım. Konuların hiçbirine topluluk desteğinden bir görevli yanıt vermemiş. Yapay zeka analizi bile yaptım.

(Beta 1.2) Haritada Aynı İsime Sahip Lordlar

(Beta 1.2)Ekran Kararması

(Beta 1.2) Haritaya gezerken Çökme Sorunu

(Beta 1.2)Duvarın içine Giren ve Havada Ölen Asker

(Beta 1.2)Lordun Salonunda Kuşatma Savaşı

(Beta 1.2)Kuşatma Yapay Zekası

Bazı Yoldaş Becerileri Çalışmıyor

Özel Savaşta Oyun Çöküyor

Sürekli Çıkan Zafer Bildirimi

Şehir Oylamalarında Oyun Sürekli Çöküyor

Hani düğünlerde en yakınına kart göndermezsin ya öyle düşünüyorlar herhalde :smile:

Şaka bir yana bu durum gerçekten çok rahatsız edici. Buradaki insanlar kendi yağında kavruluyor resmen.

Hani düğünlerde en yakınına kart göndermezsin ya öyle düşünüyorlar herhalde :smile:

Şaka bir yana bu durum gerçekten çok rahatsız edici. Buradaki insanlar kendi yağında kavruluyor resmen.

Bende artık geri bildirim ile uğraşmıyorum. Beta sürümünü kaldırdım. Cevap gelene kadar bildirim yok. Uğraşıyoruz cevap veren yok. Bir ara üşenmezsem açtığım konuları çevirip global kısımda konu açıcam. Belki cevap verirler. Tonla güzel öneri fikri paylaşılıyor onlarda yok olup gidiyor. Hani Türkçe Forumun içler acısı bir hali var.

Ben yalnızca yabancı forumlarda geri bildirim aldım. Geç olduğu falan yok kaç aydır takip ediyorum 50 konu açılıyorsa 3-5 tane cevap veriliyor. Extra tartışma olursa haklı haksız herkese mute atılıyor, o da yarm yamalak yapılıyor.

Kebab doğru söylemiş. Yabancı Dil konusunda iyi olan arkadaşlar İngilizce foruma girip orada geri bildirim verirse sesimiz daha gür çıkar ve iyi olur ???

Kebab doğru söylemiş. Yabancı Dil konusunda iyi olan arkadaşlar İngilizce foruma girip orada geri bildirim verirse sesimiz daha gür çıkar ve iyi olur ???
Altına da türkiye den olduğunu söyleyen bir ibare bırakılırsa aslında belki farkına varırlar

Benim ingilizcem var arkadaşlar ama türkçe forum tarafındayım. Bu şekilde daha sağlıklı iletişim kurulabileceği kanatindeyim. İletişim kurmak için de muhattap bulmak lazım. Yapmaya çabaladığımız katkıları da kendilerini sevdiğimizden yapıyoruz yoksa çok sevdiğim AAA yapımlarda bile kolay kolay foruma girip öneri-geri dönüş yapmam. Ücreti karşılığında beta tester olup çalıştığımız vakitler de oldu. Bannerlord'un yeri ayrı olduğundan Türkiye kitlesi seve seve gönüllü de oluyor. İnsanlar bunu milliyetçilik için de yapmıyor sunulan warband'ın topladığı takdir ve bizim hoşumuza giden fantastik ögeler ayrılmış bir orta çağ sunmasıdır.

Last edited:
Benim ingilizcem var arkadaşlar ama türkçe forum tarafındayım. Bu şekilde daha sağlıklı iletişim kurulabileceği konusundayım. İletişim kurmak için de muhattap bulmak lazım. Yapmaya çabaladığımız katkıları da kendilerini sevdiğimizden yapıyoruz yoksa çok sevdiğim AAA yapımlarda bile kolay kolay foruma girip öneri-geri dönüş yapmam. Ücreti karşılığında beta tester olup çalıştığımız vakitler de oldu. Bannerlord'un yeri ayrı olduğundan Türkiye kitlesi seve seve gönüllü de oluyor. İnsanlar bunu milliyetçilik için de yapmıyor sunulan warband'ın topladığı takdir ve bizim hoşumuza giden fantastik ögeler ayrılmış bir orta çağ sunmasıdır.
+763546354681

abi bak kullanıcı adıma bak. 26 yaşındayım sağlık personeliyim boş zamanımda şu oyun gelişsin diye elimden geleni ücretsiz gönüllü olarak yapmaya hazırım yeterki şu oyun tutsun. Şu oyun kendiminmiş gibi sahipleniyorum çoğunluğumuz öyle bu oyun bir Türk yapımı gözbebeğim benim için. Sırf epik savaşlar yapayım diye 2080ti ve i79700k aldım. oyun 100 lira ben 15 milyarlık sistem topladım. O kadar fanatiğim diyorum bak.

Bir görev verilirse gönüllü olarak günde 2 saat zaman ayırabilirim. Özel mesaj atabilir yönetici arkadaşlar kolay gelsin !

Hak veriyorum. İngilizce forumdan sonra - Bannerlord için sadece - en çok mesaj olan forum Türkçe forum. Biraz daha önem verilmesi gerektiğini düşünüyorum.

Yabancı forumdan ilgileniliyorsa sorunlarınızı tarzanca ingilizce kullanarak bile atabilirsiniz. Olaylara çok duygusal yaklaşıyorsunuz. Taleworlds sonuçta bir firma ve uluslararası alanda tercih edecekleri dil tabiki ingilizce olacak. Şuan zaten evden çalışmalarından dolayı iletişimleri sorunlu oluyordur birde buna yeni bir feedback kısmını eklemek istememiş olabilirler.

Back
Top Bottom